Prosim o radu - RENAULT /spěchá/

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 14. 7. 2014 11:30

Ahoj,
uvažuji o koupi auta Renault capture.
Má finační hranice odpovída modelu Zen Energy0,9 TCe 90/66 kW S&S
avšak ekonomicky mi rozum nedovolí povolit, nebot stejná výbava, avšak s dieslem, automatem a silnějším motorem je o 50tisic rozdíl. Což mi příjde k poměru ceny, konfortu a výkonu jako nic, je to tento model 1,2 TCe 120/88 kW EDC.
Jenže proste moje puvodni auto Renalt megane z roku 2008, ujeto ca 40tis, bez havarii, ve velmi dobre stavu, mi nevykoupi vice jak 80tis. jen proto, ze ma rok 2008.
Chci se zeptat, když slevím na nižší standard, bude to dobrá volba?
Koukala jsem na spustu crossoveru, jenze zadny neni v cene jaky nabizi Renalt (pokud mate tip, budu ráda).
Ev. je-li tu dealer renaltu, když mi nabídne dobré podmínky, ráda si auto u něj koupím :)
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 14. 7. 2014 11:34

Tak s automatem se ti bude jezdit prijemneji ne?
zkus jeste jinde jestli ti nevykoupi auta za vice...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 7. 2014 11:36

1,2 TCe snad neni dyzl... ???
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jean ViC 14. 7. 2014 11:37

neni, to byla asi chyba popisu predpokladam...
ovsem mozna to prodejce si muze myslet :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 14. 7. 2014 11:43

jenze kazdy mi rika, ze je ted mimo sezonni prodej, ze to neproda ect, ja vim, ze me natahuji.. no pokud vim, tak prodejce rikal, ze to diesel je! automaty v okoli, ktere znam jezdi na diesel..
jenze ja tech 50tacu nemam, budu muset koupit to levnejsi, proto bych chtela vedet, zda je to dobra volba!
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 7. 2014 11:46

Motory Tce jsou benzinove, 0,9; 1,2 atd...diesel je dCi 1,5; 1,6 a 2,0...
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 14. 7. 2014 11:53

prosim panove nereste, zda je to diesel nebo benzin.. mozna jsem napsala spatne ten automat, proste jde o to, ze cena automatu a vykonu je ca 50tis vice, ktere nemam a proto se rozhoduji na ten co je napsan dobre a rada bych chtela vedet, zda je to dobre auto..
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod MirecBA 14. 7. 2014 12:01

komu niet rady, tomu niet pomoci, kup to , je to super ponuka az na tie detaily ohladne motora, prevodovky, udajne vyssieho vykonu atd.
rychlo kupuj, kupuj kupuj a potom plac :-D
http://www.renault-local.sk/pdf/ceniky/cenik_captur.pdf
Naposledy upravil MirecBA dne 14. 7. 2014 12:05, celkově upraveno 2
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 7. 2014 12:03

Tak to memuzu slouzit, nejel jsem s tim. ;) Nicmene je to postavené na zakladu Clia..od toho se da taky neco odvodit.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 14. 7. 2014 12:13

MirecBA: k te ironii se nebudu vyjadrovat
Slawall: mam renalta uz dlouho, clio jsme meli jako to stare nevim kolikatou verzi, ale byla z roku 1997 mozna, tak i tu novou, jeste pred dalsim liftingem.
Kdyby bylo po mym a mela kde ty penize vzit, resp.kdyby se vykoupilo auto za cenu jakou melo, pak jdu do vyssiho vykonu, automatu a dieslu,
avšak ten rozdil nemam z ceho vzit, tak uvazuji o tomto. Jelikoz tim, ze jsem v podstate zvykla na Renalut moc moznosti nemam.. Novy megane se mi nelibi, Clio take ne. Chtela jsem jen slyset, ze to nekdo tu ma, nebo zna a vi, ze je to dobre auto..
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod risomas 14. 7. 2014 12:16

preco ist od vonaveho meganu - ved este nie je ani zabehnuty a s velkou stratou kupit hosrie auto?
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 14. 7. 2014 12:23

nelibi se mi, moji megani meli tu krasnou vykousnutou "*****" to nove je proste obycejne tuctove auto, pravda, cena se snizila a motor se da sehnat i s 6ti prevodovkou, ale ne s automatu.. je to zive auticko, jela jsem s nim, ale je niz posazene nez jsem zvykla.. proste se mi nelibi no..
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 14. 7. 2014 12:28

1.2 Tce EDC Limited- tohle verze s automatem v Meganu.

http://www.renault-local.cz/pdf/ceniky/ ... v_novy.pdf
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 14. 7. 2014 12:31

jestli dobre koukam, tak ta stoji 419tis, kdybych prave tech 419mela, tak si koupim captur s automatem a ani nemrknu.. ale mam jen 350-370vic proste nesezenu! a to bohuzel nestaci na ten automat..
lednimedvidek
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 7. 2014 12:34

2008 je jeste Megane II facelift co? Stejne se mi tech 80k nezda. Co v tom mas za motor, najeto atd?
Slawall
Vošický lover

Další stránka