Nahrada za felicii do 100 000,-

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod smajlik2 8. 9. 2014 16:48

970ka píše:Tak zrovna ten Fusion je celkem peknej,se ted trochu valim u more,tak zavolej mladym,nez se to proda.Jel jsem s tim a jelo to fakt pekne,za ty love dobry,pokud to nemas daleko ,ale ted jsme prodavali hodne na moravu, rikali lidi,ze tam nic kloudneho koupit nejde,tak nevim :-)

To fakt na Moravě nenajdu někoho osvědčeného jako je 970ka? :-(
smajlik2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davpro 8. 9. 2014 17:39

Nenajdeš - je to smutné, ale v tomto ohledu ne.
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 8. 9. 2014 17:46

Do Čech nepotřebuješ vízum a dokonce jsou Čechy s Moravou v jedné celní unii. Buď to auto od něho chceš nebo ne. Jinak, Áčka jsou všude proklatě blízko.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod ttominoo 8. 9. 2014 18:05

Tak Fusion se libi i nelibi, znate to.... pokusime si ho nekde najit na ulici zitra a uvidime. Jsem z Brna a jet pro auto do Cech by mi nedelalo zadnej problem, akorat aby to auto dojelo. Co se tyce te klimatizace, tak neni potreba protoze nebyla, ale kdyby byla tak se na ni pekne rychle clovek zvykne.
Jak je na tom ne Fusion celkove? Nejvic se libi fiesta a c3
ttominoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sprint 8. 9. 2014 18:08

C3 je strašný šrot
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 9. 2014 18:15

hlavne vyhlad vdaka zaoblenym A-stlpikom je hroza, vzadu takmer ziadne miesto...vraj auto do mesta ale prd prd
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 8. 9. 2014 18:24

ttominoo píše:Jak je na tom ne Fusion celkove? Nejvic se libi fiesta a c3


Tak si kup Fiestu (doporučuji motor 1.4, neboť 1.3 je velmi líná), třeba tuhle "vojenskou" :love:

http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/fiesta/15872003?goFrom=list
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 8. 9. 2014 18:50

C3 je uplne v klidu. S výhledem jsem problém neměl, ale oproti felde to bude v kazdym novejsim aute na prd. V tom nemaji mikrosloupky ve felde konkurenci. Zenská by mohla ocenit o kousek vyssi posed. Co se tyka udrzby tak pul roku zatím dobrý.. Az na vysypanej klicek. :D
Naposledy upravil -vasek- dne 8. 9. 2014 20:58, celkově upraveno 1
-vasek-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 8. 9. 2014 19:37

Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 9. 9. 2014 07:22

Aha, tak Fusion se hlavně ženě nelíbí. To je třeba respektovat. C3 byla kritizována za tragicky málo místa vzadu. Vůbec oproti Feldě si z toho výběru asi pohoršíte na zadních sedadlech i na kufru. Já bych to směřoval na auta z venku malá, uvnitř velká. Fusion se nelíbí, skvělá Mazda Demio už je trochu stará, takže mi zbývá v tomto jasný favorit - Honda JAZZ. Jak se líbí? Pak nezbývá než si do nich někde sednout. Možná i v áčkách, ale před návštěvou je nutná důsledná takticko psychologická příprava.

-- 9. 9. 2014 07:43 --

Třeba tohoto kusu a prodejce bych se nebál: http://www.sauto.cz/osobni/detail/honda/jazz/15960687?goFrom=list
Naposledy upravil puk123 dne 9. 9. 2014 08:35, celkově upraveno 1
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 9. 9. 2014 08:04

Jazz s 1.4 se mi zdá jako skvělá volba, varibailní interiér, neokoukané, příjemné auto. Nebude na údržbu tak jednoduchá a levná jako Felda, ale s tím se u japonců obecně musí počítat, v žebříčku poruchovosti to není nějaký propadák, tak proč ne ;-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 9. 9. 2014 18:03

Jazz je v poho...spíše dobře vybrat,
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 9. 9. 2014 23:06

Jazz je hodně šikovná věc, ale bude ho asi shánět složitě - potkat ho to je pomalu svátek :-)

Fusionů jsou mraky a špatný auto to taky není - celkem jednoduchý, celkem bezproblémový, celkem praktický...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wassermaus 10. 9. 2014 07:22

Jazze máme doma, 1.4 i-DSi z 2005 a spokojenost... kufr na sporťák kočárek (Hartan Topline), uvnitř místa dost.

Ale není to na delší trasy asi... přeposilované řízení, trochu citlivost na boční vítr. Na dálnici bych s tím jezdit nechtěl.
wassermaus
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 10. 9. 2014 07:41

pech. píše:Jazz je hodně šikovná věc, ale bude ho asi shánět složitě - potkat ho to je pomalu svátek :-)

Fusionů jsou mraky a špatný auto to taky není - celkem jednoduchý, celkem bezproblémový, celkem praktický...

Pechu, ty snad neumíš číst. Nutil bys ženu pořídit si, co se jí nelíbí? Třeba, aby nosila Prestižky? Vem na vědomí, že Fusion prostě ne. Když už, srovnávej třeba s Fiestou, což podle mě není špatná volba. Na sauto.cz je od 50k do 100k 128 Fiest proti 21 Jazzům. Rozdíl patrný je, ale zase takový exot Jazz není.
puk123
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků