Elektrická ústní hygiena

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 12. 2013 10:10

Pánové mám dotaz ohledně elektrických zubních kartáčků, jestli máte, používáte, jaké to má výhody nevýhody, jestli nějaké doporučíte..

Chci to pořídit na vánoce, takový ten s výměnnýma kartáčkama at to může používat i novomanželka a bak v budocnu děti.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 12. 2013 10:11

Na prd dle mě...za mě Curaprox.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2013 10:12

obecne jsou elektricke lepsi, nez ty manualni, nicmene pro ustni hygienu a kvalitcni cisteni staci kvalitni zubni kartacek, myti tak 5 minut bez pasty apod. je to o technice cisteni ne o pouztie technice... staci jeden kurz na dentalni hygienu a pochopis.


Jinak mam doma elektricky nejaky Oral ten nejvyssi model s kartacky, zubni sprchou apod. jako myje to dobre, vsechno je ok, takze muzu vrele doporucit.

Ale jak sem rikal, kdyz si zuby neumis myt, stejne ti to moc nepomuze a radeji bych zasel na tu dentalni hygienu, ja to absolvoval a od te doby se mi neusazuje zubi kamen, plak je v podstate pryc apod. k tomu nit a to staci se myt i bez pasty, ta je stejne jen na osvezeni dechu.
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 4. 12. 2013 10:28

Také doporučuji raději klasický kartáček, měkký a hodně štetin. K tomu mezizubní kartáček a někdy i dentální nit.
A jak správně zmínil všeználek, nejdůležitější je technika. Každý dobrý zubař by ti ji měl být schopen ukázet. Jinak videa má třeba curaprox na svých stránkách.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 4. 12. 2013 10:30

mam par let nejakej obyc oral b a pohoda.
pak jeste cestovni dontodent a ten mnohem min vrni
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod LadaStr 4. 12. 2013 10:59

DoubleSix píše:A jak správně zmínil všeználek, nejdůležitější je technika. Každý dobrý zubař by ti ji měl být schopen ukázet. Jinak videa má třeba curaprox na svých stránkách.


Přesně tak. Byl jsem minulý týden na dentální hygieně a docela jsem nechápal tu změnu před/po. Sice to stálo litr, ale bylo tam odstranění zub. kamene, ultrazvukové čistění atd a navíc pěkná mladá slečna zubařka mě všechno vysvětlila jak na to :D
LadaStr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kbn-001 4. 12. 2013 11:10

Mně teda zubařka při každé návštěvě vysvětluje jak správně čistit zuby a stejně to dělám furt po staru.
Elektrický zubní kartáček jsem měl a než mi v něm chcípla definitivně baterka tak jsem si to pochvaloval.
kbn-001
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 12. 2013 11:14

Odporucam:

Philips Sonicare s kratkou kefkou (velky rozdiel oproti OralB) + Waterpik Ultra (ten obycajny je nanic)
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 4. 12. 2013 11:47

Máme nějaké od oral B, jeden maká už asi 5. rokem a druhý klekl asi po 3 letech. Nahrazen skoro tím samým asi rok používaným, tak jsem zvědav.. Jinak spokojenost veliká, mám blbě rostlé osmičky a s normálním kartáčkem vůbec nvm jak bych je vyčistil a i na jiných místech je to snažší, stačí se tam prostě jen nějak dostat. Navíc když jsem si ožralej čistil zuby normálním, tak mi občas sjela ruka a kartáčkem jsem si zajel do dásně, s el. je to pohoda :-) A to mi připomnělo že musim objednat náhradní nástavce :-))
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2013 11:56

one: ja kdyz sem ozraly, tak mi kartacek vyjizdi z huby a picham se s nim do oka, ale furt nic proti tomu, kdyz sem se asi pred pul rokem sel holit ve stavu temer bezvedomi... rano sem se probral, polstar od krve, huba dorzena a potrhana, oholene tak mozna 1 cm ctverecni
anonymni

Odeslat příspěvekod one-z 4. 12. 2013 12:51

Tak to ja nastesti kdyz prijdu, ze ani nevim jak a kdy, tak jediny co udelam, ze vyndam cocky z oci. Oko jsem zatim jeste nevyndal, ty mam obe :))
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 4. 12. 2013 15:40

kamos kupoval tie nahradne nastavce v drogerii a cena nebola zrovna ludova :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 12. 2013 16:22

Co jsou ty sonické kartáčky? Píšou že je to vyšší level těch elektrických, že to používá i vodu vycházející z kartáčku.. Ale přitom tam není žádný zásobník jak u těch sprch nebo nevim..

Právě řeším že bych rovnou pořídil celou tu sestavu včetně sprchy.. http://www.nazuby.cz/Zubni-centrum-Brau ... egoryId=38
Díval jsem se na tenhle Oral-B Oxyjet a tady na té stránce je to dokonce o tisícovku levnější než v různých elektrech, mallu atd..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2013 16:43

toto konkretni mam a jako jde to... ty sonicke to dokazou vycistit (plak) jeste lepe, ale i tak si zajdi na dentalni hygienu, ta se dela i pro lidi s el. kartacky...
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 12. 2013 16:51

v recenzích píšou že to má slabý tlak té sprchy, co ty na to?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků