Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 20:18

Protože to jsou zbytečně uvedený údaje.. Na androidu to nainstaluješ rovnou a jediný co to chce je přihlašovací údaje do messengeru. Se říká že Huawei špehuje lidi? Kam se sere na Ios...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 20:35

:D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 20:44

Je to marny, vsem to funguje jen pechovi to nejde..
Kazdy rok se najde kolem 200 milionu blbcu co ty kramy kupuji a pouzivaji.. :-/
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2020 20:44

ze je neceho hodne neznamena, ze je to dobre, lepsi apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 20:46

Třeba jako VW.... Prodá se jich milion ročně a problémů je s nimi až běda... Nejsou o nic lepší než ostatní, spíš horší...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 20:46

Nejde o absolutni cisla, ty ma mozna lepsi samsung, ale o to, ze proste x pocet lidi do toho jde dobrovolne :)

Podle pecha musi byt vsichni tihle lidi blazni.. btw pechu, pred vanocema jsem koupil Xs za 25 litru, bez pistole u hlavy.. manzelka je s nim spokojena, ma i sluzebni android a na ten nadava v jednom kuse
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 20:51

Pokud si vystačí s gerontmobilem rozšířeným o foťák a okleštěný e-mail klient, tak spokojená být může... Ale nedává smysl dát 10x více peněz za věc, která nabízí polovinu možností té 10x levnější... Ip je sice hezky zpracovaný na pohled, ale to je malá náplast za totálně přepálenou cenu i v případě že peníze nejsou problém..
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2020 20:52

to je uspech marketingu hlavne vis... ono realne iphone nabidne za vice mene, v lepsim pripadne za vice podobne, ale krom asi jedine veci a to je snadnost preneseni nastaveni na novy telefon neni v nicem lepsi to je zase fakt no
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 20:59

pech. píše:Pokud si vystačí s gerontmobilem rozšířeným o foťák a okleštěný e-mail klient, tak spokojená být může... Ale nedává smysl dát 10x více peněz za věc, která nabízí polovinu možností té 10x levnější... Ip je sice hezky zpracovaný na pohled, ale to je malá náplast za totálně přepálenou cenu i v případě že peníze nejsou problém..

Email funguje v poho, ne? Však jsem to včera zkoušel a já jsi potvrdil, že je to ok.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2020 20:59

dnes sem si posial fotky a v outluku to dorazilo v priloze
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 16. 2. 2020 21:01

Dyt jsem daval i print screen kde to bylo jako priloha, byt s nahledem...
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 21:12

goes píše:to je uspech marketingu hlavne vis... ono realne iphone nabidne za vice mene, v lepsim pripadne za vice podobne, ale krom asi jedine veci a to je snadnost preneseni nastaveni na novy telefon neni v nicem lepsi to je zase fakt no


Já vím že je to především o marketingu. Protože někdo někdy dostatečně dlouho a dostatečně důrazně tvrdil, že IPhone je nejlepší a zažilo se to pod kůži stejně tak jako že VW je držák... Ani jedno z toho není pravda... Ip je stižen nesmyslnými restrikcemi a okleštěným OS, který ve jménu hypotetického navýšení rychlosti silně omezil možnosti využití HW uživatelem (a jenom pomalu se pokouší na Android dotahovat - kdy na verzi 6 to nejde, na verzi 7-8-9-10-11 už to jde... Takže oni ví, že je to blbě, když potom chybějící funkce doplňují, protože já nemám čudle na přílohy a Nissan už ano... Starý IP multitasking neměl, ty novější to údajně umožňují... Já jsem tu klady napsal. Velmi dobrá odezva displeje, i po reinstalu zůstanou funkční účty, diakritika je možno vložit kdykoli i bez predikce... Ale to je ***** málo, když to neumí základní věci... Je to jako to dříve bývalo s RR... Mercedes S byl mnohem lepší, RR byl sice okázalý, ale zastaralý a líný... A Mercedes byl levnější... Dnes je sice stále Mercedes levnější, ale RR už za ty násobky alespoň není horší (asi proto že ho neřídí Britové...)...

IP je prostě na repre... Protože vytáhneš Iphone a dává to signál že peníze nejsou problém... Když vytáhneš Android, tak to ten signál nedává... Přestože je lepší a některé Androidí modely ani nejsou levnější než IP....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 2. 2020 21:13

Jestli máš iOS 13.3.1 tak musíš mít čudle taky, to jinak možný není
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2020 21:13

Akorat to nemusis tak prozivat
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2020 21:17

Nissan350Z píše:Jestli máš iOS 13.3.1 tak musíš mít čudle taky, to jinak možný není


Dával jsem tu aktualizaci a nabídlo mi to nejvyšší nějaký 12-4.5.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků