Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 5. 2020 14:54

Jo aha, email.cz je od Seznamu, tu vlastně mám. :D

No jasně, že není aktuální; GUI furt operuje v rozlišení 4-palcovejch modelů. Naprostej odpad.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 5. 2020 14:55

E-mail.cz mám. Protože používám ještě ten seznam mail na nějaký specificky starý věci.
Ale jako co tak sleduji. Tak stručně jasně. ***** na ni. Nestíhá. Nikdo to neřeší a moc asi řešit nebude. A to je otázka vývojářů bych spis řekl nebo apple nebo seznamu ze to dopustí. Obecně seznam super projekt. Mapy a další servery. Ale třeba toto a jejich podpora obecně přes nějaký chat to je des.

Takže jestli ti to moc nejde tak ano. Je to ok :)
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 29. 5. 2020 15:03

Jsem vcera posilal neco z svj mailu (@email.cz) normal v chrome a tam jsou fotky normal jako prilohy, nejsou v tele mailu.. i je to celkem pouzitelny, apku od seznamu mam taky a nepouzivam..
Naposledy upravil _maty_ dne 29. 5. 2020 15:23, celkově upraveno 1
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 5. 2020 15:21

Na druhou stranu, pokud mail od seznamu funguje v nativní mailové aplikaci v iphonu, tak proč by udržovali nějakou svojí appku (na druhou stranu, proč ji vlastně v první řadě vyvíjeli, že :D)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 5. 2020 15:36

Applí Mail appka je naprostý minimum. Ale je fakt, že ta Seznamová nepřináší žádnou funckionalitu navíc, takže taky nevím, proč ji vůbec vyvíjeli, když ji pak stejně opustili…
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 5. 2020 16:07

Seznam appka je fakt strašná. Ani nevím proč jsem na ní přešel.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 29. 5. 2020 20:51

email.cz jsem využíval u WP, dlouhodobě. Nepamatuji, že bych měl nějaké zásadní problémy.

V každém případě, zde se jedná o zádrhel v apce. Jak bylo napsáno, když se přihlásím z webového rozhraní v prohlížeči, fotku normálně naláduji a odešlu. Nicméně mě překvapily závěry z diskuze na fóru iP, které vlastně popisují stejný problém někdy v roce 2019.

Applí Mail je sice základ, z druhé strany někdy platí, že v jednoduchosti je krása.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2020 20:53

Proc jsi vlastne nezustal u androidu? Zajem zkusit neco niveho?
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 29. 5. 2020 21:05

Pres nejakyma 15 lety jsem se po 18 hod vecer pripojoval za 15,- na hodinu na web pres vytacene pripojeni.. :hm
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2020 21:11

Kacka ma minutu 56tka modem ne?
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 29. 5. 2020 21:28

goes píše:Proc jsi vlastne nezustal u androidu? Zajem zkusit neco niveho?

Nekritizuji Apple obecně, povšechně. Netvrdím, že iP je špatný. Jen některé střípky jsou prostě jinak, než bych očekával a chtěl. Část padá na moji hlavu, protože s tím neumím, část je věcí jejich firemní strategie, kterou považuji za, v dnešní době, již překonanou (omlouvám se za vlastní svérázný názor), no a něco je věcí vad aplikací - jak třeba nyní ukazuje email.cz. Tím, že zatím systém procházím, nejsem někdy schopen hned vědět a poznat, v čem je problém. Tak si dovoluji tady položit dotaz. Ovšem mé dotazy nejsou chutí cokoliv poplivat a nadlimitně, řekněme neadekvátně, kritizovat. Pokud to tak vypadá - věřte nevěřte - není tomu tak.

Android má taky své klady a zápory. I WP měl, ale dokázal jsem se s ním spřátelit. Právě kvůli kultivovanému chodu a pár aplikacím, které dle mnohých ani neměly fungovat, přitom poskytovaly vše, co jsem žádal. Takže ta platforma a byť méně aplikací, mně vyhovovala. Pro připomenutí - neměl jsem dlouhodobě Android, ale WP. Tudíž tak jako tak jsem šel do jiného prostředí.

Měl jsem na vyzkoušení Samsung Galaxy S10e - opravdu se mně to v rychlosti celé hodně líbilo. Bohužel rozhodl neakceptovatelný displej. Netušil jsem dopředu, že to takto dopadne a bude až tak moc dramatické. Potřeboval jsem co nejrychleji telefon s dlouhodobější podporou, stabilním OS, bezpečným prostředím. A nově tedy IPS displejem bez PWM řízení podsvícení. Když jsem se podíval na nabídku skladem v mnou akceptovatelných obchodech, jediná cesta byl v té chvíli iPhone. Považoval jsem to z určitého směru za jistotu ve volbě.

Navíc mně byl zde delší čas doporučován... a nejen zde.

iOS pro mě zatím není nějakým zklamáním. iP 11 funguje slušně, zatím nekonfliktně, IPS displej vyhovuje, foťák dělá pěkné fotky... umí i mnou požadovaná 4K videa při příslušné snímkové frekvenci. Někdy zamrzí určitá drobnost, která by mohla být dotaženější pro našince a není. Jak jsem třeba uváděl trable se Siri a diktováním SMS v češtině. Anebo jsem překvapen, že Waze jede potichu oproti jejich integrované navigaci, což ale není - předpokládám - vina telefonu.

Protože jsem pro mnohé magor, tak jen pro úplnost... kdybych koupil cokoliv s Androidem a instaloval a zkoušel aplikace tam, opět bych měl postřehy a dotazy. Jen bych je nepsal sem, ale do druhého vlákna o mobilních telefonech.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 5. 2020 21:37

Waze muzes zvysit hlasitost. Kdyz neco mluvi, dej tlacitkem. Mozna to jde i jinak, to nevim.
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 5. 2020 21:41

Jako trochu mgx chápu.
Já první iPhone dostal jako hater. Služebáček.
Až po nějaký době jsem zjistil, že část věcí co jsem hejtil už se změnila. K tomu to jako celek prostě funguje.
Ale s chutí jsem si těch věcí kopnul i jako spokojenej uživatel.
Jen teď už nevím o co šlo. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2020 21:45

Pro mne to byla hruza ten prechod. Na druhou stranu mejly funguji vsude. Zoravy taky. Garaz taky. Takze cajk
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 29. 5. 2020 22:26

Lavesnica tiez.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků