A4 avant vs MB C kombi

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 9. 4. 2008 10:51

tak i 1600/hod uz je temer jako u Bentleye :)
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 9. 4. 2008 10:56

messy píše:Taxa na Cecko je myslim 1600/hod. 3600 by bolo aj na MB uz trochu dost. :-l


takto mi to bolo prezentovane, ze mercedes ktory nie je zakupeny na SK ma taxu 3600/hod ... ja som sa ich pytal este vtedy na to Jahreswagen a takuto taxu mi povedali

EDIT: je pravda, ze to mohol byt jeden z tahov, ako presvedcit na kupu noveho na SK ... ale ten servis to rozhodnutie v pohode vyvazi :D
Peet
Nováček

Odeslat příspěvekod Konik 9. 4. 2008 15:08

dnes som sa bol previezt v audine a celkovo mam z nej lepsi pocit ako z medveda..mozno je to tym ze mi vyhovuje koncernova ergonomia ale citil som sa ovela lepsie..ovladacie prvky daleko prehladnejsie, vnutorny priestor a pohodlie pri jazde lepsie ako medved, motor o malo tichsi aj ked dynamiku mal lepsiu 220cdi

je to vsetko subjektivne a pre mna je jednoznacny favorit audina (MB fans sorry;)

k zakladnej sa zmestilo este - servo, parkovaky, tempomat, multi. sport. volant, concert+mp3, alarm, vyhrievane sedacky, bt priprava, palubak a zopar drobnosti

dik za pripomienky
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 9. 4. 2008 15:19

Konik: vyber je jen a pouze na tobe. Nikdo jiny to nerozhodne. Pokud se citis lepe v Audi, ber audi.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 9. 4. 2008 15:51

přesně tak, o tom to je... :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MadLi 9. 4. 2008 17:28

Takze ja som sa vozil s MB C 220CDI, combi avangarde, automat. Musim povedat ze som z toho automatu bol pomerne sklamany. 5 stupnovy automat ktory ma uz pomaly 7 rokov je fakt hamba v takom aute. Mame doma ML320CDI a A180CDI vsetky s automatom a neda sa to porovnat. Mam Mercedesy rad ale to ze do Cka davaju 5 stupnovy automat teda okrem 320CDI a 350 ju podla mna hamba prvej triedy. A k automatu: odozvy pomale, na dialnici toci prlisis vysoko a hluk tiez pomerne zvyseny, podla mna je len otazkou casu kedy tam zacnu davat 7G pre vsetky motory. Ale ajtak by som bral Cko :D
MadLi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peet 9. 4. 2008 17:59

MadLi píše:A k automatu: odozvy pomale, na dialnici toci prlisis vysoko a hluk tiez pomerne zvyseny, podla mna je len otazkou casu kedy tam zacnu davat 7G pre vsetky motory. Ale ajtak by som bral Cko :D


hmm, na dialnici som s tym nejazdil, sice na okreskach okolo 120km/hod, a vtedy sa to este dalo ... no neviem, necham sa prekvapit, ale iny automat sa tam nedal dat :hm
Peet
Nováček

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 9. 4. 2008 18:05

Radek Ondrášík píše:peet: jsou tam drobounke zmeny napr. v barve blinkru, ale to cele te vyjde na par tisic. Proste by te to auto vyslo se vsim tak na 1M SKK.


A taky mapa USA v navigaci se Ti vždycky hodí.. :tleskani
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 9. 4. 2008 18:06

semtex: mapy jsou na DVD a stoji 3litry:)
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 9. 4. 2008 19:34

Radek Ondrášík píše:tak i 1600/hod uz je temer jako u Bentleye :)


No jo je to dost, kebyze nie je 6 rocny servis zdarma, by som si asi navstevu servisu zakazdym rozmyslel. Ale zatial robili vsetko bezplatne. Dokonca aj opravu kablov rozkusanych od mysi.
Pristup k zakaznikovi maju z automobiliek v SR urcite najlepsi. Kazdorocne nejake dve, tri akcie a clovek ostava pre nich klientom aj ked zaplati a odide.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 9. 4. 2008 21:15

Tušíte někdo, proč si do těchhle aut lidi kupují naftové čtyřválce, když to ta auta vysloveně degraduje a v nabídce jsou o tolik lepší motory? Marketingová masáž a stádnost, já jiné vysvětlení nemám. Vzhledem k tomu, kolik se už stejně platí na procentu měsíčně a o kolik je dažší servis je argument o nižší spotřebě nepodstatný. Hluk, malý rozsah otáček...fakt nechápu. (pro dotčené, jezdím s auty od tříválců po V8, takže vlastní zkušenosti).

No, nepozbývám naděje, snad je to první krok po oktávce v naftě a oni zmoudří.
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ace2 9. 4. 2008 21:31

no já spíš považuju ten 5st automat za to nejlepší co kdy bylo na poli automatických převodovek vyrobeno. Měl jsem to jak v E320CDI tak i v E500 a geniální automat, nic lepšího jsem nikdy nezažil a to jsem jel patrně se vším. Zkuste se někdy projet v 7er a její zázračný převodovce od ZF, která je sice 6ti rychlostní, ale nadávám na to kudy chodím.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 9. 4. 2008 22:07

To se ale nedá posuzovat odděleně od motoru, tvoří spolu celek a teprve ten má nějaké vlastnosti. Navíc může být i jinak naprogramovaná, řadit při jiných otáčkách, podřazovat při jinak prudkém sešlápnutí plynu atd. atd. To ale platí pro celé auto, auto celkem na ho*no s jedním motorem a převodovkou může být výborné s jinými (já kdysi zíral na rozdíl Passatu s R4 a V6, z plečky na nic to udělalo ucházející pracovní auto).
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Peet 10. 4. 2008 06:06

ace2 píše:no já spíš považuju ten 5st automat za to nejlepší co kdy bylo na poli automatických převodovek vyrobeno. Měl jsem to jak v E320CDI tak i v E500 a geniální automat, nic lepšího jsem nikdy nezažil a to jsem jel patrně se vším. Zkuste se někdy projet v 7er a její zázračný převodovce od ZF, která je sice 6ti rychlostní, ale nadávám na to kudy chodím.


tak dufam, ze tam bude ta AT z Ecka ;-) lebo otec jazdil na Ecku a tiez hovoril, ze ta prevodovka je skvela ;-)
Peet
Nováček

Odeslat příspěvekod Konik 10. 4. 2008 06:35

nikdo píše:Tušíte někdo, proč si do těchhle aut lidi kupují naftové čtyřválce, když to ta auta vysloveně degraduje a v nabídce jsou o tolik lepší motory? Marketingová masáž a stádnost, já jiné vysvětlení nemám..


uz si si niekedy "musel" vyberat sluzobne auto u zamestnavatela? ak mas obmedzeny budget tak zvolis radsej V6 na ukor vsetkej doplnkovej vybavy? a hlavne ak ti zamestnavatel povie ze LEN diesel tak s tym vela nenarobis

sukromne si "raz" vyberiem aj tak benzin a uplne ine auto..

takze tak
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků