Spolehlivé auto do 80 tisíc

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sprint 9. 1. 2014 15:30

Nissan Almara
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 9. 1. 2014 15:31

almara byla
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 1. 2014 15:34

Nejen Almara ale Alemra :D

Anubix píše:...Prioritou pro mě je, aby se mi to auto líbilo vizuálně, bylo spolehlivé, bezpečné a moc to nežralo. A ta Honda se mi hodně zalíbila, šla by i ta Corolla, jenže v té verzi co se mi líbí v bazaru není. Marnej není ani ten Nissan Alemra nebo Kia Rio.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mino 9. 1. 2014 16:25

Jelass píše:Accord 2.0i 2005 jsem měl osobně spotřebu těch 8.5 a to byl vcelku lehkej mimoměstskej provoz.


Tos měl teda nějak moc :-) Pokud můžu mluvit z vlastní zkušenosti, mám 2.0i 2006 (lehká úprava při FL, dostal např. elektronický plyn), lehký mimoměstský provoz mám zhruba okolo 6,5 a když do toho započítám veškerý kombinovaný provoz (asi ze třetiny lehčí město), jsem na 7,5 (reálné hodnoty podle dotankování, ne dle PP). Nebyl to kombík (ještě lehčí převody, podstatně vyšší hmotnost)? Nejvyšší mimoměstskou spotřebu jsem měl plně naložený s klimou, kdy jsem se dostal na 7,5 (7,2 dle PP), a to tam bylo ještě asi 60km po Budapešti.
Auto - Nissan Primera 5D 2.0 SLX (1997), Honda Accord 2.0i Sport (2006)
Mino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riprex 9. 1. 2014 16:34

A co tohle?
http://www.sauto.cz/osobni/detail/alfa- ... oFrom=list

Nehnije to, je to nezničitelný, sotva zajetý... :D

A nebo nějákej Mercedes. Sežeň nezrezlý piáno a máš vystaráno na deset let :lol:
riprex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 9. 1. 2014 16:53

Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 9. 1. 2014 16:56

Není to moc levný? Líbí se mi to.
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2014 16:57

Ja bych za ty prachy radeji koupil nejakou peknou televizi
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riprex 9. 1. 2014 17:01

A šalinkartu, ne? :-D

Já bych bral spíš tohle:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/merce ... oFrom=list
riprex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anubix 9. 1. 2014 21:32

Díky za tipy, už asi nemusíte radit, zajedu se mrknout na toho Civica, zaujal mě z nabízených vozů nejvíc - http://www.sauto.cz/osobni/detail/honda ... oFrom=list

Snad jediný problém je jak tu někdo zmiňoval že není moc bezpečný, ale jde o to s čím to srovnáváte, jestli s Corollou tak je to horší, ale jinak si myslím je to slušně bezpečný auto.

puk123: Máš recht, v celý diskusi jsem si asi 10x protiřečil, ale tak hlavně, že jsem dostal na výběr ze slušných aut, i ten Nissan nebyl špatnej, jen jsem řek, že o něm nic nevím, což neznamenalo, že ho automaticky vyřazuju.
Anubix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 9. 1. 2014 21:35

ani som nevedel ze 7G bola aj v sedane
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 9. 1. 2014 22:42

Doporučil bych Nissan Maxima. Oba benzínové motory, které se do toho dávaly byly šestiválce - 2,0 a 3.0.
Komfort jízdy je vynikající, ale v našich končinách je nabídka těchto auto bohužel minimální.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 9. 1. 2014 23:03

Anubix píše:Snad jediný problém je jak tu někdo zmiňoval že není moc bezpečný, ale jde o to s čím to srovnáváte, jestli s Corollou tak je to horší, ale jinak si myslím je to slušně bezpečný auto.

Psal jsem ti, ať se podívš na euroncap ;-)

-- 9. 1. 2014 23:04 --

glider píše:ani som nevedel ze 7G bola aj v sedane

i 3dv. coupé
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anubix 9. 1. 2014 23:40

Jelass: http://www.euroncap.com/tests/honda_civic_2001/94.aspx

Jestli je to ono tak to vypadá docela dobře.
Anubix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anubix 26. 1. 2014 20:10

Tak jsem koupil tu černou Hondu Civica v sedanu za 70k a je to bezva auto, perfektně zachovalé na to že je to rok 2001. Z obrázků to nevypadalo masivně, ale je to hodně good. Tak snad to vydrží.

Díky za rady .)
Anubix
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků