ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod xtemp 17. 7. 2006 06:48

ace2: PCR by mela kupovat st1100 nebo 1300 pan european coz rozhodne neni zadne zihadlo na stihaci jizdu (leda na dalnici za tdi vochcafkou). to video je ale vazne dost pekelny. zvlaste ty cervene:-(. U nas by si to ale nikdo pri smyslech nelajslnul nebot sterk a sotolinu v cr nikdo neuklizi, proste se pocka az hodne zaprsi:-)
xtemp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtemp 17. 7. 2006 06:52

tady jeste link na to st aby bylo jasne, ze to zadna raketa na okruh (silnici) rozhodne neni
http://www.pan-europe.utvinternet.ie/ je to proste pohodlny korab, zadne emoce
xtemp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josefino 17. 7. 2006 07:30

1100xx píše:julinek.na světlomet jsem se uz vykašlal,zkouším home made jammer..e/quote]

Takový vývoj může být zajímavá věc, držím palce. Já bych pro začátek uvítal nějaký spolehlivý detektor.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2006 07:38

spolehlivý detektor čeho? radaru, nebo laseru?
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2006 07:39

BTW nemáte někdo možnost zapůjčit ProLaser3 na cca 20 minut testování? Klidně s obsluhou a ideálně MS kraj.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Julinek 17. 7. 2006 08:01

IceKiller píše:MP nemá povoleno pronásledovat vozidlo. Čili z toho plyne ani jim nezastavovat a jet dál. "Jsem je přehlíd" dyt vypadají jako nějací poslíčci z hotelu. A co když je to falešný MP. /quote]

Hlavně má MP dost svázané ruce zákonem co se týče předepsané výstroje - žádné černé kombinézy nebo barety nejsou dovoleny, takže to vlastně nejsou MP, když toto mají na sobě.
Julinek
Nováček

Odeslat příspěvekod Josefino 17. 7. 2006 08:02

mikicz píše:spolehlivý detektor čeho? radaru, nebo laseru?u/quote]

Somozřejmě laseru, radaru mám :-)
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2006 09:15

Josefino píše:
mikicz píše:spolehlivý detektor čeho? radaru, nebo laseru?u/quote]

Somozřejmě laseru, radaru mám :-)-/quote]

No detektor laseru je úloha pro studenta 2 ročníku elektroprůmyslovky. a spolehlivost se nejlíp zajistí množstvím a rozmístěním senzorů.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Josefino 17. 7. 2006 09:30

mikicz píše:No detektor laseru je úloha pro studenta 2 ročníku elektroprůmyslovky. a spolehlivost se nejlíp zajistí množstvím a rozmístěním senzorů.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod Josefino 17. 7. 2006 10:21

Co říkáte chlapi na tohle zařízení ?

http://www.radarscramblers.com/phazer.htm
Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod IceKiller 17. 7. 2006 10:30

ace2 píše:Tak jak víte PČR bude kupovat motorky Honda CBF 1000. Tak mi to nedalo a zkusil jsem s kamarádem co jsem byl teď ve Francii to zkusit. On na motorce a já v BMW jestli jsem mu schopen ujet. Máme z toho 15min. video tak pokud by vás tento praktický test zajímal tak video je zde :D :

http://video.google.com/videoplay?docid ... 3390/quote]

mooc pěkný, ale jak vidíš tak ta moto ho stihá v pohodě a když ji ujel tak ho měla během pár sec. A jak jsi viděl tak ta mašina jela jen zvolna a ne naplno. Z té dostaneš mnohem víc. Na rovince a dálnici prostě nechytačka v tech terénu a na mokru a špinavé cestě (písek) jsou šance lepší ale i tak. A taky si vem jak stím báwem jede to jen tak každé nezvládne. Ale jinak nádhera. Čas ukáže.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod IceKiller 17. 7. 2006 10:41

Bych to viděl tak aby byla detekce rušení velmi učiné tak rozmístit do přední a zadní části auta těch ledek podstatně více a ne moc pohromadě. aby pokryly celou plochu pak by mohla být učinost téměř 100% než je mít jen na jednom místě či dvou. A taky by to nebylo tak nápadné si myslím. popř mít vždy dvě velde sebe a druhé jen jaké paráda a vnoci si sněma přisvícovat. Něco jak jsou ledky na ostřikovačích a stěračích.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod IceKiller 17. 7. 2006 11:00

A kdo sledoval pozorně Autosalon tak tam testovali dva antiradary a to umístěné velde sebe a oba zapnouté. Zajímavé testy. Škoda že jich netestovali více.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2006 11:01

Josefino píše:Postavit bych to zvládnul sám, ale chodím do práce, abych si takové věci nemusel dělat a mohl si je koupit :-)

Nechce se mi kupovat Jammer abych pak využíval jenom detekci, ale asi to bude nejlepší cesta, pokud někde nedělají jenom detektory.n/quote]

obávám se že samostatně to nikdo nevyrábí. ale asi by nebyl problém zadat to někomu šikovnému z okolí a zaplatit mu ať to vyrobí.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2006 11:03

IceKiller píše:A kdo sledoval pozorně Autosalon tak tam testovali dva antiradary a to umístěné velde sebe a oba zapnouté. Zajímavé testy. Škoda že jich netestovali více.a/quote]

a kdo to sleduje tady, tak ví, že dva AR vedle sebe se můžou ovlivňovat a je to pěkná blbost testovat je vedle sebe...
mikicz
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka