Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 6. 2012 10:19

robbert píše:
m4lcolm píše:Jo, Robbert na Iphone vysloveně nemá :D

Nemá na něj mentalitu, psychickou odolnost a koule...

Njn neni to cajk pro kazdeho ;-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2012 10:19

To mam vyzkousene, ze me to rozumi.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 6. 2012 10:24

to je zase téma :D
Mám androida a úplně mi to stačí...kdybych nebyl natolik rozmazlenej, že chci v mobilu paměť (hudba), sem tam nějakou fotku, navigaci apd...stačila by mi Nokia 6310i- zlatej telefon :love: :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 28. 6. 2012 10:26

Odpočinkové a hlavně se nebude zasírat bazar :D :D :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 28. 6. 2012 10:27

Asi je, zacinam mat priznaky a nutkanie kupit iTelefon :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lukasoj 28. 6. 2012 10:28

robbert píše:Odpočinkové a hlavně se nebude zasírat bazar :D :D :D

Ale ne tak vážně... Napiš co ti na applu vadí... Nějaké konstruktivní výtky... :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 6. 2012 10:28

další co by se k nám přidal do ohrádky :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod mfilip 28. 6. 2012 10:29

Ty telefony jsou bez datoveho taifu celkem k nicemu ne ?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukasoj 28. 6. 2012 10:30

mfilip: v dnešní době, kdy máš 600MB datového tarifu prakticky za cenu svačiny bych toto opravdu neřešil :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod m4lcolm 28. 6. 2012 10:30

Moucha píše:
evlo píše:No tak ja taky nevim jestli si ted koupim android nebo apple, protoze android ma to rozpoznovani reci.

ty stejně dopadneš nějak takhle :mrgreen:

Přesně to jsem chtěl hledat :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m4lcolm 28. 6. 2012 10:31

Lukasoj píše:

Ale ne tak vážně... Napiš co ti na applu vadí... Nějaké konstruktivní výtky... :-)

Vždyť to máš ve vedlejším vláknu :)

robbert píše:Majkl: Já měl Iphone dva měsíce. Tomu zařízení jsem nepřišel na chuť. Hlabvně mě vadil Itunes. A já se přiznám, že na nějaké Jailbreak a flashování jsem amatér, takže používám jen to, co je oficiální. A ano stáhnu si do mobilu nějaké aplikace z warezu. Pokud se mi líbí, koupím si je. Jemonže takových 90% zase odinstaluju. Tohle bez jailu není u IOS možné. Stejně tak používám mobil jako USB klíčenku, opět to není u jablíčka možné. Navíc mi vadilo a to opravdu nerozchodím, že když jsem ho vytáhl, každý se na mě díval jako na debila, který musí mít něco jiného... Takže asi takto. Já Jablíčko nehaním, jen mi nevyhovuje. A jak jsem řekl nemám rád fanatiky v jakékoli oblasti a podle mě uživatele Applu patří mezi nej fanatičtější. Kam se hrabe HTPčko a škoda home... :D
přiznám se že reklamu na SII jsem nějak nezaznamenal, ale to co se děje na S III je naprosto zvrácené... To bych zakázal...
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 28. 6. 2012 10:31

A ako Android Ti je bez dat naco? Akykolvek smrtfón je bez dat nanic...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mfilip 28. 6. 2012 10:32

Lukasoj píše:mfilip: v dnešní době, kdy máš 600MB datového tarifu prakticky za cenu svačiny bych toto opravdu neřešil :-)

Za ceny svaciny kazdy den jsi myslel, ne ?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukasoj 28. 6. 2012 10:33

m4lcolm píše:
Lukasoj píše:

Vždyť to máš ve vedlejším vláknu :)

robbert píše:Majkl: Já měl Iphone dva měsíce. Tomu zařízení jsem nepřišel na chuť. Hlabvně mě vadil Itunes. A já se přiznám, že na nějaké Jailbreak a flashování jsem amatér, takže používám jen to, co je oficiální. A ano stáhnu si do mobilu nějaké aplikace z warezu. Pokud se mi líbí, koupím si je. Jemonže takových 90% zase odinstaluju. Tohle bez jailu není u IOS možné. Stejně tak používám mobil jako USB klíčenku, opět to není u jablíčka možné. Navíc mi vadilo a to opravdu nerozchodím, že když jsem ho vytáhl, každý se na mě díval jako na debila, který musí mít něco jiného... Takže asi takto. Já Jablíčko nehaním, jen mi nevyhovuje. A jak jsem řekl nemám rád fanatiky v jakékoli oblasti a podle mě uživatele Applu patří mezi nej fanatičtější. Kam se hrabe HTPčko a škoda home... :D
přiznám se že reklamu na SII jsem nějak nezaznamenal, ale to co se děje na S III je naprosto zvrácené... To bych zakázal...
Jo aha, to já nečtu :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Lukasoj 28. 6. 2012 10:36

mfilip píše:
Lukasoj píše:mfilip: v dnešní době, kdy máš 600MB datového tarifu prakticky za cenu svačiny bych toto opravdu neřešil :-)

Za ceny svaciny kazdy den jsi myslel, ne ?

Právě že ne... Platím cca 150kč... Což je se celkem dá...
Lukasoj
VIP Galerie

Předchozí stránkaDalší stránka