Existuje vubec nekdo spokojeny s francouzskym autem

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Saman 24. 8. 2007 08:24

Rebikvpanice > o cca 7 prispevku driv
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krejča 24. 8. 2007 08:33

matuS píše:poviem ti tak, ze neviem ake su nahradne dielce na sceniv, ale na C5 to boli take palky, ze za 60tisic by si toho moc neopravil.
Radsej si u kamosa over, ci vie zohnat nejake lacne nahr.dielce z druhovyroby - ak ano, tak potom naozaj mozes ist do toho.


Scenik je standartní auto, nevymyká se nějakými extra technickými lahůdkami jako C5 a náhradní díly jsou na srovnatelné cenové úrovni např s Fabií a Octavií (píšu oba modely, protože je to plus minus). Sám mám Lagunu II a náhradní díly srovnatelné s Octavií co jsem měl předtím. Zrovna včera jsem dával auto do servisu a měl tam Scénika který hůře řadil jedničku a dvojku. Zkusil bych se zaměřit při koupi právě na převodovku, což je malinko slabina u frantíků. elektrikuv Scéniku upraví zručnější autoelektrikář možná lépe než v autorizovaném servise.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 24. 8. 2007 08:41

matuS píše:noo, napr koncovku vyfuku nerobi ziadna druhovyroba a origo stoji 50tisic...
Cerpadlo pruzenia 40tisic...svetlo 30tisic...cidlo tlaku v pneu 4tis.


matuS: proc si vymyslis? Mas z toho nejaky dobry pocit?

Prehled oficialnich cen (nejsou to ceny alternativ, ale origo dilu)


Cerpadlo pruzeni (existuje i druhovyroba): 24700
svetlo (dela se rada alternativ): halogen 7500, xenon 11500
cidlo tlaku v pneu: sada 6800 Kc (4ks) klidne ti prodaji i jeden kus za cenu okolo 2000 Kc

Ono i kdyz bys mluvil v SK cenach, tak jsi to razne prehnal. Nemit C5 "doma" mozna bych se tebou nechal nachytat.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 24. 8. 2007 08:42

A kompletni vyfuk pro 2,0 HDI - 14000 Kc bez svodu a katu, pro 2,2 HDI 15500, pro V6 17000 Kc (origo). Druhovyroba to posle jeste nize.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krejča 24. 8. 2007 08:56

Radek O. píše:... Nemit C5 "doma" mozna bych se tebou nechal nachytat.


A to je ono. Spousta těchto chytáků někde něco uslyší a už to pouští dále a ještě si k tomu přisadí, a přitom při pohledu do ceníků zjistíš že je to vše úplně jinak. To jsem se nasmál, když v nějaké recenzi jeden takový chytrák psal o Lagu II že když odejde spodní kuláč na předku, tak jej musíš koupit i s ranenem za 7tis. Nevím kde na takový blábol byl, ale já je měnil a stojí od 350,- do 700,- a samozřejmě jen kuláč! Takže si dokážu udělat obrázek o takovýchto mistrech.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 24. 8. 2007 09:44

Radek O., ceny ktore som popisal su ceny z autorizovaneho servisu Citroen.
Su to ceny z rokov 2005 a 2006. Viac k tomu nemam co dodat, nepotrebujem si vymyslat.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 24. 8. 2007 09:45

Na to cerpadlo pruzenia mam pochopitelne aj fakturu, kedze som ho do toho nespolahliveho auta musel kupit.

http://moje.auto.cz/matuS/ceptka.html
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 24. 8. 2007 09:52

Krejča";[quote="Radek O. píše:... Nemit C5 "doma" mozna bych se tebou nechal nachytat.


A to je ono. Spousta těchto chytáků někde něco uslyší a už to pouští dále a ještě si k tomu přisadí, a přitom při pohledu do ceníků zjistíš že je to vše úplně jinak.j/quote]

ano, ja mam zasa rad takych chytrakov, ktori vsade ospevuju spolahlivost svojho auta, ale zaroven poznaju ceny vsetkych nahradnych dielcov...preco asi.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 24. 8. 2007 09:53

Saman píše:Rebikvpanice > o cca 7 prispevku driv


Máte s nima nějaké vetší zkušenosti? Zřejmě na netu není kompletní katalog dílů?
Rebikvpanice
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 24. 8. 2007 09:54

"Pridal som pár obrázkov a výpis porúch z diagnostiky. Mazanie trvalo technikovi asi 10 minút a po naštartovaní auta tam boli všetky späť... " Mr. Green , no jesi tam dela takovej nouma, tak se neni cemu divit ze si s tim nespokojenej, ono se mu tam totis pise jesi je chyba prechodna nebo trvala, a pokud si myslel ze smazanim chyb se to vyresi a auto zas bude slapat tak muze mazat chyby do konce zivota :lol: , mimochodem, na dignostice co mi s ni prijizdeli A6, se dali chyby smaznout vsechny naraz v kazde kategorii diagnostiky ( motor, elektrika a tak dal... ), takze mazani by zabralo i v tom nejhorsim pripade tak 1 minutu 8)

a nejlepsi je ze na tech fotkach mas jen jednou to tve C5 a pak castecne vedle te M5 Mr. Green , tomu rikam dokonala fotodokumentace tveho auta Mr. Green navic v kvalite ze tak spatne snad nefoti ani klicenka
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 8. 2007 09:57

Samane to by mne zajimalo co ty mas za mindrak. :hm
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Saman 24. 8. 2007 09:59

Rebikvpanice píše:
Saman píše:Rebikvpanice > o cca 7 prispevku driv


Máte s nima nějaké vetší zkušenosti? Zřejmě na netu není kompletní katalog dílů?a/quote]
nakupuju unich veskere dily kdys nejdu do aut. servisu cos sem s nynejsim autem jeste v aut. servisu nebyl

mimoto v katalogu na netu jim toho chyby hodne, aspon u Elitu, treba moje auto/motorizaci nemaj v katalogu vubec
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 24. 8. 2007 10:00

p0etrik píše:Samane to by mne zajimalo co ty mas za mindrak. :hm
ty ses muj mindrak Mr. Green , si tak uzasny a tak nedostizny, tak silene ti zavidim a chtel bych byt jako ty Mr. Green
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 8. 2007 10:02

Na tobe by se psycholog vyradil. :D
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod matuS 24. 8. 2007 10:19

Saman píše:a nejlepsi je ze na tech fotkach mas jen jednou to tve C5 a pak castecne vedle te M5 Mr. Green , tomu rikam dokonala fotodokumentace tveho auta Mr. Green navic v kvalite ze tak spatne snad nefoti ani klicenka


na tej M5 som jazdil a bolo to v case, ked sa este nepredavali. Bol to totiz predprodukcny kus. Takze na fotenie som sa naozaj nesustredil.

Svoje auta nefotievam, niesom na to zatazeny. Preto som mal problem najst normalnu fotografiu.
Mas s tym nejaky problem?

Ohladom toho vypisu: vela krat sa stane, ze ked chybu z pamati vymazes, tak sa tam uz neobjavi... ale tebe ako vsevedkovi to nemusim vysvetlovat.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků