Auto pro mladou rodinu, Hyundai ix20?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 16:12

Skús ešte 30 000 Kč navrh a kup si :

http://www.honda.cz/auto/akcni-nabidky. ... 9-900-kc/1
anonymni

Odeslat příspěvekod davpro 17. 9. 2013 16:29

Tak tady to téma bylo jasné od začátku, akorát se to mohlo jmenovat - Chci ix20 a nevymluvíte mi to ani omylem - leda to zkuste...
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 17. 9. 2013 16:35

julius7 píše:Skús ešte 30 000 Kč navrh a kup si :

http://www.honda.cz/auto/akcni-nabidky. ... 9-900-kc/1


Jazz je fajn, ale ta 1,2 zoufale nejede.

-- 17. 9. 2013 17:36 --

PaulZ píše:To bylo s úvěrem...tam je tzv. sleva 40 000 kč


To je možný. Jenom jsem jel okolo, nějak víc jsem to nezkoumal.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 16:41

spitfireXIV :

Zasa úplne tragické to nie je. Na ideálnejšie riešenie on nemá dosť peňazí..
anonymni

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 17. 9. 2013 16:45

Já jsem to testoval a prodejce mi to nejdřív ani nechtěl vydat, že prej budu zklamanej, jak bídně to jede. A taky že jo. Zjevně svému řemeslu rozuměl. Jinak dobrý auto, na dálnici ale takový nějaký labilnější.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 17. 9. 2013 16:48

kryton4 píše:Ale myslim ze se vtom zacina ztracet sam,napise nemam penize chci auto na dlouho,pak vymysli Rapida s TSi a kdyby byl malej tak ho za 4 roky vymeni-to uz mi fakt hlava nebere,to si zrovna kup ojetou peknou Fabii a za 4 roky az se rozhodnes kup nove poradne,na te Fabii i se servisem neztratis tolik penez co na tom Rapidu


Proc myslis ze by mel stratit vic penez na Rapidu nez na Fabii?

davpro píše:Tak tady to téma bylo jasné od začátku, akorát se to mohlo jmenovat - Chci ix20 a nevymluvíte mi to ani omylem - leda to zkuste...


Proč myslíš? Třeba jste mě přesvědčili že žádný auto vlastně nechci a nebo si už v životě nenechám radit na diskuzní fóru na internetu.

Mimochodem, kde jsou nějaké případy že rozvody v Rapidu jsou také tak špatné? Já to vidím u Fábií, Yeti, Golf, atd... ale o Rapidu zatím slyšet není.
Naposledy upravil Lucky-x dne 17. 9. 2013 16:54, celkově upraveno 1
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 17. 9. 2013 16:53

Lucky-x píše: a nebo si už v životě nenechám radit na diskuzní fóru na internetu.


Kdo neobstojí na Garáži, neobstojí ani v reálném životě. 8-) :D
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kryton4 17. 9. 2013 16:56

Tak jestli Rapida za 4 roky prodas bude to tak.

Rapida koupis za 290tis. rocne das neco za hav.pojisteni,za garancky(dejme 10 rocne) za 4 roky ho prodas za 160tis-ztrata 170 tis

Koupis ted ojetou Fabii(ci neco takoveho) za 80 tisic-havarku neresis-za 4 roky prodas za 40 tisic na servis Ti zbyde 130 tisic na 4 roky-sel bych do toho rizika s ojetinou
Naposledy upravil kryton4 dne 17. 9. 2013 17:01, celkově upraveno 1
kryton4
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 17. 9. 2013 17:00

Lucky-x píše:
Mimochodem, kde jsou nějaké případy že rozvody v Rapidu jsou také tak špatné? Já to vidím u Fábií, Yeti, Golf, atd... ale o Rapidu zatím slyšet není.


lebo je to ten isty motor, pockaj chvilu kym bude viac rapidov s najazdom
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 17. 9. 2013 17:53

kryton4 píše:Tak jestli Rapida za 4 roky prodas bude to tak.

Rapida koupis za 290tis. rocne das neco za hav.pojisteni,za garancky(dejme 10 rocne) za 4 roky ho prodas za 160tis-ztrata 170 tis

Koupis ted ojetou Fabii(ci neco takoveho) za 80 tisic-havarku neresis-za 4 roky prodas za 40 tisic na servis Ti zbyde 130 tisic na 4 roky-sel bych do toho rizika s ojetinou


Jenomze z 80tis bude razem 100tis po prvnim servisu. A bude to 10let stare auto, 150tis na tacho, pravdepodobne bourane. Za ty 4roky do toho dam dalsich 30-50tis na servis.(rozvody,spojka,brzdy,podvozek, vyfuk,nejaka ta rez, mozna prevodovka?, tlumice?) Nebo budu jezdit v rozpadlem aute. Plus obutí leto/zima dejme tomu 15tis. Takze jsem na 170tis s tim ze to teda mozna prodam za 40tis. Ale jezdim ve starem aute a kdyz se vybouram tak mi nikdo nic neda protoze havarku nemam. Po 4 letech budu muset zase vyplaznout 100tis na nejakou takovou ojetinu a jezdit dalsi 4roky, a prave po tech dalsich 4letech uz ten rozdil oproti novemu prestava byt tak velky.

Ja netvrdim ze to auto budu po 4 letech prodavat, ale kdyz by k tomu melo dojit tak se Rapid proda lip nez Hyundai. O to šlo.

Dava to smysl?
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 17. 9. 2013 19:29

Smysl to dává. Pokud se ti ix20 líbí, kup si ji. Rapid je asi fajn, ale bude stát při stejné výbavě o cca 50tis více. Zůstatkovou hodnotu bych neřešil. Naši sice nejsou s i30 úplně spokojeni, ale taky s tím budou jezdit prakticky na furt (mají 65 let), Kolega má Kia Ceed Combi (1 gen poFL) a za 2,5 roku ani náznak problému.

Takže 10 let to vydrží tak jako tak. A jestli to pak prodáš za 40 nebo za 60, to už ti asi bude celkem jedno...
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 17. 9. 2013 19:58

Hele, když už se tu řeší ty nákupní tašky, tak co Suzuki Svišť?
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 17. 9. 2013 20:19

brasci píše:
Lucky-x píše:
Mimochodem, kde jsou nějaké případy že rozvody v Rapidu jsou také tak špatné? Já to vidím u Fábií, Yeti, Golf, atd... ale o Rapidu zatím slyšet není.


lebo je to ten isty motor, pockaj chvilu kym bude viac rapidov s najazdom
Problem s rozvodmi je uz vyrieseny, menili sa dodavatelia viacerych komponentov a vyzera ze to je uz ok.
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 17. 9. 2013 20:20

Haaaaahaaaahaaaa :D sam neveris, ci? To uz tolko krat povedali a stale tu boli auta co uz mali mat vyriesene rozvody a nic...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kryton4 17. 9. 2013 20:21

davpro píše:Smysl to dává. Pokud se ti ix20 líbí, kup si ji. Rapid je asi fajn, ale bude stát při stejné výbavě o cca 50tis více. Zůstatkovou hodnotu bych neřešil. Naši sice nejsou s i30 úplně spokojeni, ale taky s tím budou jezdit prakticky na furt (mají 65 let), Kolega má Kia Ceed Combi (1 gen poFL) a za 2,5 roku ani náznak problému.

Takže 10 let to vydrží tak jako tak. A jestli to pak prodáš za 40 nebo za 60, to už ti asi bude celkem jedno...



Jj jasne ale je varianta ze to proda driv a to za 4 roky,na coz je podle nej Skodovka lepsi,ja myslim ze to vyjde na stejno ne-li hur

ix20 dnes 220tis za 4 roky 120tis
Rapid dnes 290tis za 4 roky 170tis

Holt Skodovky drzi cenu :D
kryton4
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků