ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Black_Talon 6. 5. 2005 12:04

v tom tunelu je to ted nejak nove namontovany? ja tam jezdim bezne pres 200 (teda dolu, nahoru to zas tak lehce nejde) a zatim nic...
Black_Talon
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miros(smazano) 6. 5. 2005 20:22

prodam novy antiradar passport 8500 x50, a jeden 1rok pouzivany antiradar passport 8500.Je to zatim nejlepsi antiradar na svete a funguje v Cechach,sam to pouzivam.
miros(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 7. 5. 2005 01:15

Black Talon: Nevim jak Strahovsky tunel, ale Mrazovka funguje od leta 2004 a laserove stopky tam jsou od sameho zacatku, takze staci vyckat, ono to pak prijde vsechno najednou :P (za 200 km/hod. v tunelu si clovek zaslouzi snad primo zelizka :?, to si asi nedovoli ani Ace2).

miros: Mozna je nejlepsi na svete, ale urcite neni nejlepsi v CR a kdo vi, jestli je u nas vubec pouzitelny. Mr. Green
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 7. 5. 2005 08:13

to AR Bell: Fungují už oba tunely a Dobříšská (všechny obousměrně) a nedávno tam bylo přidáno infračervené přisvětlení (asi pro zlepšení kvality fotek). Je to dobře vidět v Mrázovce směrem z centra.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod miros(smazano) 7. 5. 2005 10:06

jak jsem rekl vyse,funguje a predvedu--rad porovnam s jinym antiradarem.
miros(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 7. 5. 2005 10:10

miros: OK, rad se zucastnim porovnavaciho testu. Co treba zitra na Jiznim Meste? 8)
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 7. 5. 2005 10:19

To Antiradar: Děkuji. Takže druhý Gesig. Z toho strach nemám. :)
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 7. 5. 2005 14:35

Antiradary BEL: Tak kdy bude ta srovnávačka...?

miros: proč ho teda prodáváš když je dobrej..?
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 7. 5. 2005 14:49

Alex: To ja nevim, nemohu nekoho k porovnavacimu testu nutit a zatim to vzdy dopadlo stylem skutek - utek. :hm
A proc ho prodava? To je prece zrejme - za utrzene penize si chce koupit BEL Vector 945 Inter. (CZ)! :D :D :D
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 7. 5. 2005 15:29

haha...to jo :-D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miros(smazano) 7. 5. 2005 18:19

jsem z libereckyho kraje,takze do Prahy kvuli tomu nepojedu.Proc prodavam?Koupil jsem dva nove,aby se castecne zaplatil ten muj,co pouzivam,jednoduchy,ne?..
miros(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 7. 5. 2005 21:53

miros: Nechci slevu zadarmo aneb kdyz koupim dva, tak treti mam se slevou, co? A kdyz ty dva neprodam, tak me aspon bude hrat pocit, ze ten muj je levnejsi. :D :D :D

"jak jsem rekl vyse,funguje a predvedu--rad porovnam s jinym antiradarem."
A jak, kdyz v tom libereckem kreji asi tezko najdem nejaky funkcni stacionar, na kterem to muzem porovnat? :wink:
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 7. 5. 2005 22:15

miros: Jednoduché, to jo... jenže asi je problém se zárukou a tak, ne..?
Btw - a za kolik ho prodáváš..? :)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miros(smazano) 8. 5. 2005 13:17

Alex:novy je za 10500kc,pouzity je za 6000kc.Mam uctenku,takze je zaruka od vyrobce 1rok,ten pouzity je"as is"tz:prohlidnes,zkusis,koupis-nebo ne. Antiradary Bel:ty mi prosim neodpovidej,jakakoli konverzace s tebou je ztrata meho casu a jde mi proti "srsti",tak mi to prosim udelej kvuli-dekuji.
miros(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 8. 5. 2005 15:05

miros: Tak moment, tady to je verejná diskuze a ne bazar nebo vrakoviste, prispevatele si tady vymenuji sve zkusenosti s antiradary a jeslize nekdo napise "Nejlepsi antiradar na svete, ktery spolehlive funguje i v CR", tak by si to mel i dokazat obhajit! pozor2

Pokud si ovsem chce jenom rychle vydelat na nevedomosti ostatnich a nedokaze obhajit zbozi, ktere nabizi, tak at radeji inzeruje v Annonci a neokrikuje tady ostatni, kteri maji kriticke dotazy nebo poznamky. :x

Tohle forum nesleduji z obchodnich duvodu, ale obcas se tady dobereme k "zlatemu zrnu", ktere je vyhodne jak pro mne jako prodejce, tak i ostatni jako uzivatele, napr. Reset vs. neReset od X, zmena polarizace od 1100xx, test RX65 vs. 960 vs. 945, kamuflaz Rameru jako znaku VW atd.) a take je mi proti srsti, kdyz nekdo chce napalit ostatni "supervyhodnou" koupi "superantiradaru"! 8)
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků