Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 9. 2020 13:21

Kolenovrt :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 18. 9. 2020 13:22

tslany píše:Jop, bílej Yaris s mega kamerama, tuhle vedlě mě stál u Janáčkova na křižovatce.


nechtěl bych delat šoféra, co s tím jezdí, ten musí mít nonstop poflusaný okno, vypuštěný kola . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 9. 2020 13:27

Zas má dobrej materiál do Co vše zachytí onboard kamera... :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 9. 2020 13:31

TomeekHoleek píše:Kolenovrt :D

ale né, nejdřív jsem parkoval u doktorky, čímž jsem si vyčerpal tu bezplatnou hodinu, a pak jsem později vyzvedával kámoša z práce, ale ten kkt měl zpoždění, tak jsem tam 15 minut čučel v autě
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 9. 2020 14:13

PeTr7650 píše:
tslany píše:Jop, bílej Yaris s mega kamerama, tuhle vedlě mě stál u Janáčkova na křižovatce.


nechtěl bych delat šoféra, co s tím jezdí, ten musí mít nonstop poflusaný okno, vypuštěný kola . .

nesmi nikde nechat auto bez dozoru... zas tak ze by ho nekdo napadl se asi zadny hrdina nenasel...
a nemyslim mistniho hrdinu ten by to asi taky neudelal...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 20. 9. 2020 20:59

Nějaký program jednoduchý na střih videa? Jen základní věci jako spojit nějaká videa, vystřihat atd.

Něco pro blbce.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2020 21:04

Windows movie maker
anonymni

Odeslat příspěvekod mfilip 21. 9. 2020 06:39

Avidemus
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 9. 2020 07:03

Potrebuju zapojit odpad z pracky a susicky do jedne odpadni trubky, proto jsem poridil toto viz odkaz, ta cerna spojka je trochu lidova tvorba, protoze pred tim jsem to mel podobne napojene jen na pracku.. v tech kolinkach jsou zpetne klapky nicmene vcera pri testu se voda z pracky dostavala tenkou hadickou do susicky, coz samo nechci. Nekdo kdo resil podobny problem a treba se podarilo vyresit?

https://linksharing.samsungcloud.com/6zFJlPxpOsB8
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 21. 9. 2020 07:18

V návodech k pračce a sušičce je určitě i nakreslený, jak ma.hadice jít. Pokud to správn3 natočíš, ty kolena i hadice, pak se ti to stávat nebude.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 9. 2020 07:21

No jeste me ted napadlo tam mezi hadicku od susicky a tuhle spojku koupit zpetnou klapku kterou natvrdo zavru kdyz by se pralo.. s tim natacenim to musim zkusit, mi prijde, ze ty zpetne klapky v kolenech jsou jen takove pro forma, a funkci moc neplni..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 21. 9. 2020 07:37

Podle me ta pracka to tam zacne prat moc pod tlakem na to, aby to takovahle forova zpetna klapka chytila vsechno a vcas. Takze pridat nejakou zaviratelnou nebo kohout na vypusti.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 9. 2020 07:44

Řešil jsem stejný problém. Tyhle zpětné klapky jsou k ničemu. Natoč to tak, aby tam ta voda padala shora, to by mohlo stačit. Nebo tam dej nějaké kolínko, aby ta celá rozdvojka byla napojena shora.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 21. 9. 2020 07:54

Dvě sifony
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 9. 2020 08:15

Lexx píše:Řešil jsem stejný problém. Tyhle zpětné klapky jsou k ničemu. Natoč to tak, aby tam ta voda padala shora, to by mohlo stačit. Nebo tam dej nějaké kolínko, aby ta celá rozdvojka byla napojena shora.

jj zvednul jsem hadici z pračky a jde to jakoby shora dolů a ta sučička je obdobně, ta tenká hadička se nicméně stejné plní.. je to takový fórový řešení.. ideálně fakt pořídit kohout na tu sušičku a zavřít si to když pračka pere, nicméně není ideál, když potřebuješ jak prát tak sušit..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků