Leon ST Xcellence 1.5 TSI 130k 6M - cena, výbava?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2020 17:03

Tomas B píše:seděl si vnutri?

Ovšem.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2020 17:04

goes píše:Dusevni mrzak...

Pokud nechceš, aby ti tak lidi říkali, tak se tak nechovej. Jednoduché.

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 2. 2020 17:16

Arnie J píše:
Tomas B píše:seděl si vnutri?

Ovšem.

já nie
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod goes 10. 2. 2020 17:24

Arnie J píše:
goes píše:Dusevni mrzak...

Pokud nechceš, aby ti tak lidi říkali, tak se tak nechovej. Jednoduché.

Jiste. Kdyz "odbornik" naneco nepozna zaklad tak bych cekal nejakou sebekritiju. Ale je pravda lepsi zacit druhe urazet. Hokt hak sem rekl tve hodnoceni aut ma fakt vahu.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2020 17:29

Tak napsal jsem, že jsem se spletl. Ten projev je dost podobný, zjevně to bylo cílem, simulovat chování HDM, když přirozené chování CVT lidi nedokážou svým slepičím mozečkem pochopit a přijmout.

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 10. 2. 2020 17:31

Byt to opacne tak se mi smejes furt. Tak tu nehrej pana urazeneho
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2020 17:33

Ne, na tohle opakované vysmívání à la první stupeň ZŠ seš tu ty.

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 10. 2. 2020 17:34

A jo promin. Ty jsi ten spravne dospely. Tak si to uzij
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 2. 2020 17:35

Arnie J píše:Tak napsal jsem, že jsem se spletl. Ten projev je dost podobný, zjevně to bylo cílem, simulovat chování HDM, když přirozené chování CVT lidi nedokážou svým slepičím mozečkem pochopit a přijmout.

Kde CVT fungovalo dobře.V Levorgu a Koleosu v naftě.V CH-R předFL hrůza.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 10. 2. 2020 17:58

Arnie J píše:A tazatel je nějaká žirafa? :D Protože mně přijde vnutri úplně v pohodě.

Tazatel má k žirafě hodně daleko a pasáže v testech, kde se zmiňuje, kdo si sedne za sebe a kdo ne, kdo tluče hlavou o strop apod., přeskakuje jako irelevantní. :)

Jinak na i30 cw mám finální nabídku. Metalickou barvu bych dostal zdarma.
Finální cena je podmíněna jen tím, že první rok mám pojištění od UNIQA - přesnou částku ještě nevím.

Manuální převodovka - 499 000 Kč.
Automat - 524 00 Kč.

All Inclusive
Model i30 kombi
Motor 1,4 T-GDI 103 kW
Převodovka 7 st. DCT / nebo 6st. manual
Barva Fiery Red
Interiér Černý

Benefity ZDARMA
Sada zimních kol v hodnotě 15 000 Kč vč. DPH
Bezpečnostní sada v hodnotě 1 199 Kč vč. DPH
Naposledy upravil Paul Atreides dne 10. 2. 2020 18:17, celkově upraveno 2
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod JackNO.1 10. 2. 2020 18:02

Paul Atreides píše:1) Hyundai i30 cw. Za 499 000 s manuální převodovkou v plné výbavě (1.4 T-GDI), za 524 000 s v plné výbavě s automatickou převodovkou. U obou variant + 17 000 za lak. Konkrétní nabídku ještě nemám, cena může být o něco nižší. Auto vypadá pěkně v červené barvě, i když nabídku mám dostat na červenou skladovku i na nějakou skladovku v nenápadnější barvě.

Úplně plná za 499000? Proběhly nějaké zásadní slevy v poslední době? Já si to zkoušel konfigurovat někdy v prosinci, dostal jsem se na cca 530000 a to jsem tam neměl vše, asi 4-5 položek z výbavy jsem tam nedával, takže v úplně plné by to tehdy bylo za cca 560-570k Kč.

Celkem mě to auto zaujalo, sice nenadchne, ale ani neurazí, takový rozumný kompromis ve všech směrech a za rozumnou cenu. Jako zásadní chybu teda vidím ten motor, škoda, že tam nemají nějakou 1.6-1.8-2.0, aspoň 20-30poníků navíc a už bych k tomu asi neměl zásadní výtky :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 10. 2. 2020 18:06

Pár blbinek, které se dají objednat samostatně, možná chybí, ale vše, co jsem chtěl, tam je.
All Inclusive

17" kola z lehké slitiny, pneumatiky 225/45 R17 (s unikátním designem pro verzi Fastback), Dojezdová rezerva, zvedák, klíč na kola, Nárazníky v barvě vozu, Vnější
zpětná zrcátka a kliky dveří v barvě vozu, Černá maska chladiče, Bi-LED přední světlomety, Zadní kombinované LED svítilny, Přední mlhovky a LED denní světla,
Statické LED přisvěcování do zatáčky, Boční blikače integrované ve zpětných zrcátkách, Tónovaná skla, Solární přední sklo, zadní tmavá skla, Střešní ližiny (pouze
pro kombi), Antiblokovací systém ABS + elektronický rozdělovač brzdné síly EBD + brzdový asistent BA + stabilizační systém ESC, Asistent pro vedení vozu v jízdních
pruzích LKA + asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW, Autonomní nouzové brzdění FCA s varováním před čelním nárazem FCW a detekcí chodců, Sledování
mrtvého úhlu BCW + upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW, Asistent pro rozjíždění do kopce HAC, Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný), boční
airbagy předních sedadel a okenní airbagy pro přední a zadní sedadla, Kolenní airbag řidiče, Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, imobilizér, úchyty pro
dětskou sedačku (Isofix), Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče, Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce, Vyhřívání
předních sedadel a volantu, Výškově a podélně nastavitelný volant, Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky, Elektrický posilovač řízení s proměnným účinkem,
otáčkoměr a palubní počítač, regulace osvětlení palubních přístrojů, Elektricky ovládaná přední a zadní okna, Elektricky ovládaná, vyhřívaná a sklopná vnější zpětná
zrcátka, Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm, 2 sklopné klíče, automatické uzamčení vozu při rozjezdu, Inteligentní klíč a startování tlačítkem, Duální
automatická klimatizace s funkcí automatického odmlžování, Monitorování tlaku v pneumatikách, ISG - stop and go systém, Funkce komfortního blikání jedním
dotykem, Tempomat s omezovačem rychlosti, Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go (jen s DCT), Volič jízdních režimů Drive Mode (jen s DCT), Přední a
zadní parkovací senzory, Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji rádia, Automatické světlomety (světelný senzor) + automatické přepínání dálkových světel
HBA, Automatické stěrače (dešťový senzor), Samostmívací vnitřní zrcátko, Elektrická parkovací brzda (jen s DCT), Přístrojový panel SuperVision s barevných
displejem (jen s DCT), Středová posuvná opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem, kapsy na opěradlech předních sedadel, Asymetricky dělená,
sklopná zadní sedadla, LED osvětlení vnějších klik dveří a nástupního prostoru, Zadní ventilační průduchy (jen s DCT), Osvětlení zavazadlového prostoru a schránky
před spolujezdcem, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, kryt zavazadlového prostoru, Dvouúrovňové dno zavazadlového prostoru (pouze pro Hatchback),
Fixační síť zavazadlového prostoru, Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách, Metalický dekor
středového panelu, osvětlení kosmetických zrcátek, Integrovaná navigace s 8" dotykovým displejem, DAB s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*, Live Services,
Bezplatné aktualizace mapových podkladů po dobu 10 let (1x ročně) v hodnotě 30 000 Kč, Ovládání audiosystému na volantu a Bluetooth handsfree, 5 let záruka
bez omezení ujetých km, 5 let asistenční služby, 5 let kondiční prohlídky, *Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně
podporován
Naposledy upravil Paul Atreides dne 10. 2. 2020 18:11, celkově upraveno 1
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 10. 2. 2020 18:10

JackNO.1 píše:
Paul Atreides píše: škoda, že tam nemají nějakou 1.6-1.8-2.0, aspoň 20-30poníků navíc a už bych k tomu asi neměl zásadní výtky :-)

hystočyp
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod JackNO.1 10. 2. 2020 18:23

Paul: já tehdy klepal Style + příplatky a pár drobností jsem vynechal... All Inclusive tam tehdy nebylo nebo jsem přehlédnul.

Nevím no, mně tam prostě chybí trochu výkonu, abych s tím autem mohl X let žít. Kdybych náhodou kupoval nové, tak už s tím, že bude doma minimálně 3 roky a spíše 5 let (kvůli odpisům). A když si představím 5let se 140koníkama, tak se mi do toho moc nechce.

Na druhou stranu ta cena je dost zajímavá. Ještě jsem přemýšlel, že ideálně, aby mi nějaký dealer na to domluvil operák na 1 rok, já bych měl čas se rozmyslet, jestli s tím dokážu přežít 5 let a pokud ano, po roce bych odkoupil a pokud ne, asi bych tím operákem něco prodělal, ale zase bych se s tím autem nemusel další 4 roky trápit, kdyby mě nebavilo a nestačilo mi :-)

Ty zimní kola jsou taky good. Asi to budou jen plechy 15", ale to by se obratem prodalo za 8-10k a koupily by se zimní gumy na ty 17". A nebo by se u dealera domluvilo, ať si tu sadu na 15" nechají a dají mi místo toho jen gumy 17"...

-- 10. 2. 2020 17:27 --

maXX_CZ píše:
JackNO.1 píše:
Paul Atreides píše: škoda, že tam nemají nějakou 1.6-1.8-2.0, aspoň 20-30poníků navíc a už bych k tomu asi neměl zásadní výtky :-)

hystočyp

Toho nejsem moc příznivcem. Já bych si představoval ideálně nějakej foukanej dvoulitr nebo aspoň 1.8 s výkonem 160-170k+ a pak by to pro mě bylo ok :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 10. 2. 2020 18:38

Ladi to na 125/290, to mi prijde hezky (realne vzdy pres 130/300). Asi potentni motor.

Alternativa je 1,6T, jenze to proste neni za pulmic. Ale co od konkurence je, ze? Octa dvoulitr 190 koni stoji +-750 pred slevou.
maXX_CZ
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka