ají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745104316, 'reklama19_webu_cz2' => 1713571916, 'reklama19_webu_cz5' => 1713572049, 'reklama19_webu_cz8' => 1713571924, 'reklama19_webu_cz4' => 1713572050, 'reklama19_webu_cz7' => 1713572042, 'reklama19_webu_cz6' => 1713571979, 'reklama19_webu_cz3' => 1713571980, ) ?> Představujete se do telefonu? - AutoRevue.cz

Představujete se do telefonu?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 19. 4. 2013 09:42

Lukas063 píše:Slawall : co se dá sehnat u kyslíku do tří sovek?


Na O2 bych se *****, ti nemají pro málo utrácející nabídku. Pokud tedy nejsi speedisko. :-) Ovšem ten Air vypadá velice zajímavě. Ještě počkám měsíc, co vymyslí ostatní a když nic, tak půjdu k Air.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 4. 2013 10:02

speleo píše:
Pajjoun píše:Tak ho ksakru vyčerpej. Dobij tanky, nebo si zaplať uložto. Jakýkoliv online služby jdou platit smskou.
Nebo když to tu nabídneš, že někomu takový věci dibiješ, dáš párkaček slevu(někdo bude chtít dobít za 200, tak si vezmeš jenom 180 a pošleš tu smsku). Tak to do tejdne zmizí. Lepší, než to nechat operátorovi.

A ten net je třešnička na dortu. 700 za 2M. Navíc v Praze...


Budu se muset mrknout, jak se dobijí tanky přes SMSku :hm

A s tím netem si nedělám srandu. U nás nic jinýho neni (žádná kabelovka, atd.) a nemám v bytě pevný telefon pro ADSL. To je pro mě skoro jediná cesta (krom mobilního připojení), jak přijít k internetu. Je to 2054/512. Někdy sem můžu chodit speedtest :)
Pevný telefon pro ADSL nepotřebuješ ;-]
anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 19. 4. 2013 10:05

Já vím, ale tam neni vůbec los kabelos. Muselo by se to nějak vytáhnout odněkud z ústředny asi a vést pokoutně po povrchu.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 4. 2013 10:06

Drejkaa píše:
mtmccox2 píše:Začínám litovat svého firemního tarifu, před dvěma lety zněl neomezený za cca tisícovku fajn, teď se to všechno překopává, a já budu mít ještě asi rok minimální měsíční plnění ze smlouvy..


Jestli nemáš dotovoaný telefon, tak přejít můžeš.


Telefon nemám.

Ale když jsem tam na začátku roku volal, chtěl jsem snížit balíček, protože už jsem ten nejvyšší nepotřeboval, tak mi slečna řekla, že mám ve smlouvě minimální měsíční plnění nějakých 700,- po všech slevách, takže kdybych si zvolil nějaké malé balíčky, tak bych jim ten zbytek doplácel prostě ze svýho za nic. Tak mi nakombinovala asi 600 minut, neomezené SMS a 4GB internet, to vychází něco málo přes sedm stovek.

Pokud by byl způsob, jak se odvázat, tak bych byl samozřejmě rád..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 4. 2013 10:14

To je výhodnější než free
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 4. 2013 10:18

Kibitz píše:
Lukas063 píše:Slawall : co se dá sehnat u kyslíku do tří sovek?


Na O2 bych se *****, ti nemají pro málo utrácející nabídku. Pokud tedy nejsi speedisko. :-) Ovšem ten Air vypadá velice zajímavě. Ještě počkám měsíc, co vymyslí ostatní a když nic, tak půjdu k Air.

taky si ještě počkám, kdo s čím příjde, nejradši bych zůstal u vdf, páč tam jsou snad všichni z mého širokého aj blízkého okolí...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 4. 2013 10:27

mtmccox2 píše:
Drejkaa píše:
mtmccox2 píše:Začínám litovat svého firemního tarifu, před dvěma lety zněl neomezený za cca tisícovku fajn, teď se to všechno překopává, a já budu mít ještě asi rok minimální měsíční plnění ze smlouvy..


Jestli nemáš dotovoaný telefon, tak přejít můžeš.


Telefon nemám.

Ale když jsem tam na začátku roku volal, chtěl jsem snížit balíček, protože už jsem ten nejvyšší nepotřeboval, tak mi slečna řekla, že mám ve smlouvě minimální měsíční plnění nějakých 700,- po všech slevách, takže kdybych si zvolil nějaké malé balíčky, tak bych jim ten zbytek doplácel prostě ze svýho za nic. Tak mi nakombinovala asi 600 minut, neomezené SMS a 4GB internet, to vychází něco málo přes sedm stovek.

Pokud by byl způsob, jak se odvázat, tak bych byl samozřejmě rád..



A u koho to máš?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 4. 2013 10:29

Vodafone.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 4. 2013 10:31

Zkusím zjistit, ale co vím, tak by to jít mělo, nešlo by, pokud bys měl dotovaný telefon.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 4. 2013 10:35

mtmccox2 píše:Vodafone.


U vodafone bys smlouvu podepsanou mít neměl, takže pokud to tak je a telefon dotovaný nemáš, tak můžeš přejít kdykoli.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 4. 2013 10:40

No, ale já ji podepsanou mám, respektive tu kopii, co jsem jim posílal zpátky určitě :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 19. 4. 2013 10:42

Drejkaa píše:
mtmccox2 píše:Vodafone.

U vodafone bys smlouvu podepsanou mít neměl, takže pokud to tak je a telefon dotovaný nemáš, tak můžeš přejít kdykoli.

U vdf pro podnikatele jsou smlouvy běžné.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 19. 4. 2013 10:45

Všem co byli tak blbí, že se upsali na dva roky a podobně bych ze srdce přál, aby si to teď vyžrali..

Bohužel operátoři nejsou konzistentní a pod náporem ustupujou, že umožní i těmhle blbcům přejít na jiný tarif..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 4. 2013 10:45

Dyť u vodafone se to začalo podepisovat teprve vloni... No každopádně já měla podepsanou na 1400,- kč měsíčně u TM od ledna a minulý týden jsem přejít mohla na neomezený.
Zkus ještě zajít do prodejny, mělo by s tím jít něco udělat. Hlavně si nic nedělej po telefonu, protože oni Ti nakecaj všechno možný, jen aby jsi zůstal.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 4. 2013 10:50

Ok, díky za radu.

Mr.Semtex: Taky dík ^^
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků