Audi Q8

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ruman001 29. 11. 2020 09:06

Dix_ píše:Tady jednu mají,ale je to bazar:

https://autobazarextra.cz/nabidky/506227.html

tady se mě hrozně libí hned první řádek: Spotřebitelský úvěr možný....to si takto drahé auto někdo koupí na spotřebák??..jsem myslel, že si to třeba koupí na firmu, aby se naplatili daně, apodobně..a nebo prostě mám vatu, tak si koupím za 4 auto...ted si například jedni kluci z Mikulova kupili nové GT 63S, jsou to šikovní kluci někde z chorvatska a mají jedno malé okénko na náměstí, kde dělají kebab...holt to asi pěkně sype...Jen tím chci řísct-poctivě pracuji, našetřím si 4 miliony a jdu si koupit auto za 4...a né, že si na to vezmu spotřebák, jak na pračku, nebo ledničku-to opravdu potřebuji--auto za 4 na spotřebák je rozežranost...

-- 29. 11. 2020 09:13 --

pozpatku_fijA píše:A o čem je přesně řeč?

že to přijde s věkem...a že pro někoho toto zjištění vlastně neexistuje.. :-)
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 09:16

ale CO přesně má přijít s věkem, na to se ptám
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 29. 11. 2020 09:18

Věci budou už jen odcházet, kolena, záda, játra, prostě postupně všechno. Lžou Ti. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 09:19

na játra a plíce si dávám pozor :)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 29. 11. 2020 09:20

no právě to přijde až s věkem, takže ještě možná nejsi v tom věku, kdy ti to zjištění přijde...a nebo jsi v té skupině, kdy to nepřijde nikdy... :D mě už to přišlo... :mrgreen:
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 09:29

tak TO už dávno odešlo, jsem v klidu
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 29. 11. 2020 09:35

:D z druhého konce jsem o tom nikdy neuvažoval...aspon mám v neděli o čem přemýšlet.. :lol:
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marekzrak 29. 11. 2020 11:28

Ruman001 píše:
Dix_ píše:Tady jednu mají,ale je to bazar:

https://autobazarextra.cz/nabidky/506227.html

tady se mě hrozně libí hned první řádek: Spotřebitelský úvěr možný....to si takto drahé auto někdo koupí na spotřebák??..jsem myslel, že si to třeba koupí na firmu, aby se naplatili daně, apodobně..a nebo prostě mám vatu, tak si koupím za 4 auto...ted si například jedni kluci z Mikulova kupili nové GT 63S, jsou to šikovní kluci někde z chorvatska a mají jedno malé okénko na náměstí, kde dělají kebab...holt to asi pěkně sype...Jen tím chci řísct-poctivě pracuji, našetřím si 4 miliony a jdu si koupit auto za 4...a né, že si na to vezmu spotřebák, jak na pračku, nebo ledničku-to opravdu potřebuji--auto za 4 na spotřebák je rozežranost...


Mě když se nějaké auto zalíbí, tak se mi nechce čekat několik let, než na to naškrábu prachy, ale chci ho hned. Za pár let už by mě to taky mohlo přejít.
marekzrak
Nováček

Odeslat příspěvekod treylon 30. 11. 2020 15:42

Ono samozrejme dnes sa drviva vacsina tych aut kupuje na uver. Firmy casto krat aj ked na to maju si tie peniaze podrzia aby ich mohli dalej investovat a zarabat na nich.
Mam znameho ktory si kupoval Audi SQ7 a napriek tomu, ze by mohol zlozit hotovost vzal si leasing s akontaciou len 10%.

p.s. videli ste recenziu recenziu Q8 od MartinaZMartina?. Velmi sa nad tym autom rozplival
treylon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 11. 2020 16:12

ten se rozplývá nad čímkoliv, snad si nepamatuju recenci, kde by něco pohanil
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 11. 2020 16:16

Asi v něčem jede...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 11. 2020 16:27

pozpatku_fijA píše:ten se rozplývá nad čímkoliv, snad si nepamatuju recenci, kde by něco pohanil

Si ho už viděl?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 11. 2020 16:29

jen na jůtůbu moře jeho "recenzí"
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treylon 30. 11. 2020 16:41

Ja mam skor pocit, ze je zaujaty na Mercedes preto potesi pozitivna recenzia Audiny :)
treylon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 11. 2020 16:43

pozpatku_fijA píše:jen na jůtůbu moře jeho "recenzí"


A není to plýtvání časem koukat na něj?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků