Zviřátka

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Folin 8. 9. 2008 13:00

1x srnka asi v 80km/h,promáčklý dveře na služební Felicii,rána jako svina.
1x srnka skoro dobržděno,rychlost cca 20km/h,prasklá mřížka a ostřikovač světel na OI. Nejhorší bylo,když jsem asi ve 150km/h přeskočil divočáka v OI,kterýho těsně přede mnou někdo srazil a já se nestihnul vyhnout,na autě nebylo skoro nic vidět,ale škoda byla 80tis.+10tis.odtahovka,na ten skok nikdy nezapomenu. Největší adrenalin když sem jel kolem Hluboký a asi ve 120-ti mi vyskočila spoza stromu srnka,tak jsem jen stihnul dát nohu z plynu a těsně přede mnou proskočila a za ní vyskočila druhá a ta šla hned za mnou :-P Jinak zvířátka potkávám skoro každej tejden,jelikož bydlím na Šumavě,tak tu není o prasata,srnky,lišky a jiný nouze,takže v noci na místech kde chodej jezdím zásadně pomalu a spíš po prostředku.
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 9. 2008 18:08

Čo sa týka mňa, zatiaľ si to odniesli len mušky (a iný hmyz).
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 9. 2008 18:16

zajíců jsem rozjezdil strašně moc, jen lehké šrámy (kus nárazníku, nějaký plasty)
Srnku jednu v 80ti ve vesnici - škoda 50 000,- jinak srnky potkávám skoro každej den, jezdim hodně okresky a navečír jich je moc.
Pár bažantů a jednomu sem vzal jen hlavu a ta se mu zakroutila snad dvakrát dokola, šel sem se na něj podivat :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 8. 9. 2008 18:21

Sa divím, čo dokáže jedna moucha... :D
(Inak ľutujem tú zrazenú zver. Poznám však jednu, čo zoťala vrabca na diaľnici a rozdychávala to tri dni... No niekedy sa nedá tomu zabrániť. 8-S )
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 9. 2008 18:30

jj, mě taky jedna kámoška když mi zajíc vyskočil na kapotu a odrazil se od ní do okna tak mi tam začla bulet :D Sice ten pohled na zajícovic oči netrval ani zlomek vteřiny, ale nikdy na to asi nezapomene :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 8. 9. 2008 19:27

Já bych srnu srazit nechtěl, docela se jich bojim, i když havarijko mám. Jinak sem srazil asi 2 ptáčky, jednoho zajíce :D a asi 1 kočku
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 8. 9. 2008 20:28

A ze nikdo nesrazil zadny poradny zvire, treba sefa telekomu nebo čezu a tak? :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 9. 2008 21:40

Driver píše:Já bych srnu srazit nechtěl, docela se jich bojim, i když havarijko mám. Jinak sem srazil asi 2 ptáčky, jednoho zajíce :D a asi 1 kočku

Dej si bacha, aby se to havarijko stahovalo na zvěř :) Já havarijko měl a na "všechno" jak sem se pak dozvěděl :)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joe King 8. 9. 2008 22:05

moucha píše:jj, mě taky jedna kámoška když mi zajíc vyskočil na kapotu a odrazil se od ní do okna tak mi tam začla bulet :D Sice ten pohled na zajícovic oči netrval ani zlomek vteřiny, ale nikdy na to asi nezapomene :D


Segry kamaradka byla v podobne situaci nanestesti za volantem. Ani nepoznala co to bylo za zviratko, ale auto slo asi dvakrat pres budku jak se mu elegantne vyhnula - nastesti jela sama a temer nic se ji nestalo.
Joe King
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 10. 9. 2008 10:23

moucha: myslim, že se to na zvěř vztahuje, mám to u český, ale je fakt, že podrobně jsem to nezkoumal, každopádně díky za upozornění


Jinak všem doporučuju pustit si následující video:
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=14156
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 15. 11. 2008 21:14

Tak dneska sem vzal prvni zviratko... pan bazant to neprezil... jak sem videl ze tam leze tak sem na to slapnul abych ho vzal prostredkem a ne pod kolo... v protismeru auta, za mnou auta... silnice CB>Plzen... Mno a pan bazant se mi posmrtne odvdecil - cestou zpet zacal likat error code 13 coz je bud crash sensor a nebo odstavena jednotka airbagů...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 15. 11. 2008 21:30

vrazi
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 11. 2008 11:47

Driver píše: Jinak sem srazil asi 2 ptáčky, jednoho zajíce :D a asi 1 kočku

Předběhl chudáka Ďurička...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 11. 2008 12:54

PachezZ píše:Tak dneska sem vzal prvni zviratko... pan bazant to neprezil... jak sem videl ze tam leze tak sem na to slapnul abych ho vzal prostredkem a ne pod kolo... v protismeru auta, za mnou auta... silnice CB>Plzen... Mno a pan bazant se mi posmrtne odvdecil - cestou zpet zacal likat error code 13 coz je bud crash sensor a nebo odstavena jednotka airbagů...

jo bažanta sem nedávno vzal taky, ale jen elegantě měl dopředu hlavičku a trefil sem jen tu, šel sem se pak na něj podivat, nechutněj pohled
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 16. 11. 2008 13:08

Bažanti jsou nároční protivníci - vyletí z boku a když nic nečekáš, tak ve větší rychlosti je docela problém strhnout auto stranou, aby bažant minul.. Většinou se daří, ale asi tak před pěti lety mě bažant stál nové levé zrcátko na Accorda - hotovo za okamžik - šup - a zrcátko i bažant byli pryč - bylo to tak ve 130km/h - když jsem dobrzdil a jel se podívat zpátky, tak jsem už nenašel ani zrcátko, ani bažanta.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků