Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 2. 2020 18:30

:D
zadarmo drahý
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 18:35

Arnie J píše:
_maty_ píše:Chybi, tablet byl jejich kryptonit, kdyz bylo nejhur, tak jeden tablet, druhej mobil a pak zustal furt mobil jeste jeden a mogbuk, takhle mame dva telefony a jeden mogbuk, tedy v dobe krize bude mit jeden dospelak prazdny ruce :D

Aha tak asi bych zkusil někde vyštrachat iPad. Ale počkej prosimtě na nějakej dobrej kauf, ne jako dycky :D

Ipad nechci, i kdyz trosku jsem pomatoval ve snaze rozklicovat kde se u Mini 3 stala chyba a asi to mam..

Byl v nem chip A7 coz aktualne je v 11/pro atd chip A13.

6S/plus - A9
7/plus - A10
8/plus/X - A11
XS/max - A12
11/pro - A13

Cim vyssi cislo, tim v podstate o rok delsi zivot proti nizsi verzi a A7 v mini uz je proste ocividne stary, proto byl uz tak pomaly a nedostal ani nejnovejsi OS..

Aktualne dumam i nad 7 plus 128gb
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod glider 16. 2. 2020 18:36

Aby iPad Mini 3 nestacil...no nic.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 18:37

Hele fakt, uz nedaval ani nektere aplikace, proste to po spusteni spadlo.. taky jsem si rikal jak je to mozny, ale proste podle chipu je to holt stary..
_maty_

Odeslat příspěvekod Majkl 16. 2. 2020 18:43

A co aktuální iPad 7? Proč ne ten?
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 18:44

pech. píše:Jablko nefunguje... Už vím proč je nakouslé.... Protože tomu ke skutečnému fungování něco chybí....

Už dobrý ne? Vyzvracel ses, předvedl svoji neschopnost. Kup si android za 3 litry a žij spokojenej život.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 19:51

Majkl píše:A co aktuální iPad 7? Proč ne ten?

Ten stoji stejne jak iP7plus a prijde mi, ze ve vsem krom chipu bude iphone lepsi.. teda samo krom vetsiho displaye.. ale to bych zas hlavne vyuzil jen v aute jinak na gauc je to vesmes jedno.. plusko je solidni na konzumaci webu bych rekl.. navic pripadne mozne pouzit jako telefon, to ipad vyjma apple volani nejde.. proste ipad uz nechci, mel jsem, jako ok.. nikomu neberu kdyz si to prosadi, ale uz nechci..
_maty_

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 20:10

Smazán OT
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 20:43

Abych si nainstaloval tak obyčejnou věc jako je Messenger to po mně chce povinně kompletní adresu? Tak to ne... To prostě NE!
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 20:46

Messenger je uz vazan na ucet na facebooku...
_maty_

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 20:49

Kde nic z toho nemusím mít uvedeno, ale abych nainstaloval messenger do ***** což IP bezvýhradně je, tak to chce a nedá pokoj, dokud tam něco nenapíšu... Facebook to nepotřebuje, ale Apple jo.... Až si budu chtít nainstalovat nějako další drobnost, budou chtít i číslo karty ne?
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 16. 2. 2020 20:54

pechu nech toho v tomto vlakne, diky
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 20:57

To nechápu. Tak píšeš, že je to telefon pro geronty, dementy a já nevim, co všechno a takovej velikán tvýho formátu si s nim neporadí? :hm
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 21:13

Jsem si s ním poradil a narazil na zásadní omezení v možnostech využívání, přestože je tedy ten wergl zadarmo, tak mi tou SW omezeností dosti sere.....
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 21:16

Proste nainstaluju app, zadam cislo nebo mail a heslo a jedu.. vytvaris problemy tam kde nejsou..
_maty_

Předchozí stránkaDalší stránka