Prosim o radu - RENAULT /spěchá/

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 21. 7. 2014 14:15

Kurt Heimreich píše:Ta 2008 a Mokka nic?

zitra jdu na mokka, uz se tesim, maji na strankach akce, tak doufam, ze to bude spravne auto, moc se mi libi i cenove :-)

2008 se mi moc nechce, tam pujdu az co opel

no a jinak pokud nic beru captura..

pac treba jako davat klic do zapalovani je pro me uz spanelska vesnice.. :( ale tak vsechno se da prekousnout, ze :-)

-- 21. 7. 2014 15:21 --

speleo píše:Co třeba B-Max?

je hodne podobny http://www.opel.cz/vozidla/prezentacni-mistnost/vozidla/meriva-ng/index.html ale mi ten ford prijde takovej nijakej.. jak rikam, doufam, ze mokka bude ok a kdyz ne pak peugeot a nebo toyotu mozna, a pokud se porad budu vracet k capturovi, tak pak asi nema smysl, zkousnu motor a uvdime 8-)

-- 21. 7. 2014 15:40 --

pánové prosím Vás, co motor Peugeot 2008 Active 1.2 82k?
http://dealers.peugeot.cz/vozy/?action= ... _sent=true
maji ho v oranzove barvě :)
ja se v tech motorech nevyznam :/ nevim jak poznat slaby od středního.. :(
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 21. 7. 2014 20:42

Tak jsem zjistila, ze mám bžilion fotek kocourů & psa, ale auto ztěží :-)
zde dve foto mého miláčka megí 1
Obrázek
a
Obrázek
no a megí 2 nemám, takže to zkusím napravit, mam jen zadek, když byla vedle někoho, kdo také hraje GC :)
Obrázek
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 26. 7. 2014 12:53

Ahoj kluci, VSEM moc dekuji za pomoc. Dneska jsem uplnou nahodou ve stavu jiz totalni beznaděje, koupila nadherne vystredni auto s uzasnym motorem a pro me velice luxusni vybavou za 400tis. Jsem šťastna. Uz jsem ti chtěla zabalit a nechat si stare. Uplne nahodou fakt si myslim ze na me čekalo. Jeden ho chtel ale nevyhadril se. My ho koupili za hodinu. Moc diky. Jo je to nissan juke. Metaliza.18kola 6 prev
navi. Kamera a bilionu dalsich a 190koni. Js u toho uplne hotova ;-).
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 26. 7. 2014 12:56

Pokud se ti i líbí, tak to je dobrá volba a jede jak sviň. Dokonce je to i podobnej designovej hybrid jako megane II :)
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 7. 2014 13:04

Juke je super, ten jsem taky navrhoval, ale byl vzdycky pres limit..
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 26. 7. 2014 13:13

No musela dostat slevu 50 tisíc z akčního ceníku, což je hodně. Ale pro zákazníka dobře.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 7. 2014 13:25

od 0,9TCe k 1.6 DIG-T , to je stejny motor jak v cliu sport?
akorat o 10koniku mene naladany?
gratuluji taky k dobre koupi
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 26. 7. 2014 21:39

Strasna nahoda. Auto jsem si projela. Krasne sedi v zatáčkách. Okamzite reaguje. Zatlaci vas do sedacky. Auto je tak vosklivy az se do nej zamilujete. Mate tělem. Mam hnedou metalízu. Je to crossover. Keasny kola 18ky. Mam parkovací kameru navigaci vyhřívana zrcatka. Jsou nadherne obrovska. Mam vystredni sportovni auto. Je menší nez megi s obr kufrem. Náhoda jak svina! 150tis sleva. Porad tomu nemuzu uverit. Vubec jsem nepočítala ze dnes koupím auto. Panove nejdrive řeknete fuj i ja to říkala a pak nahednou cvak a ja mela jasno. Priste pan buh vidwl jak js zoufala a absolutní nahodou me poslal pro nej. Foto dam az budu na pc. Budu hi mit za 14dni. Volant v kuzi. Opěrka na loket a koberečky jako bonus. Prodavala mi ho holka a chlap. Na jízdě jsem jela nejiste a pomalu ale po chvilce uznal i on ze mi sedlo a budeme kámoši. Opravdu v mych očich mam luxusni vybavu. Skvělý motor a extravagantní design. Coz miluju. A pry jsou ze stejne staje a je to konkurent capturu. A ja sama jsem i nem vubec neuvažovala. Ma ty hnusny dvere co clio a uz mi to neva a vypadá jako 3 dverak. Proste pro me super kauf ;-)
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 7. 2014 21:49

Jo, Nissan je v korporaci s Renaultem.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod sparrow75 26. 7. 2014 22:19

Tohle auto je opravdu krasavec :-) vzdycky jsem chtel poznat někoho kdo si to koupi a ejhle :-)
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod smajlik2 27. 7. 2014 08:09

Skvělý. A budeš všude středem pozornosti. Podle fotek co mi našel Google vypadá jako z nějakého scifi filmu :-)
smajlik2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 27. 7. 2014 09:34

Juke je pecka, jediný malý crossover, o kterém bych uvažoval, takže gratuluji ke šťastnému konci ;) Myslím, že výběr dopadl moc dobře.
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 27. 7. 2014 19:22

Ahoj kluci, moc všem děkuji za pozitivní reakce. Asi tu s Vámi zůstanu, docela mě baví mit přehled o autech :-)
Zde je můj chlapeček, ještě nemá jméno. Je na délku menší o 10 nez megí, na výšu je o tech 10 větší. Věřit tomu budu až ho budu mít doma v garáži, ale stále si myslim, že to muselo být zasáhnutí vyšší moci, tak strasně obrovská náhoda.. Jestli si vzpomínáte chtěla jsem trošku silný motor, jednu rezervu a zadní PA, ted mam i to co nepotřebuji. Moc se těším na parkování s kamerou. Mám ráda nenapadnou extravaganci, takze chlapeček ke me sedí. Zrovna jsem říkala, ze se krásně hodí ke kocourovi, je tak ošklivý, až je hezky (mam peršánka černého) Strašne se rozmazlím jak jízdou, tak konfortem, ale to snad chvilku vydrží :)
Toto je přímo on!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
zde primo nabidka dealera http://www.nissan.autozrucky.cz/vozy-k-odberu/juke-16-dig-t-2wd-n-tec-613
a pri hledani auta jsem zjistila, ze na kladne jsou levnejsi, takze Juke je kladenák :)
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 7. 2014 19:49

Ty vole, 140kW s tim musi hezky hybat..to pojede i kdejakou Q7 3.0TDI...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod lukas.pce 27. 7. 2014 19:55

no 0-100 za 8 vterin je to samy jako muj sup to neni nic extra :hm
S1 V6
Škoda Heinline 1.4
Citroen Berlingo 1.4
lukas.pce
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka