Leon ST Xcellence 1.5 TSI 130k 6M - cena, výbava?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 23. 1. 2020 11:02

Ahoj,
spíš pro probavení sem dávám odkaz na stránky Seatu.

https://skladovevozy.seat.cz/sl-cz/cs_C ... alGrossSum

Dokážete vyčíst někdo z nabídky, jakou má auto výbavu? Vyexportoval jsem i pdf.
https://www.evernote.com/l/AF1ifef9h4BI ... mOr_sAkEk/

Já vidím.
Akční paket Technology Xcellence
-62 000,- Kč

Proč je tam cena s minusem? Tuhle částku mi odečtou, kdybych paket nechtěl? Ale u konkrétního skladového auta nemá smysl něco takového uvádět? To přece buď paket má, nebo nemá, ale přece nebudou položky v paketu před prodejem demontovat? Nebo to znamená, že u tohoto auta paket není (i ta cena by odpovídala spíš autu bez paketu)? A pak jsou v seznamu za příplatek položky, kterou jsou jinak v paketu.

A to se týká i ceny.
Když jsem hledal SEAT i u jiných prodejců, tak u auta (jen u auta skladem?) uvedena cena, ale ta platí jen za podmínek "financování od nás, auto na protiúčet, věrný zákazník blabla"). Dostat se k ceně, když jim zaplatím z ručky do ručky, tedy z účtu na účet je u prodejců Seatu problém. Asi nechtějí prodávat, nebo chtějí ihned podchytit zákazníka, který se jim musí ozvat, aby se dostal k základním údajům. :)
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 1. 2020 11:08

Seat to dela trochu zvlastne tak, ze ti tam napere tu vybavu a pak ti odecte cenu za paket, misto toho, aby ti tam dal vybavu za nejakou zvyhodnenou cenu.
K dobru jim lze pricist to, ze - alespon drive - byly tyhle pakety fakt vyhodne, opravdu must have.
Ne jak u skodovky, ze sectou tempomat a kameru za 14 a pul a paket "komort" stoji 14 :)
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 1. 2020 11:10

Ale třeba paket Style Plus za 20 obsahuje výbavu za 55.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 23. 1. 2020 11:13

No ten paket tam je, ale mas ho zadarmo, preto minus 62k kc a vo vysledku je z toho akcna cenovka ak tomu dobre rozumiem.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 23. 1. 2020 11:18

maXX_CZ píše:Seat to dela trochu zvlastne tak, ze ti tam napere tu vybavu a pak ti odecte cenu za paket, misto toho, aby ti tam dal vybavu za nejakou zvyhodnenou cenu.
K dobru jim lze pricist to, ze - alespon drive - byly tyhle pakety fakt vyhodne, opravdu must have.
Ne jak u skodovky, ze sectou tempomat a kameru za 14 a pul a paket "komort" stoji 14 :)

Dík. To by dávalo smysl.
Ale když si dám v pdf vyhledat třeba navigační systém z paketu, tak se objevuje v paketu "Akční paket Technology Xcellence" a pak jen jako samostatná položka v přípatkové výbavě. V seznamu "Výbava" není. Já si myslím, že za tyhle peníze v autě paket není. Fascinuje mě ale značka, která nabízí skladové vozy, z jejichž detailu se nedá jednoznačně vyčíst, jakou mají výbavu.
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod glider 23. 1. 2020 11:31

Na to financovanie pozor, teraz naposledy co bola akcia na Seaty, financovanie s 0perc. urokom apod...len potom si sa dozvedel, ze 1000e poplatok za poskytnutie uveru.
.bad.decision.matters.

glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 23. 1. 2020 11:37

Jasně, o financování nestojím, proto jsme se i na stránkách prodejců pídil po koncových cenách.
Max. tak financování bez navýšení částky, kdy člověk třeba splácí po roce nějakou vyšší částku a mezitím může s penězi ještě disponovat.

-- 23. 1. 2020 10:40 --

Jinak to není kritický. Mám desetileté auto (v červnu 2020 uběhne deset let od koupě), teď jsem do něj v lednu dal 20 000 (i s garanční prohlídkou) a přemýšlím, jestli si mám auto ještě nechat, nebo si koupit nové.
A jestli nové, tak jestli znovu nižší střední (v cenové kategorii, kde je právě výběhový LEON), nebo jestli si mám udělat radost a koupit něco úplně jiného.
Naposledy upravil Paul Atreides dne 23. 1. 2020 20:17, celkově upraveno 1
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod metyn 23. 1. 2020 11:48

Očekáváš univerzální radu? dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 23. 1. 2020 11:54

Ne, stačí mi univerzální dotazy. :) Byla to spíš reakce na to, že úvěr neberu, Leona (ještě) nekupuju. Spíš přemýšlím, co dál a snažím se zorientovat v tom, co je na trhu.
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 1. 2020 11:58

Sice vybehovy model, ale kdyby byl opravdu za 420, tak to je v kontextu doby super cena.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 23. 1. 2020 12:06

Taky mi ta cena přijde skvělá. S ještě lepší výbavou kolem 500 000?
Hyundai i30 All Inclusive má za 524 000 vše, co bych v autě chtěl, ale auto samotné se mi moc nelíbí.
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 1. 2020 12:26

Rychly zada jsou pekny, kombi moc ne :(
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod MirecBA 23. 1. 2020 13:00

glider píše:..len potom si sa dozvedel, ze 1000e poplatok za poskytnutie uveru.

Dobra ponuka :)
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 23. 1. 2020 13:48

maXX_CZ píše:Sice vybehovy model, ale kdyby byl opravdu za 420, tak to je v kontextu doby super cena.

U nas bol dokonca servis na 4 roky v cene.
.bad.decision.matters.

glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Olsztyn 23. 1. 2020 19:35

Jestli je za 420 ta výbava co je v PDF tak je to fakt super. Moc tomu nevěřím
Olsztyn
Nováček

Další stránka