P: Rakev Thule Ocean 700 šedá

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 3. 2013 08:58

Lukasoj: Jako fakt to chceš, nebo jen prudíš? :D
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 3. 2013 09:03

chce, ale psal mi na fcb že za to dá max 3500,- je to staré a neaerodynamické a ne tak skvělé jako dnešní nové rakve +- v ceně 5tis, takže těch 3500,- je +- realná cena :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 3. 2013 09:05

Klasicky :D

Myslím, že fotřík si to za 3,5k radši nechá na půdě a bude se koukat jak jsme spolu tehdy skvěle nakoupili.. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malcolm_ 12. 3. 2013 09:09

kdy byla kupovana a je to cerne nebo sede provedeni?
malcolm_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 3. 2013 09:12

kamarád měl taky rakev, koupenou v roce 2003 a když jsme ji v pátek namontovali a šli se s tím projet poslali jsme ho doprdele, naštěstí to při pokusu ještě trochu utáhnout prasklo a půjčili jsme jinou novou rakev v půjčovně (btw. 180,- na pátek - pondělí)
Tím jen říkám, že až ji vyndáš z půdy za dalších pár let už bude out a nebude mít dost MI jako se to stalo našemu kamarádoj (ta rakev byla opravdu stará a špatná, při 130 vydávala zvuk jako ta půjčená nová při 170) a vlastně kamaráda to tak moc nesralo jako spíš jeho otce, ten byl *****, že když má rakev doma (10 let) a my mladý ji nechceme.. ale nikdo už mu neřekl, že je to prostě stará ***** :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2013 09:14

vizitix: za 4tis si ji vemu :-) A neprudím ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 3. 2013 09:17

m4: šedá, via nadpis
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 3. 2013 10:11

takže stále na prodej... :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 3. 2013 10:16

http://www.annonce.cz/inzerat/stresni-b ... 46neq.html

Nevím, tady je to fakt už folklór... Myslím, že za tu rakev 5000 je furt celkem dobrá cena...
Je to Thule, zase tak staře to nevypadá a furt je to polovic ceny nového, byť modernějšího typu. Mimoto, v Bauhausech a podobných obchodech se prodávají obdobné, ale neznačkové za podobné peníze. A má to už alespoň nějaký easy snap systém, takže to úplná srač... není.

Škoda, že sem koupil před rokem a něco motion 800 (který snad stál i dost přes 10 tis.), tahle by mi byla bývala bohatě stačla.
5000 Kč je prostě cena nového Jetbagu, což je od Thule lowend (něco jako Dacia od Renaultu), který asi není ani tak dobrý, jak tahle Ocean.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 3. 2013 10:23

golf ti je drahej, tohle ti je levný, já už do tebe nevidím :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 3. 2013 10:30

Golf je mi ukradenej..., jen sem poukazal na to, ze pokud nekdo koupi auto se slevou, prijde mi trapny to prodavat za cenu urcenou, jako by bylo koupene bez slevy.. To je cele... (notabene tady na garáži).

Mimoto... ten ojety Golf je furt drazsi nez novy s o chlup mensi vybavou, coz pripad te rakve neni..

Mimoto, na trhu koupis 100 tis. ojetych Golfů, ale bazarove rakve od Thule spocitas na prstech jedne ruky... ;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 3. 2013 10:33

a proč? Protože raději visí na půdě a za deset let při úklidu půdy se vyhodí
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 3. 2013 10:37

vizitix píše:Klasicky :D

Myslím, že fotřík si to za 3,5k radši nechá na půdě a bude se koukat jak jsme spolu tehdy skvěle nakoupili.. :)

Jak jsem psal za 3 ji beru hned...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 12. 3. 2013 10:47

Moucha píše:ale nikdo už mu neřekl, že je to prostě stará ***** :D


Já mám 15 let starou rakev. To abych chodil (jezdil) raději kanálama. :nenapadne
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 3. 2013 10:48

snažím se tu stáhnout cenu trochu dolů pro Lukasoje, ale neříkej to Vizitixojoj
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků