Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod salam01 9. 7. 2020 22:40

Nějaké alternativy k aplikaci Hudba (Music)? Už mě iTunes dost štve.
Nemusi to umět kdovíco, v podstatě jen rozumně přehrát nahrané MP3 a podporovat CarPlay.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 9. 7. 2020 22:42

Spotify
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl 10. 7. 2020 14:39

Jestli vám teď zrovna padaj nějaký appky při spuštění, může za to Facebook.

https://www.theverge.com/21319817/faceb ... iphone-ios
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Majkl 10. 7. 2020 14:59

Už opraveno. o<:)
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Majkl 10. 7. 2020 20:21

Tak to jdeme zkusit…
Přílohy
BC0CD977-C51B-42DF-8E19-D84E8C76828E.jpeg
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 10. 7. 2020 21:10

Doufám, že pak poreferuješ. Skoro závidím :-)
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkl 10. 7. 2020 22:09

Trvalo skoro hodinu to zaktualizovat. Zatím se to jeví jako nejhotovější první beta, co jsem zatím u iOS viděl.

Fakt ale je, že na telefonu, kterej se jinak nepoužívá, toho zrovna moc k poreferování není. :D Aspoň zatím…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Majkl 11. 7. 2020 09:38

Tak jsem to trochu rozházel. 8-D Kdo se v tom teď vyzná?
IMG_4189.JPG

Aspoň jsem se to pokusil roztřídit nějak tematicky. S appkama, co člověk opravdu používá, to bude zajímavější.

"Reminders" na druhým screenu jsou ten tzv. widget stack (pozná se to podle ťupek vpravo - ty se objevěj jen při interakci); tam jsem ve skutečnosti naskládal několik widgetů z Reminders na sebe, z nichž každej je nastavenej, aby ukazoval jinej seznam (např. Reminders, Packing a Shopping).

Ikonky appek na třetím screenu jsou ve skutečnosti "Siri App Suggestions" (stejně jako ty návrhy vypsaný nad nima, tedy jde o dvě verze jednoho widgetu), takže se dynamicky měněj podle toho, kdy kterou appku obvykle používáte, kde se nacházíte atd. Když se ráno vzbudíte, bude tam počasí, když budete na nádraží, objeví se tam appka ČD… klasika.

Jo — a je dobrý si předem rozmyslet, na kterou stránku home screenu si dáte co… protože v tomhle pohledu níže to přehazovat nejde, jak jsem si původně myslel:
IMG_264D713E11FB-1 copy.jpeg

(Na stolních iTunes ale přehazovačky stránek možný byly; možná to sem přidají taky. Člověk to čeká tak nějak instinktivně…)
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Pajjoun 11. 7. 2020 12:07

Jsem na to zvědavej. Ale jak bych to kdysi moc chtěl, možná ani nevyužiju.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 11. 7. 2020 12:11

Spica konecne bduu mit android
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod brasci 11. 7. 2020 12:21

Zostala moznost tej “widgetovej” obrazovky vlavo?
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2020 12:27

jo teď už to vypadá jak na androidu deset let zpátky 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Majkl 11. 7. 2020 12:47

brasci píše:Zostala moznost tej “widgetovej” obrazovky vlavo?

Jo, ta je tam pořád. To rozložení se nezmění ani po aktualizaci; uživatel si musí ty widgety přidávat na home screen sám, pokud je tam chce. Pokud nechce, zůstane všechno postaru.

IMG_98DA09F4291A-1 copy.jpeg
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 11. 7. 2020 13:03

Díky za prezentaci.Tak zrovna toto mně asi úplně nechybí, nicméně chápu, že někdo widgety potřebuje k životu. Na WP jsem používal dlaždici, kde mně rolovaly fotky a druhou s počasím. Dokážu si představit takto natáhnout kalendář, aby byly vidět očekávané události a člověk to měl pořád před nosem... OK. Zde u iPhonu mám ale počasí krásně hned na první widgetovce, což mně stačí k plné spokojenosti. Spíš by tam měli doladit anomálie ohledně určení pozice/polohy telefonu, jak jsme onehdy řešili.

Mně pořád chybí volnost umístění ikon kamkoliv na mřížce v rámci plochy.

Jo a přišel jsem na zvláštnost. Když si přidávám položky do Kalendáře, který mám synchronizovaný s Outlook kalendářem... tím původním, co jsem ho provozoval na WP, tak jednou mám v položce „Časové pásmo“ Prahu, jindy Berlín. Ano, obě města jsou, pokud se nepletu, ve stejné zóně, jen nechápu, proč se jednou nahodí Prágl a pak Berlín. Zkusil jsem si vypínat Wi-Fi a zadávat při mobilních datech a naopak, ale nějaké se mně to nepodařilo vychytat a pochopit logiku. Jasně, je možné, že systém si tu polohu načte jednou za čas a tak bych musel po vypnutí Wi-Fi třeba nějakou dobu čekat, aby... nevím, netuším.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod _maty_ 11. 7. 2020 13:15

Chce to vic cukru

:D
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka