No co na tohle řeknete? Byl jsem nabourán!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 8. 9. 2008 12:49

řidič BOB píše:Obdivuju všechny, kteří uhýbají hned doleva, doprava a mají reakce téměř supermaní 8-) Jenom škoda, že pouze u počítače...realita na našich silnicích je pak trošáčku jiná :-l
Arnie: hlavně, že jsi celej ;-)
Přesně tak, řidič stačí maximálně otevřít pusu a oči překvapením a pak následuje rána.

Doubt : je důležité, že lidi to přestáli bez vážnějších zranění. Jinak ti spíš přeju nové auto; bourané, to už nikdy nebude vono.
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 13:24

kefish píše:A tenhle byl nafetovanej a bez papiru?

Nerikam, ze si nezaslouzi trest, ale rovnou oznacit za debila, do konce zivota bez papiru atd., kdyz clovek nema zadny informace, to chce uz hodne velkou miru jednoduchosti.

On to byl vážně rozumný mladík (teď pude do druháku na VŠ), prakticky jsem se ani na něj nemohl zlobit. Největší sadu dostal od své přítelkyně, když byla ještě v šoku. Jo a vlastně taky od mojí :D Pos.ral to, to je jasný, ale naštěstí mu ta chyba prošla a narval to "jenom" do mě :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 13:25

911, DoubleSix: Teď jsem volal do servisu a je dokonce možné, že to bude totálka... Tak pak bych něco doložil a šel nakupovat :)

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod 911 8. 9. 2008 13:51

totalka? :shock: no ten pazout byl o dost vic podrasnen...mazda celkem ok. no pro ne. tak co to bude? :D
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 15:46

tabulková cena auta je teď asi 250k, no a to v autorizovaném servisu zdaleka není nedosažitelná částka :)

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 17:08

No jako nebylo by to špatné. Blbé je na tom to, že mám k současnému autu citový vztah :love: :-[ :mrgreen:

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod JoKo_ 8. 9. 2008 17:11

arnie: neviem, ale totalka bude u teba vyhodna? lebo u mna chceli pocitat cena auta - cena vraku = vyplatena suma. a kedze som mal rozbity len zadok, tak cena vraku by bola dost vysoka, tak sme sa nakoniec s poistovnou a servisom dohodli, ze sa to bude opravovat...
zisti si, ze ako budu u teba pocitat zostatkovu hodnotu auta a ci sa ti to vyplati na totalku uhrat...
JoKo_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod bobo23 8. 9. 2008 17:23

Arnie: upřímnou soustrast. :-( Mazdička přežila ve zdraví ty kilometry hrůzy, když sem s ní jel já a skončí takhle... :-)
16.11.07
Tohoto dne se dráček (Fiat Uno, r.v. 83) vydal na svou poslední cestu. Čest jeho památce... :cry: :cry:

5.11.2010
R.I.P. Fáčko :(
bobo23
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 17:29

JoKo, Sauron: Ta totálka je nepravděpodobná, spíš se to bude opravovat. Kdyby k tomu náhodou došlo, tak finanční podmínky samozřejmě pořádně prověřím.

bobo: Co blbneš, vždyť jsi jel na pohodu :)

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 9. 2008 17:44

ace2 píše:Tady je Mercedes po bouračce a bagy venku a motor taky běží...

http://www.stastnevdovy.cz/videa/auto-m ... razka.html

And the winner is .... Mercedes C-klasse W202! :mrgreen: Jinak je zajimave jak vsichni cumi, trotlik filmuje, ale nikoho nenapadlo u auta ze ktereho chciji vsechny ropne produkty co v sobe ma, vypnout motor. :hm
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 9. 2008 17:48

DoubleSix píše:
řidič BOB píše:Obdivuju všechny, kteří uhýbají hned doleva, doprava a mají reakce téměř supermaní 8-) Jenom škoda, že pouze u počítače...realita na našich silnicích je pak trošáčku jiná :-l
Arnie: hlavně, že jsi celej ;-)
Přesně tak, řidič stačí maximálně otevřít pusu a oči překvapením a pak následuje rána.

Je to divny, ale ja jsem to zatim pokazde zvladnul. Cas na premysleni nebyl absolutne zadny, ale neco jsem s tim autem vyvedl a pak zpetne tak pul minuty, minutu po krizovce mi doslo co se vlastne stalo a ja si rika: "k-u-r-v-a hochu, tohle si poresil nejlepe jak se dalo". Asi v tu chvili prebira rizeni andel strazny ci co, protoze na vedomou reakci opravdu neni absolutne zadny cas.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 9. 2008 18:26

No čo na to poviem? Ešteže sa ti doubtík nič nestalo ;-) Mal si šťastie v nešťastí...
gasolina
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Driver 8. 9. 2008 19:52

kefish píše:A tenhle byl nafetovanej a bez papiru?

Nerikam, ze si nezaslouzi trest, ale rovnou oznacit za debila, do konce zivota bez papiru atd., kdyz clovek nema zadny informace, to chce uz hodne velkou miru jednoduchosti.

Hlavně, že ty seš intelektuál, že jo? Chtěl bych vidět, co bys napsal, kdyby zabil někoho, koho znáš. Potom by ti můj příspěvek moc jednoduchej nepřipadal. Se podívej, co se na silnicích děje a kdo všechno řídí - dobrej příklad je ten zfetovanej magor a s tim nazorem, udelat mu ze zivota peklo, 100% souhlasim!
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod 911 8. 9. 2008 23:34

Hmm.nerad to říkám,ale něco na tom Dušanovi bude :D už párkrát se mi taky stalo,samozřejmě při menší krizovce-jinak bych tu nebyl:-),že prostě nevím co přesně,ale něco jsem udělal a nějak to dopadlo... :hm
911
Inventář

Odeslat příspěvekod 911 8. 9. 2008 23:35

Driver-motáš do toho osobní rovinu.to prostě nejde.
911
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka