Umývání versus lak

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2011 13:52

Tak jako jo, proč ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 11. 3. 2011 16:24

McGyver2 píše:... Po 7 měsících jsem v zimě byl 2x v myčce- u Lukoil, kde nejsou kartáče a stejně ty mikroskopický kruhy tam jsou...

Když se podíváš na sluníčku a pod správným úhlem na lak jakéhokoliv nového auta, tak ty mikroskopický kruhy tam jsou taky. Řekl bych, že je to už z výroby po finálním leštění laku.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 3. 2011 16:59

Tak jsem to v sobotu myl uplne nahovno, zas je bahno az po strechu. Takze pouceni pro priste - umyt v pulce dubna.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 3. 2011 17:16

Přesně tak, jako já. Sice sem spěchal s přezutím na letní, ale s umýváním ne a udělal sem dobře
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChosenOne 11. 3. 2011 20:56

Jak tak koukam, vetsina z vas jezdi na automaticke linky s kartacema co ale vubec neumim pochopit. Vazne netusim jake vyhody to nabizi proti nejake kvalitni rucni mycce, coz je teda mozna tim, ze v jedne takove pracuji. Mohl by mi tedy nekdo napsat, proc jezdi na kartace? kvuli uspore casu, penez, kvuli tomu ze to je hned u benzinky nebo proc?
ChosenOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 3. 2011 20:57

Kvůli všemu tebou vyjmenovanému ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 3. 2011 21:15

ChosenOne píše:Jak tak koukam, vetsina z vas jezdi na automaticke linky s kartacema co ale vubec neumim pochopit. Vazne netusim jake vyhody to nabizi proti nejake kvalitni rucni mycce, coz je teda mozna tim, ze v jedne takove pracuji. Mohl by mi tedy nekdo napsat, proc jezdi na kartace? kvuli uspore casu, penez, kvuli tomu ze to je hned u benzinky nebo proc?


Proč se ptaš když je to jasne a sam to viš.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChosenOne 11. 3. 2011 21:23

A kolik usetris casu? Fabii bezne delame do pul hodiny, ale s tim, ze je to mnohem kvalitneji umyte a taky vysusene, nemluve o tom, ze kdyz se objednas na nejaky cas, tak +- par minut v presne tu dobu te vezmu a nemusis cekat hodinu v rade. Kolik usetris penez? Kdyz sem se koukal u nas ve meste kolik stoji kartace tak sem malem omdlel, zaklad je mozna levnejsi, ale to co oni maji v nejvyssim programu mi mame v zakladnim za skoro polovicni cenu. A znicenych laku po kartacich, ale i po spatnem myti nekde na zahrade, sem uz vydel pekne kopy.
ChosenOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 3. 2011 21:34

Na nejakyho otroka jako je Fabie bych se uplne vy.ral, venovat tomu 10 minut zivota za kvartal je az moc 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 3. 2011 21:35

Pravda
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChosenOne 11. 3. 2011 21:43

Tak Fabia byl proste jen dobry priklad, kdy si snad vsichni dovedou predstavit jak velke to auto je a ze vetsi auto samozrejmne trva dyl. Kolik vlastne tak trva umyti na lince a co to stoji tam u vas?
ChosenOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 3. 2011 21:51

Haviřov-předmyti vapkou pak linka s voskem za 65kč hotovo do 5min. tak a včil mudruj.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChosenOne 11. 3. 2011 22:05

Fakt tak levne? A je v tom i suseni? Co si pamatuju tak neco podobne stalo par let spatky v Brne u globusu snad 130. Kazdopadne ze je linka rychlejsi je samozrejme, jen me zajima o kolik, tohle fakt nevim
ChosenOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 3. 2011 22:16

Hele ja mam zanovni auto takže ja jsem byl třeba dneska na ručni myti. Konkretně MALE KOMPLETNI MYTI za 450kč což obsahuje ručni myti včetně kol+umyti spodku dale vyčištěni interieru vysatim a umytim gumovych rohoži,vyčištěni plastu a umyti oken. No a vysledek parada. Za tim mojim "nudnym" Golfem se jen otačely hlavy a ja si připadal že jedu v nějakem supersportu. Jenže stači par jizd a kouzlo je fuč a věřim že za nějaky rok max dva se na to vyprdim a jen to necham občas projet tou linkou.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChosenOne 11. 3. 2011 22:55

Tak to je celkem slusna cena, i kdyz to zavisi od lokality a taky jestli je to kvalitne udelane, to taky nemumi uplne kazdy. Rikas male kompletni myti, co maji navic ve "velkem" ? Poradne umyte auto udela dost parady, jenom v tomhle pocasi to dlouho nevydrzi, ale pokud nejsi prase nebo nevozis deti tak aspon vydrzi dlouho ciste uvnitr a to je hlavni. Obcas jen kroutim hlavou v jakem bordelu dokazi nekteri lidi jezdit.
ChosenOne
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků