Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 5. 2020 20:28

Hlavně flákneš dítě v sedačce na zadní prostřední. Nahodíš panoramu a děcko jak si chrochtá jak vše vidí.
Hned bych měnil.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 5. 2020 20:29

Děcko ti sere na panoramu, děcko chce tablet.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 5. 2020 20:30

Moje ne. Matyho jo
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 5. 2020 20:30

Může být.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 5. 2020 20:31

MELLO píše:Děcko ti sere na panoramu, děcko chce tablet.

To by se z toho v autě poblilo :D A obecně ho moc nepotřebuje. Ale to sem raději netahejme :)
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 11. 5. 2020 20:36

Nase decka cesty v aute nastesti prospi.. a kdyz nespi, tak koukaj na cestu a podporuji me, abych kohokoli dojedu predjel.. coz se s rapidem dost tezce plni :D

Tel/tablet v aute nemaj, to nejak zvlast nepodporuju, protoze me samotnemu se pri jizde dela spatne pri koukani do mobilu a u decek to nechci pokouset
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 5. 2020 20:40

naše děti taky v autě tablet/mobil nevyžadují (a ani jsme zatím nepokoušeli), radši koukaj z okýnka ven a když už je cesta dlouhá, tak usnou.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 5. 2020 21:03

+1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 5. 2020 14:07

Jaj, to jsem netušil že fakt konci. Bral jsem to jako hoax a že zatím jako jeden z mála bude pořád mvp Ford dělat. No nic, tak za 10 let vyměním za model 2020, to mi neva. Nepotřebuji funglovku, hlavně kdyz je to v pěkném stavu a výbavě.
Smax je fakt parádní, já původně hledal úplně jiné auta jako A6 nebo Passat atp. Jenže jak při čekání na druhé dítě "hrozily" dvojčata, tak jsem začal koukat jinde, a 3 sedáky vzadu +ta šířka má málokteré osobní auto a dodávku jsem fakt nechtěl.
Mám v opěrkach origo DVD Ford, ovšem použití pouze s DVD a to už skoro nemám ani kde vypálit a nejde pustit zvuk do repráku, no nekupte to za 70.000 příplatek...V krizi dam klukovi do ruky mobil a na něm pustím třeba 2 pohádky a stačí. Jinak panorama samozřejmě pro děcka super, když teda nepece slunko zrovna a rádi koukaj v tunelu na světýlka, v noci na hvězdičky a tak :l
když jsem to tak počítal dle ceníku, tak můj model musel stát v novotě nějakých 1,4mil minus nějaká sleva dealera. To bych za to v životě nedal a ještě tam není úplně vše. Jak píšete ty akční edice kolem 700 tis s 1,5EB už jsou celkem OK.

Jinak co se týče těch jízdních vlastností, tak zrovna smax je na tom hodně dobře, už jen ve srovnání s běžnými kombíky, asi to dělají i ty 18"kola, ale celkově to naladění podvozku a motor jsou moc fajn. Samozřejmě v rámci možností jízdy s rodinou. Mám srovnání s předchozím Galaxy, OCT 2, Oct 1 nebo audi a4/a6.
mmmjack
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2020 14:16

tak ja ti za 7 letp rodam meho Smaxe, bude mit najeto tak 70-80 tkm...
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 12. 5. 2020 14:19

nešlo by to porychlit tak na 7 days? to bych vzal , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 5. 2020 14:24

***** dědulo. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2020 14:25

metyn píše:nešlo by to porychlit tak na 7 days? to bych vzal , dědek


tak jo
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 12. 5. 2020 14:25

to víš, dědek z vidlákova, no, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod mmmjack 12. 5. 2020 14:40

A ty máš dvojkoveho? Jaký motor? Myslel jsem ze mas yetiho.
Mne se teda líbí mnohem víc první max po FL :) hlavně nechápu že ne měnili ve dvojkovem ten středový panel, alespoň na takový, jaký má Galaxy... Ten vypadá mnohem lépe, než ty kulaté čudlíky prostě.
mmmjack
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků