ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MKMAN 14. 7. 2006 19:32

nebude. ale chtelo by to vedet jak to maji. na 50metrech ma laserova dioda rozptyl sotva 10cm tak ty policajti museji mit jinou nebo sadu. i v tom videu co tu nekdo linkoval je videt jak tim jezdi zleva do prava nez se ten laserovej detektor chytne, mozna by krome brzdeni pomohlo jezdit doleva a doprava :)

stejne je to technika drsna ja mel koherentni laser a ten se proste ne a ne odrazet sam ta poloha s emusi najit. mozna maji ty zrcadlove rozmitace jako v tescu pokladni a tim pokryjou nejakej kuzel nebo tak (netusim)
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod turboleon 14. 7. 2006 19:40

Teda chlapci, dobrý 8) jen experimentujte.. Já bohužel v elektronice moc honěnej nejsem. Mě zase napadlo, až Autopal vyjede s těmi diodovými světly pro denní svícení, co je předělat nebo upravit na jammer :wink:
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod 1100xx 14. 7. 2006 20:03

to ALL: dobrá rada jak jednat s policií je na http://www.chcetezmenu.cz/index.php?opt ... &Itemid=15
1100xx
Nováček

Odeslat příspěvekod MKMAN 14. 7. 2006 20:11

o vikendu me ceka mereni z kamerou je to fakt cool mit fotak na stativu a palit to na auto. by me zajimalo kdo rozsiril mytus ze meri i na celni sklo naprosto nemaji sanci ale sam koukam jak to vidi fotak a ne ja.
prozenu to kamerou a uvidim protoze kdyz se to odrazi do kamery jsou videt mnohem vetsi vyboje(fleky) na svetlech 10 vetsi efekt nez na znacce.

Zamerim sve usili tam mozna by stacily trvale sviticich par diod do paraboly co by to rozptylovalo dopredu.
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 7. 2006 20:17

Podle mých informací stabilně svítící diody nefungujou, protože to laser bere jako konstantní šum, který je schopen odfiltrovat.
Spíš by mě zajímalo, jek to je s měřením na rozsvícené světlo, které má cca 10x větrší výkon než laser a mělo by to teda přesvítit.
(BTW: alexi, neříkal jsem to?)
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 14. 7. 2006 20:28

1100xx píše:to ALL: dobrá rada jak jednat s policií je na http://www.chcetezmenu.cz/index.php?opt ... =151/quote]

A hádejte, kdo to tam přeposlal... :)
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 7. 2006 20:31

mimochodem na sklo a na kapotu myslím z fyzikálního hlediska laserem měřit nejde, díky sklonu. jestli platí zákon odrazu dopadajícího světla, tak se mu to od většiny čelních skel nikdy nemůže odrazit zpátky.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod 1100xx 14. 7. 2006 20:51

turboleon: :tleskani :tleskani :tleskani
1100xx
Nováček

Odeslat příspěvekod x2005 14. 7. 2006 21:23

Takhle nelegální věc nemá v autě namontovanou ani Ace... :P

http://www.radarbusters.com/support/spe ... ammers.asp
x2005
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MKMAN 14. 7. 2006 21:28

tak jsem obetoval nejaky cas a ukazu vam co vidi ccdcko co snima laser. toto dela na vzdalenost 50+ metru 5mW dioda. Na vikend mam nachystanou 500mW irda diodu a budu v night modu snimat co uvidi. kazdopadne parabola znacka a cokoliv leskleho jinak bez sance

viz video

http://blog.kalenda.eu/images/20060714-laser/laser-parabola.wmv

saskoval jsem tam hodku ale nemam cas to ted digitalizovat jeste to doplnim
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod turboleon 14. 7. 2006 21:34

1100xx píše:turboleon: :tleskani :tleskani :tleskanin/quote]

Jen přeposlal. Já to dostal od mého dvorního pneumatikáře. Sám se spíše snažím propagovat CB :P
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod MKMAN 14. 7. 2006 21:37

http://blog.kalenda.eu/images/20060714-laser/laser-auto.wmv

je videt ze se to enchyta ani na skle ani nikde jinde. takze pouze svetla a znacka a odrazky -> WEIL zkusit a prat ty diody i tam (a nebo jammer) protoze to asi fakt dokaze oslepit toto je 5mW. jestli ma ace 2x8 diod po cca 500mW a k tomu pres rozptylku dokaze to odsabotovat pekne.
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 14. 7. 2006 22:18

to leon: Tu dobrou radu sepisoval nějaký amatér. Zjevně opomenul z.č.200/90Sb. třeba §58. Povinnost písemné formy v prvním stupni také padá §74 a ostatní věci relativně také - měřič a ostatní věci PČR dodloží až jako důkaz do případného správního řízení. Já osobně bych si na hrdinu podle tohoto návodu nehrál
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod turboleon 14. 7. 2006 22:24

pepek píše:to leon: Tu dobrou radu sepisoval nějaký amatér. Zjevně opomenul z.č.200/90Sb. třeba §58. Povinnost písemné formy v prvním stupni také padá §74 a ostatní věci relativně také - měřič a ostatní věci PČR dodloží až jako důkaz do případného správního řízení. Já osobně bych si na hrdinu podle tohoto návodu nehrál /quote]

A nesepíšeš něco ?? :wink: viděl jsem brožuru Jak se vyhnout pokutám od Berana s DAS, ale loňské vydání. ?
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 14. 7. 2006 22:40

x2005: Ace2 by to v autě měl, kdyby to fungovalo proti Ramerům... protože Ace2 má všechno.... :)
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka