Fabia 1.4

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod nuhedopa 31. 10. 2020 16:00

nedávno má matka dostala od známého kanystr bezínu, ať si to 'opatrně' nalije do auta. Matka provedla a nalila z kanystru cca 2l, když poté jela, auto se začlo cukat a na křižovatce jí to chcíplo a nechtělo se to chytit. Naštěstí křižovatka byla z kopečka, tak jela na neutrál o pár desítek metrů dál a tam ji zaparkovala (relativně kousek od baráku). Několikrát zkoušela na nastartovat a na naeutárl vytočit motor, někdy se vytočil a někdy nad víc jak 1000 otáček chícp. Takhle to zkoušela několikrát. Říkal jsem si že benzín byl starý, tak bude stačit vyředit normálním benzínem, nalil jsem tedy do kanystru 10 litrů a nalil do nádrže. Bohužel to nenastartovalo, zkoušel jsem to několikrát (jen dodám, že v autech se nevyznám ještě než budu pokračovat), kontrolky svití, při otočení klíčku se však ručička otáček nezvedne, když šlpánu na plyn, tak se občas trochu zvedla, ale bezúspěšně. Po chvilce to při startování dělalo divnou věc, ukazel času a kilometrů na displey se jako by rozpadly, zůstali jen části písmenek a chcíplo to. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Baterka? Nebo něco horšího?
nuhedopa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 31. 10. 2020 16:51

Nebyla v kanystru nafta?
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 31. 10. 2020 16:56

Tvl naleje do auta nejaku sracku a ty hladas chybu v baterke? V prvom rade zistit, co bolo naozaj v tom kanystri.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jayD 31. 10. 2020 17:25

Doufám, že těch 10 litrů nebylo do toho kanystru od známého :pozor
Myslím, že jsi tím startováním vybil baterku, takže nabít a uvidíš. Nejlepší by to bylo vysát a dát tam normální benzín. V nejhorším to naředit dalším kvalitním benzínem.

No ale pokud tam nalila "jen" 2 litry a nejede to :shock: . Tak to je skoro, jak kdyby tam nalila 2 litry vody :hm
jayD
Nováček

Odeslat příspěvekod Já první 31. 10. 2020 17:36

Nechť si matka koupí Scalu.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 31. 10. 2020 17:39

A tady se taky Osobně nudí.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 10. 2020 18:02

kdo to tady má na starosti?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 31. 10. 2020 19:18

cožééééé? to nevííííííš? :D dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 10. 2020 19:26

nevíííííím :shock: :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 31. 10. 2020 19:51

Nikdo, je to tu samej kojot a admin si radši smazal účet :D :D
3.0 V6
Vagi
Veterán


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků