Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 5. 2020 15:54

Jo aha, email.cz je od Seznamu, tu vlastně mám. :D

No jasně, že není aktuální; GUI furt operuje v rozlišení 4-palcovejch modelů. Naprostej odpad.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 5. 2020 15:55

E-mail.cz mám. Protože používám ještě ten seznam mail na nějaký specificky starý věci.
Ale jako co tak sleduji. Tak stručně jasně. ***** na ni. Nestíhá. Nikdo to neřeší a moc asi řešit nebude. A to je otázka vývojářů bych spis řekl nebo apple nebo seznamu ze to dopustí. Obecně seznam super projekt. Mapy a další servery. Ale třeba toto a jejich podpora obecně přes nějaký chat to je des.

Takže jestli ti to moc nejde tak ano. Je to ok :)
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 29. 5. 2020 16:03

Jsem vcera posilal neco z svj mailu (@email.cz) normal v chrome a tam jsou fotky normal jako prilohy, nejsou v tele mailu.. i je to celkem pouzitelny, apku od seznamu mam taky a nepouzivam..
Naposledy upravil _maty_ dne 29. 5. 2020 16:23, celkově upraveno 1
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 5. 2020 16:21

Na druhou stranu, pokud mail od seznamu funguje v nativní mailové aplikaci v iphonu, tak proč by udržovali nějakou svojí appku (na druhou stranu, proč ji vlastně v první řadě vyvíjeli, že :D)
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Majkl 29. 5. 2020 16:36

Applí Mail appka je naprostý minimum. Ale je fakt, že ta Seznamová nepřináší žádnou funckionalitu navíc, takže taky nevím, proč ji vůbec vyvíjeli, když ji pak stejně opustili…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 5. 2020 17:07

Seznam appka je fakt strašná. Ani nevím proč jsem na ní přešel.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod MgX 29. 5. 2020 21:51

email.cz jsem využíval u WP, dlouhodobě. Nepamatuji, že bych měl nějaké zásadní problémy.

V každém případě, zde se jedná o zádrhel v apce. Jak bylo napsáno, když se přihlásím z webového rozhraní v prohlížeči, fotku normálně naláduji a odešlu. Nicméně mě překvapily závěry z diskuze na fóru iP, které vlastně popisují stejný problém někdy v roce 2019.

Applí Mail je sice základ, z druhé strany někdy platí, že v jednoduchosti je krása.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 29. 5. 2020 21:53

Proc jsi vlastne nezustal u androidu? Zajem zkusit neco niveho?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod _maty_ 29. 5. 2020 22:05

Pres nejakyma 15 lety jsem se po 18 hod vecer pripojoval za 15,- na hodinu na web pres vytacene pripojeni.. :hm
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 29. 5. 2020 22:11

Kacka ma minutu 56tka modem ne?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod MgX 29. 5. 2020 22:28

goes píše:Proc jsi vlastne nezustal u androidu? Zajem zkusit neco niveho?

Nekritizuji Apple obecně, povšechně. Netvrdím, že iP je špatný. Jen některé střípky jsou prostě jinak, než bych očekával a chtěl. Část padá na moji hlavu, protože s tím neumím, část je věcí jejich firemní strategie, kterou považuji za, v dnešní době, již překonanou (omlouvám se za vlastní svérázný názor), no a něco je věcí vad aplikací - jak třeba nyní ukazuje email.cz. Tím, že zatím systém procházím, nejsem někdy schopen hned vědět a poznat, v čem je problém. Tak si dovoluji tady položit dotaz. Ovšem mé dotazy nejsou chutí cokoliv poplivat a nadlimitně, řekněme neadekvátně, kritizovat. Pokud to tak vypadá - věřte nevěřte - není tomu tak.

Android má taky své klady a zápory. I WP měl, ale dokázal jsem se s ním spřátelit. Právě kvůli kultivovanému chodu a pár aplikacím, které dle mnohých ani neměly fungovat, přitom poskytovaly vše, co jsem žádal. Takže ta platforma a byť méně aplikací, mně vyhovovala. Pro připomenutí - neměl jsem dlouhodobě Android, ale WP. Tudíž tak jako tak jsem šel do jiného prostředí.

Měl jsem na vyzkoušení Samsung Galaxy S10e - opravdu se mně to v rychlosti celé hodně líbilo. Bohužel rozhodl neakceptovatelný displej. Netušil jsem dopředu, že to takto dopadne a bude až tak moc dramatické. Potřeboval jsem co nejrychleji telefon s dlouhodobější podporou, stabilním OS, bezpečným prostředím. A nově tedy IPS displejem bez PWM řízení podsvícení. Když jsem se podíval na nabídku skladem v mnou akceptovatelných obchodech, jediná cesta byl v té chvíli iPhone. Považoval jsem to z určitého směru za jistotu ve volbě.

Navíc mně byl zde delší čas doporučován... a nejen zde.

iOS pro mě zatím není nějakým zklamáním. iP 11 funguje slušně, zatím nekonfliktně, IPS displej vyhovuje, foťák dělá pěkné fotky... umí i mnou požadovaná 4K videa při příslušné snímkové frekvenci. Někdy zamrzí určitá drobnost, která by mohla být dotaženější pro našince a není. Jak jsem třeba uváděl trable se Siri a diktováním SMS v češtině. Anebo jsem překvapen, že Waze jede potichu oproti jejich integrované navigaci, což ale není - předpokládám - vina telefonu.

Protože jsem pro mnohé magor, tak jen pro úplnost... kdybych koupil cokoliv s Androidem a instaloval a zkoušel aplikace tam, opět bych měl postřehy a dotazy. Jen bych je nepsal sem, ale do druhého vlákna o mobilních telefonech.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 5. 2020 22:37

Waze muzes zvysit hlasitost. Kdyz neco mluvi, dej tlacitkem. Mozna to jde i jinak, to nevim.
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 5. 2020 22:41

Jako trochu mgx chápu.
Já první iPhone dostal jako hater. Služebáček.
Až po nějaký době jsem zjistil, že část věcí co jsem hejtil už se změnila. K tomu to jako celek prostě funguje.
Ale s chutí jsem si těch věcí kopnul i jako spokojenej uživatel.
Jen teď už nevím o co šlo. :D
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 29. 5. 2020 22:45

Pro mne to byla hruza ten prechod. Na druhou stranu mejly funguji vsude. Zoravy taky. Garaz taky. Takze cajk
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod glider 29. 5. 2020 23:26

Lavesnica tiez.
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka