Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 9. 2013 13:51

Hyza píše:jak jednoznacne? napsal ze se mu proste nelibi jak to tam probehlo. co vas na tomhle tak popudilo zes na nej zacal reagovat tvym ironickym podtextem a burty zacal hledat protireceni ktere tam ja nevidim? to jsou proste jednoduche otazky ktere snad muzete odpovedet ne?


ne, tohle nenapsal. slovickaris
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 26. 9. 2013 13:52

Pro mě je to ukončený. Jeho posty odteď nevidím - nastavil jsem to tak kvůli sobě, protože nechci riskovat, že se zase za pár měsíců nachytám na další omniscientní ortel… chci říct- názor. Zbytečná ztráta času i energie.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 9. 2013 13:53

tak dáme ten gin? :-D
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 26. 9. 2013 13:55

Nejvyšší čas. :-))
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 9. 2013 13:59

jo, omlouvam se za zasrani vlakna. omlouvam se hyzovi, ze ho asi neuspokojim a nakonec i malcolmovi, nejsme holt na stejne vlne. uz se to nebude opakovat :-))
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 14:00

burty s krenem píše:
Hyza píše:no a me prave zajima z ceho to vychazi, protoze u mne to treba nevychazi.
a ano, prijde mi blbe ze to prvne stocite vy, a pak se to snazite pripsat jemu.

z dlouhodobe zkusenosti, ktera se nekde vzala... nebo mas pocit, ze je mym hobby se tady navazet do kdekoho nebo snad jsem ho nerozdychal, ze je prazak nebo ze je ja nevim co? a ze majkl je podobny smejd jako ja?
s druhou vetou nesouhlasim.

z dlouhodobe zkusenosti, no asi ti/vam nesedi styl jeho diskuze.
nesouhlasis s druhou vetou? zajimave. casovy sled:

burty s krenem píše:
malcolm_ píše:
glider píše:25, to je slusne, hlas ludu rozhodol
a ten link je jedno, bo kto sa tam uz raz podival, tak to ajtak nevydrzal a srdce dal :D

S ohledem na to, ze jsou tu lide, co maji kvuli podobnym hlasovanim vic nez deset profilu, tak docela slabota. Kibitze je skoda a mrzi me, ze jste ho vystvali, bohuzel jsem nejak minul debatu, ve ktere to probehlo.

:-!


tak to se ti moc nepovedlo
hlavne, ze jsi to nevidel, ale mas jasno :pozor

tady si napsal ze to nevidel, pricemz treba ja si myslim ze nejses tak hloupy aby ti nedoslo ze to musel videt kdyz se k tomu vyjadril. proc - to ja nevim.

prvni majklova reakce:
Majkl píše:Pánové, Malci to ví nejlíp a už vás prostě odsoudil, takže cokoli dalšiho napíšete, je stejně irelevantní. ;-)

jo to je velice slusna reakce, ironicky si stouchnout, bez toho aby v te diskuzi stouchnul m4 nejdriv do majkla. a pak majkl jeste napise :
Majkl píše:Hyzo, jak se do lesa zavolalo, tak se z něj ozvalo. Nic víc v tom nehledej.



jo takhle...
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 14:01

burty s krenem píše:
Hyza píše:jak jednoznacne? napsal ze se mu proste nelibi jak to tam probehlo. co vas na tomhle tak popudilo zes na nej zacal reagovat tvym ironickym podtextem a burty zacal hledat protireceni ktere tam ja nevidim? to jsou proste jednoduche otazky ktere snad muzete odpovedet ne?


ne, tohle nenapsal. slovickaris

omlouvam se, misto "se mu to nelibi" jsem mel pouzit "mrzi ho to" abych byl presny.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 9. 2013 14:02

Hyza ty tady hrotíš nějaký šťouchnutí jako bys v tom sám nebyl přeborník.
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 14:03

ale vzdyt ja to nehrotim, ja jsem v klidu, jenom me to celkem zajima, myslim ze by se vuci sobe urciti lidi meli chovat trochu jinak, kdyz ani jedna ze stran neni hloupa. zaujatost je zbytecna, netvrdim ze jsem uplne nezaujaty, ale snazim se nebyt.

a kdyz uz budu ja stouchat tak rozhodne pak nenapisu ze si zacal ten druhy :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 26. 9. 2013 14:15

Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 14:17

ja se neperu ja se jenom ptam :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2013 14:18

hyza, feťák no :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 14:24

:'( :mrgreen:
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malcolm_ 26. 9. 2013 15:02

Hyza píše:nechapu co se tu resi. m4 si o tom mysli sve, ma na to pravo, ma to pravo tady napsat, a nikde jsem nepostrehl ze by se stavel do pozice viteze nejake diskuze, ktera tady mimochodem neni, protoze neni o cem diskutovat. pravda je taka ze s kibitzem celkem fest nesouhlasim tak jak nesouhlasim s weeprem, dal jsem jim to najevo, o obou si myslim ze jsou magori. kibitzove srdicka jsem udelal nehodou, nechtel jsem aby to tak dopadlo, ze tam ma miliardu srdicek. odejit nemusel lidi mu to tam psali, ja mu tam psal ze ty srdicka nemaji platit. jinac kdyz chce, tak at jde, kdyz se mu nelibi to ze je tady za extremistu (kde by za extremistu nebyl, mimochodem?) a lidi obecne neradi extremy toleruji....mne se jeho nazory nelibi. a chapu o co jde m4.

Dekuji za inteligentni nazor od inteligentniho cloveka, tak trochu jsem s tim u Tebe pocital. Nikdo nemusi mit stejny nazor jako ja a nikde jsem ho tady nikomu nenutil, ale ani mi ho nemuze upirat, jak se tu nekteri pokouseli. Kluci si opravdu nevidi do ust :-)
malcolm_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 9. 2013 15:09

Tak kdo si už roztrhal obcanky? :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků