Sleva prodejce

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod televizmann 24. 10. 2013 09:41

já to taky takhle udělám..řeknu si rovnou o rozumnou slevu a na mnou vybraný vůz,model a výbavu s příslušenstvím+povinnou a koberce..s tím,že hned můžem podepsat smlouvu a to by bylo aby nebylo..:-))
televizmann
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod W164 24. 10. 2013 09:46

ad goes: ...jasně, že to tak dopadne, ale nechci tlačit na pilu 8-), jestli mi rozumíš, proto se ptám, zda někdo aktuálně (léto/podzim 2013) udělal - při objednávce nového auta (když už za to dávám půl mega, tak už si chci vybrat...) čili, bavit se o 15%-ním rabatu pro zákazníka, nedokazuje, že jsem spad´ z višně...;-)

lidově řečeno, nechci vypadat jako vychxxxek, které vobíhá prodejce, votravuje lidi tam, aby pak vytřískal někde v horoucích peklech absolutně nejnižší nabídku...mně tedy nejde o to maximalizovat osobní prospěch, ale zase: když je rozdíl v řádu dvaceti tisíc, pak nad tim nechci jen tak mávnout rukou a prodejci říci, to máte na kafé... 8-D
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod televizmann 24. 10. 2013 09:50

když za Golfa7 v ceně i s příplatky 480tkč,- dávaj přes meil 10% slevu,tak osobně z 500tkč těch 13% možná dostaneš..
televizmann
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 09:51

W164: to neni vychcanost, proste takova je tvoje poptavka, to je proste trh. Nabidni podminky za kterych jsi ochotny to koupit a on je bud akceptuje nebo ne. On se ztratou neproda a navic pak vydela na servisu, jak tam budes jezdit.
anonymni

Odeslat příspěvekod televizmann 24. 10. 2013 09:53

jo a řekni mu,že teda první servis bude u něho,možná něco ještě přihodí..
televizmann
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2013 09:53

A tak to dava jen skodovka, nebo myslite, ze je to mozne i u pezotu?

BTW goes - prohral jsi tim, ze sem zas chodis sazku?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 10:03

W164 píše:Dotaz na slevu…

Je sleva 13% od prodejce OIII (2.0 TDI, 4x4) ve výbavě Ambiente a AmbientePlus (a pak snad nějaký věcičky, jako rezerva nebo hagusy atd.) běžná nebo je možné dosáhnout ještě lepší ceny – pro objednávaný vůz? :?:

Na webu jsem našel a spočítal u různých prodejců, že strop je teď (stav 10/2013) u 15% - ale, to jsou většinou skladovky (a pro zákazníky s IČem, včemž není problém)

Proč se ptám, těch nabízených 13% nebo možných(?) 15% u ceny OIII v požadovaném provedení dělá ve „finále“ (zakladní cena vozu+mim.výbava=celková cena-13% nebo-15%=konečná cena) rozdíl cca 20.000 Kč. Tedy každé procento dolů, udělá o cca 10.000 Kč nižší cenu. No a čím nižší „konečná“ cena, tím nižší splátka úvěru popř. havarijko atd. Takže je tu silný motiv smlouvat :oboze - chci pochopitelně co nejvíc, za co nejmíň, protože si na zbytek musím půjčit, takže licitování se do určité míry (nestrávím však s tím více času, než bych ušetřil) vyplatí…jako se vyplatí, v naší malý zemičce, si pro identický model auta, ale o 20 tisíc levnějšího, zajet takřka kamkoli… 8-)

(p.s. škodovku chci ze sentimentu, ale kontrolované to mám raciem 8-) přičemž v kombinaci s určitou motorizaci a pohonem, nabízí klimu a vyhřívání zadku...kdyby mi však uniklo, že existuje jiný výrobce s podobnou nabídkou, pak sem s tím...nechci však nějaké exoty nebo experimentální produkty nebo nabídky, že, když si připlatím, tak ten nebo onen, nabízí víc...těch cca 550.000Kč je hranice bolesti spojená s tím, že ještě dostanu cca 100.000 Kč v odkupu FabkyII na protiúčet, takže je to celkem našponovaný...)

pokud bereš na IČO, tak je to sleva malá, pokud na rodné číslo, tak je to sleva vysoce nadstandardní

-- 24. 10. 2013 11:05 --

televizmann píše:já to taky takhle udělám..řeknu si rovnou o rozumnou slevu a na mnou vybraný vůz,model a výbavu s příslušenstvím+povinnou a koberce..s tím,že hned můžem podepsat smlouvu a to by bylo aby nebylo..:-))

takže máš po dvou měsících pindání už opravdu podepsanou smlouvu? :hmm:

-- 24. 10. 2013 11:05 --

W164 píše:ad goes: ...jasně, že to tak dopadne, ale nechci tlačit na pilu 8-), jestli mi rozumíš, proto se ptám, zda někdo aktuálně (léto/podzim 2013) udělal - při objednávce nového auta (když už za to dávám půl mega, tak už si chci vybrat...) čili, bavit se o 15%-ním rabatu pro zákazníka, nedokazuje, že jsem spad´ z višně...;-)

lidově řečeno, nechci vypadat jako vychxxxek, které vobíhá prodejce, votravuje lidi tam, aby pak vytřískal někde v horoucích peklech absolutně nejnižší nabídku...mně tedy nejde o to maximalizovat osobní prospěch, ale zase: když je rozdíl v řádu dvaceti tisíc, pak nad tim nechci jen tak mávnout rukou a prodejci říci, to máte na kafé... 8-D

pokud je jedno procento 10 000 Kč, tak nemůže být cena auta půl milionu, ale milion ...
anonymni

Odeslat příspěvekod W164 24. 10. 2013 10:15

televizmann píše:když za Golfa7 v ceně i s příplatky 480tkč,- dávaj přes meil 10% slevu,tak osobně z 500tkč těch 13% možná dostaneš..



...to jo, to dostanu, a není to asi žádná výjimka...viz když se podíváš na nabídku prodejců a kde je rozpad ceny tj. původní a konečná po slevě, tak uvidíš, že to běhá od 9 do těch 13%...ale mně se líbí těch 15%... ;-) 8-)

viz http://www.skoda-auto.cz/chci-vuz-skoda/nove-vozy-ihned-k-dodani#/filter/?idxFr=10&pagCnt=10&prFr=539900&prTo=756500&modelT=5E&bodyT=12&colGrs=&minPow=77&maxCon=4.9&tran=&isAwd=true&fuel=&isAct=false&holdIdx=false&sort=p&asc=true

-- 24. 10. 2013 11:24 --

[/quote]
pokud je jedno procento 10 000 Kč, tak nemůže být cena auta půl milionu, ale milion ...[/quote]


...z 618.000 celkové ceny je 13%ní sleva 537.660 a 15%-ní rabat je 525.300, takže je to bratru nějakých 17.000 Kč...tj. to je těch mých "cca 20.000 Kč"...

eeech...promiň, samozřejmě 12.000...
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod Aloha 24. 10. 2013 10:32

No pokud chceš těch 15% tak se holt budeš muset svého prodejce zeptat s tím ti nikdo nepomůže zvlášť pokud chceš kupovat u něj. Ale už těch 13% mi přijde slušný a ještě je tu teda to otázka jestli je to na IČ nebo RČ?
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 10:38

W164 píše:
...z 618.000 celkové ceny je 13%ní sleva 537.660 a 15%-ní rabat je 525.300, takže je to bratru nějakých 17.000 Kč...tj. to je těch mých "cca 20.000 Kč"...

eeech...promiň, samozřejmě 12.000...

no právě, takhle už to sedí, protože jedno procento z 618 tisíc je 6180, dvě procenta 12360 ;)

-- 24. 10. 2013 11:39 --

Aloha píše:No pokud chceš těch 15% tak se holt budeš muset svého prodejce zeptat s tím ti nikdo nepomůže zvlášť pokud chceš kupovat u něj. Ale už těch 13% mi přijde slušný a ještě je tu teda to otázka jestli je to na IČ nebo RČ?

jednoznačně na IČ, protože na RČ se podle mě teď nedá dostat přes 10%, už těch 13 bych považoval za zázrak
anonymni

Odeslat příspěvekod W164 24. 10. 2013 11:20

Aloha píše:No pokud chceš těch 15% tak se holt budeš muset svého prodejce zeptat s tím ti nikdo nepomůže zvlášť pokud chceš kupovat u něj. Ale už těch 13% mi přijde slušný a ještě je tu teda to otázka jestli je to na IČ nebo RČ?



na IČO...

-- 24. 10. 2013 12:30 --

ajif píše:
W164 píše:
no právě, takhle už to sedí, protože jedno procento z 618 tisíc je 6180, dvě procenta 12360 ;)...



...vím...tušíš asi jak to vzniklo: přišla začátkem týdne nabídka a tak se sestavoval vysněný vůz...nejpozději za 10min se pak objevila varianta, která se diametrálně lišila od vysněné ale tak nějak jsem si zafixoval, že každé procento je "bejvoko" těch deset litrů...u té nižší částky pak pochopitelně míň, ale na druhou stranu, jsem věděl, že kvůli těm 2% si zase nemusím ušoupat nohy nebo najezdit 5000 km po republice, aniž bych zase, zcela nutně musel ty 2% nechat uplně být 8-) vyhodnotil jsem to tak, že učiním dotaz webové komunitě - což bude asi nejlevnější, zjistím co a jak a pak se uvidí...Fabka je dneska už na "zušlechtění" u opraváře, takže se příští týden vyřeší ten doplatek úvěru a začátkem listopadu se jede k prodejci pro tu OIII... :-P

Dotaz: jak dlouho to šroubují, tu OIII ve strandardní barvě a jen s bežnou katalogovou výbavou? Pořád těch 5-6 týdnů :?: :?: :?:
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 11:38

počítej spíš 3 měsíce, jestli objednáš v listopadu, letos už auto skoro jistě mít nebudeš. Leda vzít skladovku ...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 11:54

evlo píše:BTW goes - prohral jsi tim, ze sem zas chodis sazku?


realne zadna sazka nebyla, proste sem prestal chodi a sazku sem si vymyslel, abych mel nejakou odpoved na zvedavce a jejich otazku "proc"
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2013 11:55

Tak to se ti moc nepodarilo, kdyz sem opet chodis, ne?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod W164 24. 10. 2013 12:08

ajif píše:počítej spíš 3 měsíce, jestli objednáš v listopadu, letos už auto skoro jistě mít nebudeš. Leda vzít skladovku ...



:shock: >:-( ...jsme si to teď ověřovali, tak skutečně 9-11 týdnů...řešili jsme papírový věci a financování...hmmmm...do Vánoc to udělat, by prej byl zázrak, nebo bysme to museli hned objednat...doufám, že to není jen šponování prodejce ;-)
W164
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků