Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 10. 2021 15:21



Normální cena těchto lepších hadříků, to jen zase tupí redaktoři dělají z komára velblouda.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 19. 10. 2021 15:22

Dostal jsem Rodenstock zdarma, a to je nejlepší hadr, co se dá sehnat, lžeš.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 19. 10. 2021 15:26

orgasmic píše:


Normální cena těchto lepších hadříků, to jen zase tupí redaktoři dělají z komára velblouda.

ne.Ale je mi jasný že mi napíšeš že tenhle Apple hadřík je vyrobenej ze speciálních vláken z exotické rostliny která roste jen na vrcholu sopky na jednom jediným ostrově v Pacifiku.Nebo tak něco :D

https://m.alza.cz/maxi/alori-hadrik-z-m ... M8QAvD_BwE
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 19. 10. 2021 15:28

Kurnik, jak jsem mohl doted zit kdyz si nesudlim telefon hadrem za 6 kil
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 10. 2021 17:14

tslany píše:
Moucha píše:Kurňa ta čtečka karet v novým Macbooku je mega super řešení, je to drahý jako prase, ale asi to potřebuju

Ale zas to má notch, to ten ntb totálně zabíjí.

Nemam nic kde by mi to vadilo
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2021 17:14

goes píše:
MgX píše:Chci si dát přes čtyři plochy nahou blondýnu v atraktivní pozici, abych na první viděl hlavu a na čtvrté nohy a Apple to neumí. Zase neumí :-D

A Vy tu píšete o černé… a Marsu…


Uplne te chapu. Ja dnes chtek aby mne iphone podrbal na koulich a taky to neumi. Minuly tyden sem vymyslel 20 podobych veci a taky to neumi. Zaklad je hledat kokotiny co to neumi. Aspon je o cem psat

Některé záležitosti si rád dořeším sám a nezvu k tomu mobilní stroj. Ale každý dle svých potřeb a uvážení.

Kdybych neměl v ruce starý Honor a tam viděl pěknou fotku jako tapetu, která se posunovala při pojezdu mezi obrazovkami, tak by mně to asi nenapadlo. I když... minule jsem si dával tapetu a musel ji oříznout, aby se pěkně vešla. Takto by problém nebyl. Jako není to alfa a omega žití, ale rozhodně se jedná o drobnost, která některé může potěšit.

A jsem rád, že mě chápeš.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2021 17:17

Kucí mám dotaz. Apple představil AirPods 3, kdy se na MM webu píše, že jsou zase o něco dražší. Ale jestliže vezmu AirPods Pro, tak ty jsou ještě dražší. Tudíž AirPods Pro je v hierarchii Apple sluchátek stále výš než AirPods 3?

Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 10. 2021 17:33

Jsou dvě série sluchátek, Pro a obyč, stejně jak u iPhonů.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2021 17:44

OK, díky. Napadlo mě to... avšak trochu překvapilo, že tedy nevyšla další verze i u PRO modelu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2021 17:52

Pak mám ještě jeden dotaz idiota... Má ještě některý z iPhone řad 12 a 13 IPS displej? Nebo vše je už OLED. Čumím na to a přijde mně to, že už jen OLED :hm
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 10. 2021 17:58

Vše OLED.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2021 18:06

Tak jsem si říkal, že mě pokáráš, jak blbě čtu.... že model „ABC“ má stále ještě IPS. A fakt nic. Děkuji...

Zvažuji nějakou výměnu v rámci okolí... dal bych svůj iP11 a pořešil nový. Dvanáctku/třináctku. Za běžných okolností bych koupil iP11 za aktuální cenu a hotovo. Jenže si zase říkám, že přeci jen nemá 5G. Nepotřebuji ho, ale netuším, za jak dlouho bude 5G nutností. Tudíž 5G jsem přizpůsobil i případný výběr.

OLED na TV mně vyhovuje. Bohužel na mobilech ho nedávám kvůli pulzování. Ne, nové iP12 a 13 jsem neměl možnost vidět, abych si ověřil, jak moc blikají, ale... Nechtěl bych řešit vracení, jako se Samsungem S10e.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 10. 2021 18:08

Však naběhni třeba do nejbližšího Alza showroomu, nebo někam, kde je mají vystavený, a zkus si to. Netřeba kupovat zajíce…
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 10. 2021 18:15

Ja si dnes vsiml, ze mam 5G i ve sklepe
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2021 18:16

Majkl to je jasný. Jenže u Samsungu jsem na to přišel taky až v určitých podmínkách a po nastavení. Nejdříve jsem myslel, že to dám, ale nakonec ani ránu. Nezvládal jsem málem ani pět minut.

Měl jsem doma velmi dobrý monitor od BenQ... precizní nastavení barev s kalibračním protokolem. Fakt se jim to povedlo. Bohužel šel zpět, přestože měl PWM na vysoké frekvenci. Jediné, co mně na tom uklidňovalo bylo, že jsem ten problém, konkrétně u tohoto monitoru neměl sám, ale i další člověk, kterému paradoxně PWM nikdy nevadí. Ale tady prostě ano. A to v té chvíli absolutně netušil, že tam nějaké PWM je, na jaké frekvenci, a že s tím mám problém.

Unavuje mě to >:-( :grr: :twisted:
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků