dnesni zazitek s policii

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 23. 6. 2006 05:55

Nechápu jak to může bejt 1000 na složenku nebo 500 na místě.Způsob placení přece na výši pokuty nemůže mít vliv.Znám spoustu lidí,kteří tolik peněz s sebou ani nevozí.Takže je to jen šikana těch co mají třeba pětistovku a kartu.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod pepek 23. 6. 2006 07:49

Není to šikana, ale protiprávní jednání policajta - okamžitě stížnost a neplatit nic.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tajnej 23. 6. 2006 07:56

jersey: Tušim, že v Rakousku maj na pokuty nějaký tabulky. U nás záleží jen na tom, jak se cajt vyspal.
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
tajnej
Nováček

Odeslat příspěvekod pepek 23. 6. 2006 08:05

Ten sazebník je i v SRN. Za přestupek je tam stanoveno rozmezí a v něm jsou ještě přesně definovány přitěžující okolnosti a podle toho pak policajt rozhodne, jaká bude výše pokuty. Je to podle mne výhodné pro obě strany - policajt v případě stížnosti dodatečně doloží, že přestupek splňoval dané znaky a pokuta v xx výši byla oprávněná a postižený nemůže být oprávněně nas.aný, že on zaplatil 1K a druhý za stejný přestupek jen 500,-.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 2jery 23. 6. 2006 08:30

Já jsem taky neměl hotovost,tak mně dal složenku na stejnou částku.Měl jsem půjčený vozík,který neměl značku.To jste neviděli ten zásah poldů-jak kdybych přepadl banku.Jeli proti mně,na kruháči to otočili a za mnou.Věděl jsem,že je zle,tak jsem honem zastavil,že rychle vylezu a vypadnu:-),jenže oni s Oktávkou šup přede mě,vyskočilo jich na mě pět a "pane řidiči..." a bylo po ptákách.
2jery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peugeotak 17. 7. 2006 17:16

Já jsem jednou zkusil jenom navrhnout, ať to nepíšou, že se mi nechce čekat než on si to tam vypíše, s tím že prachy už jsou stejně v luftě tak mi o nic nejde, jestli si za to daj kafe a bagetu nebo to stát dá potřebným...a oni "pane řidiči, řekněte to ještě jednoou a bude to trestný čin" tak už jsem byl zticha...a taky na mě přijely dvě auta..a to jsem jenom projel ve 3 ráno Palmovku :-D
AR: 406 Break 2.0 HDI -> 307 2.0 HDI
MM:T10s -> T28s -> T39m -> K800i
Peugeotak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 17. 7. 2006 17:58

2jery píše:JáVěděl jsem,že je zle,tak jsem honem zastavil,že rychle vylezu a vypadnu:-)n/quote]
Mr. Green
Co sis od toho sliboval ?
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Ota 17. 7. 2006 18:33

Ted si tak uvedomuju, ze je celkem zajimavy, ze se mi nikdy nestalo, ze by si bengo reklo nebo naznacilo o uplatek :-). A par pokut uz jsem platil, ale vzdy s blockem. Jednou jsem jich dostal dokonce dvacet najednou :-).
Ota
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 17. 7. 2006 19:09

Ota: Dvacet najednou? Jak se ti to povedlo?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2006 19:11

taky jsem jednou dostal 20 bločků. platil jsem pokutu 1000,- a dal mi to v 50,-Kč bločkách, protože jiný neměl
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 17. 7. 2006 19:16

Jo ja myslel 20 pokut najednou Mr. Green
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Ota 17. 7. 2006 19:19

head: Presne jako mikicz. 20x 50 Kc.

Ovsem muj posledni zazitek s Policii me fakt dostal. Policie CR nechala odtahnout auto z mista dopravni nehody a ta jejich firma si za odtah v ramci Prahy rekla pausalne 3800Kc. Normalne komercni odtah stoji tak ctvrtinu az polovinu, ale tady to neslo ovlivnit, tak napalili takovou cenu :-O.
Ota
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 17. 7. 2006 21:23

to Ota: Z místa nehody se neodtahuje nuceně, pokud oznámíš, že máš svoji asistenčku nebo jiný způsob odstranění vozidla. Proč by to nešlo ovlivnit?
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ota 17. 7. 2006 21:53

pepek: Neslo, nehoda s umrtim, v aute nikdo jiny nebyl. A v takovyhle situaci si reknou takovou palku. Kdyby to byla normalni cena, tak nereknu, ale tohle fakt neni normalni cena, to je pro me zneuziti dane situace.
Ota
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 17. 7. 2006 22:32

I supi se musí nažrat. Holt jsou lidé, kteří na to mají žaludek :(
pepek
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka