No co na tohle řeknete? Byl jsem nabourán!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Extinguish 8. 9. 2008 08:46

Arnie J píše:... Jo a perlička k té pevnosti ... po nárazu mi zůstal běžet motor, vypnul jsem ho pak normálně klíčkem

Gratuluju k preziti a preji at je nekolik dalsich dni co nejmene bolestivych, zaroven doufam, ze i druha strana to ma bez trvalych nasledku...?

co se ale tyka toho beziciho motoru po narazu, tak to bych povazoval spis za poruchu, nez dukaz cehokoliv jineho...myslim, ze u normalniho auta se motor vypne automaticky po vystreleni bagu...a tusim u fiatu nemusi ani vystrelit, aby doslo k odpojeni paliva...
Extinguish
Nováček

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2008 09:58

Arnie J píše:
S-Tony píše:Kdyby si byl pohotovější tak to taky strhneš do protisměru a oba se minete .-)

No jo, taky jsem si pak říkal :) Ale fakt se to seběhlo rychle

Sis ani pořádně nestihl zakrýt oči, že? :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Driver 8. 9. 2008 10:21

Ten motor by podle mě neměl zůstat běžet...
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 10:42

Extinguish: Druhá strana taky celkem v pohodě... řidič dostal preventivně límec (stejně jako moje přítelkyně) a jeho kočka to chytla do hrudníku o něco víc než já, tak si ji tam nechají 3 dny na pozorování, ale zlomeného taky neměla nic
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 10:43

Driver píše:Ten motor by podle mě neměl zůstat běžet...

Mno on už by dlouho neběžel, vzhledem k tomu, že vytekla voda z chladiče ;-)

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2008 10:45

911 píše:to vypada na nove auto... 8-D

Uvidíme, uvidíme... snad to opraví dobře :oboze

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod 911 8. 9. 2008 11:00

opravi? ja myslel, ze uz to tam nechas a koupis treba T-jet :-)
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 8. 9. 2008 11:00

jako on usnul za volantem a kočanda jen koukala a nic neudělala? .-) co to bylo za idiota?
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Driver 8. 9. 2008 11:09

Dr. 120L píše:jako on usnul za volantem a kočanda jen koukala a nic neudělala? .-) co to bylo za idiota?

Přesně nad tím teď přemejšlím.... kdoví co v tom autě dělali :hmm: :mrgreen: :-P
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 8. 9. 2008 11:11

Tady je Mercedes po bouračce a bagy venku a motor taky běží...

http://www.stastnevdovy.cz/videa/auto-m ... razka.html
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod kefish 8. 9. 2008 11:29

Driver píše:
blinddriver píše:
Driver píše:ty pí... tak to je nepříjemný.... tomu debilovy v Peugeotu bych okamžitě vzal papíry nafurt. Co kdyby tam nejelo auto, ale třeba cyklista, nebo chodci??? Fakt hrůza, kdo všechno dneska může za volant...

ty to vidíš hodně jednoduše co ...
věci nejsou vždy jen černé a bílé ale občas i šedé a s tvými ortodoxními názory (kdo všechno dnes může za volant, vzít papíry nafurt) nemůžu souhlasit, co takhle obnovit trest smrti a rovnou ho popravit :-|

Když někdo usne za volantem, tak to o něčem svědčí - o tom, že není způsobilej k tomu, aby řídil auto, tzn. nemůže ho řídit. Teď se nikomu nic nestalo, tak se na to díváš takhle, ale co kdyby srazil matku s kočárkem a zabil ji, hm?

Co kdyby usnul řidič MHD, vlaku, pilot....? To by se na to taky každej díval jinak... A navíc usnout ve dne není uplně normální.

Lidi (vsichni a casto) delaj chyby, ktere muzou nekoho stat zivot, nastesti vetsinou se nic nestane. Tvoje videni sveta je ponekud primitivni.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 8. 9. 2008 11:34

sou chyby který se neodpouštěj ... mě zabít třeba manželku s dítětem člověk co usnul (třeba protože propařil celou noc) tak mu ze života udělám peklo ... opravdu .... zasvětil bych celý svůj život tomu aby ten člověk trpěl ...

jako nedávno ten případ, kdy nafetlej týpek bez papírů sabil maminku s dítětem na přechodu .. ten člověk by se už nikdy nenadl vlastníma rukama a zubama .... a každo uchvíli by měl ošklivou nehodu .... a pořád dokola ....
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod kefish 8. 9. 2008 11:41

A tenhle byl nafetovanej a bez papiru?

Nerikam, ze si nezaslouzi trest, ale rovnou oznacit za debila, do konce zivota bez papiru atd., kdyz clovek nema zadny informace, to chce uz hodne velkou miru jednoduchosti.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 8. 9. 2008 11:47

nemusíš, stačí když někdo usne za volantem ... to je pro mě dostatek informací abych ho označil az idiota. Mě se to totiž zatim nikdy nestalo, protože si nato dávám pozor abych jel vždy odpočatý, bez zbytkového alkoholu atd ... pokud na tohle někdo sere, usne a nabourá někoho tak je to debil.
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod kefish 8. 9. 2008 12:06

No snad je jasny, ze mnohem dulezitejsi je to "do konce zivota bez papiru" nez "debil". To, ze nekdo nekdy za volantem na sekundu usnul neznamena, ze z nej nikdy nebude dobrej a zodpovednej ridic.
kefish
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka