YARIS II vaše postrehy a názory

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek71 6. 10. 2006 09:49

NiceOne:
Jasné, nemám vkus :-)
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek71 6. 10. 2006 09:53

mrazik:
Nečerti sa, vyjadrili sme len svoj názor na dizajn. To je vec veľmi subjektívna, to sa nedá "odmerať", neexistuje jediná správna "pravda"...

Tak skús definovať pojmy tuning, styling a tuzing, aby sme vedeli.
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 10. 2006 12:42

Marek71 píše:Tak skús definovať pojmy tuning, styling a tuzing, aby sme vedeli.i/quote]

Spis aby sme se zasmali Mr. Green
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod gewehr 6. 10. 2006 13:52

María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod fahrman 6. 10. 2006 14:58

mrazik píše:Fahrmen takze cokoli co plni jen stylingovou funkci je tuzing ? To je preci nesmysl. Cokoli na aute bude hezke, ale bez funkce bude tedy tuzing ? Trochu si to ujasni.
Na tom kridle nevznikne (pokud vubec vznikne) takovy pritlak aby ti zvysil predek natolik, aby ztratil pritlak. Vepredu je motor a vzadu v podstate nic, takze pritlaci zadek, coz samozrejme zadouci je a to prizvednuti predku nebude ohrozujici.
Mimochodem tohle je Yaris TS Turbo original jak sjizdel z tovarny, taky je to tuzing ?

Nutis mi do ust, ze styling = tuzing
Ja bych se poopravil v tom smeru, ze styling je delany profesionalne, kdezto tuzing je "radoby" ... ovsem i podomacku vyrobeny styling muze vypadat dobre, ale mit neblahy vliv na jizdni vlastnosti ... a pokud to za timto ucelem a ne jen za ucelem showcaru bylo vyrabeno, pak mi to taky zavani tuzingem, ackoliv jineho druhu ... v tomhle je pojem "tuzing" hrozne siroky :)
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod ALU2 20. 10. 2006 08:15

:)
Naposledy upravil ALU2 dne 28. 10. 2006 23:53, celkově upraveno 6
ALU2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redliner 20. 10. 2006 08:16

to jazdi po kolajach? ze to nema gumy :hm
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
I sense much fear in you."

Yoda
redliner
Štamgast

Odeslat příspěvekod Peag 18. 11. 2006 14:07

Mr. Green
Naposledy upravil Peag dne 29. 11. 2006 17:57, celkově upraveno 1
Peag
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod todler 18. 11. 2006 21:51

Mam 1,3 Terra cool, nalítáno cca 5000km a zatím super.
Chtěl jsem nejdříve Fabku, ale odradil mě malý vnitřní prostor, cena a motor.Všechno jsem to už popsal na http://cafe.auto.cz/viewtopic.php?t=494 ... =75&arch=0

Jo líbí se mi tady ten zoufalec s tou Fábii 1,2 40kw
Známý má ten stejný polomotor a chce se mnou závodit.Má nalítáno 33000km a čeká na výměnu motoru.Má po záruce, ale Škoda to prý zatáhne.Každý motor co má 3 válce je špatný a nezáleží zda Škoda nebo Toyota.
todler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod todler 18. 11. 2006 22:02

Jo jinač tvrdím, že Yaris II. není vůbec malé auto do města.Máme 2 děti a tydenní dovolená úplně v poho.Posunul jsem sedadla tak, že jsem z toho udělal Fábii a měl jsem kufr tak cca 320 litrů.Největší přednost je určitě vnitřní prostor, svižnost motoru a spotřeba, největší slabina asi ty sedadla.
todler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamill78 23. 5. 2007 19:09

Chcel by som sa spytat ci sa niekto stretol podobnym problemom ako mam ja. Dnes v noci som mal nepozvanu navstevu v mojom yarise nemyslim ziadnych zlodejov ale HLODAVCE (misi, alebo co ja viem co to bolo), tie sa s chutou pustili do gumenych hadiciek pod kapotou motora, vysledok ich nocnej prace bolo rozhryzenych niekolko hadi a skoda za niekolko tisic SK co samozrejme poistovna nepreplati. Parkujem stale von a za pol roka co mam zaris sa mi to este nestalo. Mal uz niekto neikejy podobny problem? ak ano prosim poradte mi ako sa da predist takymto mavytanym navstevam. dakujem
kamill78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod holi 27. 5. 2007 19:53

Mám nový yaris měsíc a garážové stání,takže nic takového se mi ještě nestalo a snad ani nestane.Moje kolegyně v práci si před 1/2 rokem stěžovala,že při parkování u lesa( kam chodí na procházky se psem) ji do motorové části auta vlezla asi kuna( to ji řekli následně v servise) a překousala jednu z hadiček.Škoda cca 5.000,- Kč.
holi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Konik 3. 8. 2007 20:08

presunute
Naposledy upravil Konik dne 4. 8. 2007 13:21, celkově upraveno 1
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrumr 3. 8. 2007 20:52

kamill78 píše:Chcel by som sa spytat ci sa niekto stretol podobnym problemom ako mam ja. Dnes v noci som mal nepozvanu navstevu v mojom yarise nemyslim ziadnych zlodejov ale HLODAVCE (misi, alebo co ja viem co to bolo), tie sa s chutou pustili do gumenych hadiciek pod kapotou motora, vysledok ich nocnej prace bolo rozhryzenych niekolko hadi a skoda za niekolko tisic SK co samozrejme poistovna nepreplati. Parkujem stale von a za pol roka co mam zaris sa mi to este nestalo. Mal uz niekto neikejy podobny problem? ak ano prosim poradte mi ako sa da predist takymto mavytanym navstevam. dakujem
podívej se na http://www.deramax.cz/select.php?skupina=9&parents=-1,9 koupil jsem to na potkány-ten profi a potkáni jsou pryč,sousedka to koupila na myši a taktéž.To byla kuna a když jí to chutnalo,tak se vrátí.
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mino2007 14. 10. 2007 19:53

Todler:
Akého máš Yarisa? (Yaris I alebo Yaris II)
Pretože ja si myslím, že Yaris ma najlepšie sedenie, porovnaním s Getz, Colt, Mazda2(New), Aygo, Spark, C3.
mino2007
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka