Prodám Alfa Romeo 147 1.6 TS 88kw 2005

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 18. 2. 2014 08:27

andy_xx píše:ano, má Alfa je úžasná OPROTI Golfu 5 1.6 ....přijeď sám a přesvědčíš se osobně. Ale na to nemáš koule...


Klidně bych přijel s Fordem Focus II 1.6Ti-VCT 85kW a takovou jebku taliánskou pozávodil, zesměšnil a deklasoval.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 08:31

Focus je v cajku...nicméně stejně ti to ke mě ani nedojede :-D
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 2. 2014 08:34

On nějakej italskej šrot těsně před smrtí ani neni důvod :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 08:41

lepší italský šrot před smrtí, než anglicko-německý rádoby-vehikl po smrti, která byla způsobena ucpáním výfukové soustavy jistými exkrementy jeho současného majitele :love:
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 2. 2014 08:46

A přesto i anglicko-německý rádoby vehikl po smrti dokáže tu alfu pozávodit, tak dobrý je to auto ;-)

Tý alfě bude nejvíc slušet plechový kabátek v hydraulickém lisu vrakoviště :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 08:48

tak silný lis nikde nemaj ;-] ...no nic, zasmál jsem se..ale už konec offtopic ;-)
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 2. 2014 08:52

;-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 2. 2014 09:22

speleo píše:
andy_xx píše:ano, má Alfa je úžasná OPROTI Golfu 5 1.6 ....přijeď sám a přesvědčíš se osobně. Ale na to nemáš koule...


Klidně bych přijel s Fordem Focus II 1.6Ti-VCT 85kW a takovou jebku taliánskou pozávodil, zesměšnil a deklasoval.


mno abychom byli spravedliví, měli bychom stkoňovýho taliána porovnáfat se stokoňový fíkusem...

je jasný, že když bude ve fíkusu, nebo v čemkoli jiným podobně velkým a těžkým, motor silnější o 15koní, bude to znát.

Jináč je mi to jedno, alfa nebo golf..

jen jsem zmínil, že mlaďáci koukají na čísla, taks i radši vezmou jinou, silnější, a jiní o to moc nestojí.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 09:29

88kw má talián... a 85kw má fíkus
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 18. 2. 2014 09:34

pech: těch 15 koní neudělá vůbec nic... rozhodly by gumy, brzdy a stav podvozku 8-)
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 2. 2014 09:39

andy: já myslel, že se tu prodává 77kw alfa...

enthu: i prd, fíkus na tom podvozkvě blbě není, má úplně jiný vrtochy a tím pádem koně jsou koně.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 18. 2. 2014 09:43

e-e...77kw má základní motorizace.. TwinSpark má navíc variabilní časování vačky a 2 svíčky na válec (můj konkrétní kus navíc po výměně všech 8mi :-D) - mění se co 100 nebo 120 000km, takže zase taková darda to není.

enthu: dovolím si přidat ještě jednu proměnnou...a tou je cip za volantem...já mám v rukách relativně *****áno :-D
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 2. 2014 09:44

s Golfom je to zbytocne porovnavat, kto pozera po Golfe, tak ho 147 ani nenapadne a opacne IMHO

byt to JTD uz ej to mozno prec
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 18. 2. 2014 09:47

andy: to teda máš, když furt lakuješ :D :D

pech: pokud to neomezíme na rovinu, tak těch 15 koní bude naprosto zanedbatelný rozdíl, který smažou jen kvalitnější destičky...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 2. 2014 09:50

já si to nemyslím - pokud bychom se bavili o autech cca 150-200k - neodporoval bych, ale u slabších motorizací to znát je.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků