ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 12. 4. 2005 23:50

Takze zakladam stare tema v nove Garazi. Veskere prispevky o antiradarech piste sem a starou diskuzi o antiradarech, vitezku ankety o nejdelsi vlakno roku 2004, uctime minutou ticha (offline)! :P :D
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 4. 2005 11:24

Takze prvni dotaz: kdo vi, kde jsou momentalne aktivni stacionary v Praze (krome Zlichovskeho tunelu a infotabule na Patockove)?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Opoce 13. 4. 2005 11:30

No to je dobry - ma nekdo ty stary prispevky?
GT MY97, BEL960
Opoce
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 4. 2005 11:41

anonymni

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 4. 2005 12:58

Opoce: A kdyz si clovek vzpomene, kolik je tam vlozeno prace a hodin casu a za chvilku to vsechno zmizi :?
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 4. 2005 13:26

BEL: aspon muzes zacit delat osvetu a obrodu znovu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 4. 2005 13:39

No jo, ale kdyz mi nikdo nepomuze, to je pak tezky! Treba takovy goes furt Flamuje .... :P :D :D :D
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 4. 2005 13:45

BEL: goes by pomohl, ale on je rad, ze mu to jede o prekracovani rychlosti nemuze byt proto rec a tudiz nejaky antiradar je mu na dve veci. chtelo by to neco super-integrovaneho stylem navigace+antiradar+sherlog v cene tak 10k a byl bych prvni zakaznik....
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 13. 4. 2005 14:04

No aktivní radar je u "M" Háje na Jížním Městě vedle Hondy (nyní AAA Auto Honda) a pro změnu na Evropský je vypnutý.

Jinak znovu upozornuju, že poslední dobou je velmi populární sport odchyt rychle jedoucích aut za letu. Civilní auto s radarem (hlavně staré Mondeo - vínové a modrý Fáčko) jezdí po Jížní Spojce/Štěrboholský radiále a po 5. května a měří za jízdy.

Naposledy jsem je potkat předevčírem v modrém Fáčku. Antiradar začal hlásit poplach tak jsem přibrzdil zamavál, oni na mě taky a jel jsem dál :)). No takže poplach na těchle komunikací nemusí být jen OMV...
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 4. 2005 15:56

Ace2: Urcite je stacionar na Jiznim Meste aktivni? Byl jsem tam asi pred tydnem a byl uz vymontovany. Je tam zase nebo je to stara informace?

goes: navigace+antiradar+sherlog = manzelka nebo pritelkyne v aute. Je ovsem nutne ji nechavat uvnitr pri parkovani a moc nerozmazlovat nebo se provoz prodrazi! Mr. Green
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 4. 2005 19:13

no jel jsem kolem něj v pondělí
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 14. 4. 2005 18:55

Jo, je to pravda, dnes jsem tam byl 2x, v 16:30 a 18:30 (se zakaznikem) a pokazde byl aktivni. :)

Takze vyhlasuji novou marketingovou akci: "Pri osobnim odberu zdarma ostre odzkouseni na radaru (bez zaruky)!" :P Mr. Green
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 14. 4. 2005 19:47

huugh: "... neni-liz pravda?"

NENI, je to fama casto rozsirovana PCR a MDS CR, nekdy z neznalosti (prosti prislusnici), jindy schvalne (PR clanky ministerstva, rozhovory se spickami PCR a pod.)! pozor2
Figl je v tom, ze nazvem antiradar se v CR oznacuje jak aktivni rusicka radaru (laseru), ktera zakazana je a ktera na ceske radary stejne neucinkuje, tak i detektory, ktere funguji velice dobre, ale neznemoznuji a neovlivnuji "praci technickych prostredku policie a Vojenske policie". Slovo "detekujich" totiz v zakone neni a bylo by i v rozporu s Ustavou CR a Listinou zakladnich prav a svobod!!! 8)
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 14. 4. 2005 19:51

Ale je videt, ze tato dezinformacna PR kampane je uspesna, protoze nazor, ze jsou antiradary zakazane se natolik "zazere" do podvedomi lidi, ze si to stejne mysli 90% i kdyz kazdy den to nejmene 5x nekomu vyvracim"
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 19. 4. 2005 21:34

Tady to nejak umrelo! :? Takze trochu oziveni:

Vykuchany RX 65 najdete na:
http://test.antiradary.com/rx65/index001.html

Protoze se mnozi informace o stale sirsim pouziti laserovych mericu v CR, uvitam veskere informace o funkcnich LIDARech v ruznych mestech a ja se pokusim sestavit seznam mest, kde MP tyto merice pouziva. Prosim o odliseni overenych faktu, od JPP (slysel jsem, pry atd.), ktere ovsem taky uvitam, jelikoz neni dymu bez ohne. 8)
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků