Prodám Alfa Romeo 147 1.6 TS 88kw 2005

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 09:51

enthusiastic.driver píše:andy: to teda máš, když furt lakuješ :D :D



:-D

-- 18. 2. 2014 09:52 --

glider píše:s Golfom je to zbytocne porovnavat, kto pozera po Golfe, tak ho 147 ani nenapadne a opacne IMHO

byt to JTD uz ej to mozno prec



asi tak ;-)
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 18. 2. 2014 10:00

enthusiastic.driver píše:gewehr: ROFL, kdybys věděl, co parkuje andymu v garáži krom 147, tak bys asi raději smazal všechny své příspěvky v tomto tématu :D :D :D

PS: jestli jediný rozdíl mezi Golfem a 147 vidíš ve spolehlivosti, tak bude vážně něco špatně...

Nevim, co ma v garazi, ale chova se bohuzel presne tak, jak to gewehr popsal.
Naposledy upravil Kurt Heimreich dne 18. 2. 2014 10:03, celkově upraveno 1
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 10:03

jo, chovám se uplne hrozne a stydím se za to:)
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 18. 2. 2014 10:06

pech, právěže u těch nejslabších aut je nejdůležitější, kolik rychlosti si udrží v zatáčce a před ní... než s tím mizerným výkonem akcelerují zpátky do vyšších rychlostí, trvá to věky...

malcolm: jak? že napsal, že golf je nudnější? :-P
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2014 10:08

andy_xx píše:jo, chovám se uplne hrozne a stydím se za to:)


to ja se chovam taky hrozne, ale jsem na to naopak pysny. Zmen uvazovani.
anonymni

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 10:12

každopádně osobním napadanim tu zacal naopak gewehr, ja se jen branil...viz jeho "ale aj tak je zaujimave ze v pravidelnych intervaloch sa tu objavuju podobni nedoceneni jedinci, ktori nedokazu svet neobohatit o ich najuzasnejsi nazor a to co predavaju je vzdy zarucene lepsie ako to co chcu vsetici ini"
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 18. 2. 2014 11:26

enthusiastic.driver píše:gewehr: ROFL, kdybys věděl, co parkuje andymu v garáži krom 147, tak bys asi raději smazal všechny své příspěvky v tomto tématu :D :D :D
ver ze mi je uplne jedno co mu kde parkuje aj to preco ma potrebu vytahovat pred cudzimi ludmi dlzku telesnych partii ;-]
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 18. 2. 2014 11:32

no já to myslel spíš v tom duchu, že by vůbec nedávaly smysl...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 18. 2. 2014 12:00

ale davali, ked sa clovek sprava tak ako predviedol je uplne jedno co ma v garazi
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 18. 2. 2014 12:19

Gewehre, vypada to, jako kdyby se te s temi partijemi nejak dotknul :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 12:30

asi jo...chudák malý (roztomilý dvojsmysl :-D) Gewehr, netvař se tak ukřivděně...ber to s rezervou, tak jak já ty tvoje dřívější výpady. ;-)
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 18. 2. 2014 12:50

Jelly, v tomto našťastie fakt komplexom trpieť nemusim, preto ani nemám potrebu to vyťahovať a riešiť verejne. O iných to ale zjavne tvrdiť nemožno ;)

Najvasi problém bude zrejme v tom, že niekto úroveň zumpy považuje za svoju životnú. A je na to hrdý. To už je ale jeho boj, mne to vrásky nerobí.
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 18. 2. 2014 12:56

gewehr: několikrát jsi andymu doporučoval, aby nejdřív vyzkoušel pořádné nakoňované auto, než začne vychvalovat 147 1.6, protože bez toho to nemá žádnou vypovídající hodnotu a dělá z toho kdo ví co... v tomto to nedává smysl... ;)
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 18. 2. 2014 13:02

Tvrdil som, že vydávať 147 s 88kW motorom za športové náradie je blbost. Sám mám rád motokary aj keď musím jazdiť na tankoch, tak zas nedoplnaj moje výroky. Proste 88kW je na hh nižšej strednej malo. Bez ohľadu na proporcie vodiča. Nič iné som netvrdil.

Tým sa vraciam späť k práci a prajem pekne posusnanicko. :)
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 18. 2. 2014 13:09

Prakticky kazdy lehce precenuje svoje auto a 120ps v lehkem a zivem aute dokaze vykouzlit vic usmevu, nez dvojnasobek na dalnici.
Ale furt mi prijde nesmysl upozornovat na to, ze je nekdo alfista nebo neni. 90% koncernistu je postizenejch minimalne stejne a nic z toho.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků