mfilip vybírá vůz po OII RS

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 10. 2021 22:10

To, že to nakonec někdo uklidí ještě neznamená, že to tam patří.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 10. 2021 22:37

Přesně tak. Úplně nesnáším ty kokoty, co něco dávají mimo kontejnery. Nebo polystyren do plastu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2021 00:48

MELLO píše:Nebo polystyren do plastu.

to dávám :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 20. 10. 2021 06:01

MELLO píše:Přesně tak. Úplně nesnáším ty kokoty, co něco dávají mimo kontejnery. Nebo polystyren do plastu.

polystyren se musí dávat do plastů....jen stavebni(z demoličky) ne
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 10. 2021 06:47

MELLO píše:Přesně tak. Úplně nesnáším ty kokoty, co něco dávají mimo kontejnery. Nebo polystyren do plastu.

tos mi nasadil brouka, do jakýho kontejneru teda patří polystyren? :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 20. 10. 2021 07:58

No jasne ze do zluteho.
Obrázek
ilja2001
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 10. 2021 08:05

Arnie J píše:
MELLO píše:Nebo polystyren do plastu.

to dávám :D

Já taky, to tam patří, ani paní na sberaku s tim neměla problém, když jsem posledně přivezl plný punto zbytků polystytenu a najebal to do žlutého kontejneru

-- 20. 10. 2021 09:07 --

imp_cat píše:Nevím, kde je "u vás", ale v Praze tenhle bordel k těm popelnicím na tříděný odpad patří. Pravidelně k nim totiž jezdí uklízecí čety, který ten bordel okolo likvidují a odvezou. Naopak, pokud to pohodíš k normálním kontejnerům, tak je dost velká šance, že to tam ještě za pár měsíců bude ležet a nikdo to neuklidí, protože popeláři berou jen to, co je v kontejnerech.

Oni to odvezou nakonec, ale zaplatí to nejspíš město. Ve městě to u nás řešili, že musí posílat traktor s valníčkem a bordel od popelnic, co jsou lidi neschopní odvézt na sběrák, se pak solo uklízí a svozová firma si řekne prachy navíc
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 10. 2021 08:19

Samotřejmě, že tam patří, ale zabírá zbytečně moc místa.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 10. 2021 08:28

uff už jsem se lekl, že to dělám blbě, když jednou za rok pořídím rychlovarku a ten polystyren z toho hodím do žlutýho kontíku :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 10. 2021 08:29

nasereš mella :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2021 08:31

Což se taky hodí.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 20. 10. 2021 08:35

MELLO píše:Přesně tak. Úplně nesnáším ty kokoty, co něco dávají mimo kontejnery. Nebo polystyren do plastu.


I já jsem svědkem jevu, že někteří jedinci dělaj, že nevědí o existenci sběrných dvorů a vedle popelnic hážou starý nábytek matrace a tak. :-(
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 10. 2021 08:36

+1 posledne tam nechala pica od nas ze vchodu krabici i se stikem s jenim jmenem. Jsem mel tochuti ji to donest pred dvere bytu.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 20. 10. 2021 08:55

My tady máme němce a ten má piči, ten prostě něco vyhodil vedle popelnice, a nechal to tam týden, dva, tři, šest, pohoda.

Pak tady byli slováci, uklidit byt po tom, co se zabil v garáži, a taky prostě vedle popelnice, už to ten měsíc bude a pořád nic, pohoda.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2021 09:01

Já nedávno taky radši dal 500 než se zas ***** tím jak moc nedodržuje zákony ve správním.

-- 20. 10. 2021 10:03 --

V civilozovaných zemích to funguje tak, že zavoláš místnímu orgánu, normálně to někdo zvedne a druhej den ti přistaví kontejner. Tím si nestěžuju, jen taková zajímavost, jak se to dá řešit aby lidi byli spokojenější.

-- 20. 10. 2021 10:07 --

agathodaimon píše:
MELLO píše:Přesně tak. Úplně nesnáším ty kokoty, co něco dávají mimo kontejnery. Nebo polystyren do plastu.


I já jsem svědkem jevu, že někteří jedinci dělaj, že nevědí o existenci sběrných dvorů a vedle popelnic hážou starý nábytek matrace a tak. :-(

polystyren je plast
poly
styrene
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků