Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 10. 8. 2020 14:08

Má to fungovat při pravidelným nabíjení… což si nejsem jistej, že jsem zcela zaznamenal. Možná jo. Když se dám nabíjet v 10 večer, tak v 1 ráno to ještě na 100% není, ve 4 už jo, i když budíček mám až v 5.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2020 18:05

Jo, nabíjí se to asi dlouho, ale myslím, že za tři hodiny už mám plno i z dvaceti procent. Ale něco v tom určitě bude, jak píšeš. Takže možná nabíjím nějak, že prostě spadám do kategorie, kdy se chce nabít zcela, bo ví, že už potřebuji :-)

Teď jsem na obou founech nastavoval jednoduchou záležitost... aktivoval Apple TV. No, na prvním zcela bez zádrhelu. Bezproblémovka. U druhého jsem myslel, že vyskočím a drbnu s tím o zeď. Oba jsou iP11, oba mají stejné nastavení, oba mají stejný OS. Ale stejně si to dělá něco jinak. Nechápu, ale dobrá. Nakonec jsem i u druhého nastavil a funguje přehrávání. U druhého telefonu se nechtělo, nevím proč, registrovat placení. Vše nastaveno a nic.

Jinak tedy musím uznat, že důstojná akce mně přijde bez podmínek a závazků, byť okrajových. Když něco nabízím zdarma, dávám to zdarma. Ale zde se musí registrovat systém placení, protože co když se za rok zapomene, že ATV nevyhovuje a neukončí se... tak šup, šup penízky do kapsičky. Přitom přeci lze aplikaci uživateli povolit a za necelý rok mu připomínat, ať si přidá placení, jinak přijde o možnost koukat.

Mně nevadí těch stoněco korun, jde mně o princip. Ano - jsou to jejich podmínky, mezi které patří i to, že se tam platební systém musí navolit hned teď. OK. Ale...
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 8. 2020 18:09

To tak funguje všude.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Majkl 10. 8. 2020 18:12

Jop, úplně všude.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2020 18:15

Ano, vím, ale nepřijde mně to úplně „nezávadné“, proto o tom píšu. Čest a chuť ukázat, že něco umím a nabízím, vypadá trochu jinak. Ano, jsem už příliš starý a mám rád ty sušenky.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2020 18:17

Mimochodem... kdyby jim to aspoň na obou zařízeních fungovalo stejně. Do teď přišel potvrzovací email pouze na jeden mobil. Na druhý přišel od Applu taky, ale jiný... ten zase pro změnu nepřišel na iP číslo jedna. Kdyby to bylo deset, patnáct minut - dobrá. Ale po několika hodinách :hm
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkl 13. 8. 2020 07:56

iOS 13.6.1 je venku od včerejšího večera, pokud jste nezaznamenali…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod glider 13. 8. 2020 08:57

Idem zapnut ajfon!
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 8. 2020 09:18

du na tho
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Majkl 14. 8. 2020 17:47

Macoš taky. Nikdy to neskončí.
Přílohy
091A037B-8683-4491-A036-0AC3E66FEF02.png
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod burty s krenem 17. 8. 2020 15:45

No ***** :D
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 17. 8. 2020 15:47

Je to dobra cena?
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl 17. 8. 2020 16:14

Ve světě Apple to ujde.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod brasci 19. 8. 2020 12:04

Zobral som si ešte jednu sim, esim. Mám to na to, aby som si svoje hlavné číslo vedel vypínať. Doteraz som dával letový režim, ale bol som bez dát a vlastne aj celkovo nedostupný. Ako je to s whatsapp? To ide cez dáta, registrované je to na to číslo, ktoré vypínam ale teda keďže mám dáta, správy prichádzajú. Dá sa tam pridať ešte jedna registrácia na druhé číslo a vypínať aj to? (mám nastavené, že nevidno kedy si prečítam, ale ide mi o to, aby to druhá strana videla ako nedoručené)
brasci
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka