Studentské auto do 170K

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 1. 2013 22:02

C3luar píše:Ak je študent, ako hovorí a nemá poriadny príjem (čo predpokladám asi nie), tak vyhádzať sa a kúpiť auto ktoré bude hrať na výkon a zabúdať na údržbu,servis a pod. Tak to môže veľmi rýchlo stáť 80% pred domov a ešte bude rád za tú verejnú dopravu :-l

no a proč ne? Alespoň pozná důsledky takového chování a k dalšímu autu se bude chovat tak jak má. Navíc ze silnic zmizí další uježděná ojetina.
Mě auta taky nijak nezajímala a začal jsem se zajímat až ve chvíli, kdy se mi pod rukou začala rozpadat "zgenerálkovaná" Š120L a naletěl jsem při koupi Astry.
Také ho to může motivovat k tomu, aby si nějaké peníze začal vydělávat ...
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 26. 1. 2013 22:02

Já jdu spát, jsem napirý
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2013 22:03

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 26. 1. 2013 22:03

sprint píše:Proti Alfě nic nemám, to snad každý pochopil.


Ja to pochopil. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 26. 1. 2013 22:05

miromen4 píše:C3luar
Tak Golf je hlavně auto pro masy takže v zakladu se asi těžko někdy dočkame že bude vypadat odvažněji. Jinak pravě na G7 se mi nelibi zadni čast a u Julie ta předni. Hlavně z šikmeho pohledu. Ale i Golf samo muže vypadat dobře a takova upravenějši G6 vubec neni marna.



Práve na to som poukazoval, ako Golf je skrátka v istom smere už fenomén auta pre široké spektrum zákazníkov a tu jednoznačne vedie. Rovnako ostrejšie verzie nájdeš aj u iných modelov, iných značiek ktoré samozrejme ale už nebudú brané ako sériová výroba. Takže súhlasím
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 26. 1. 2013 22:05

Aspoň někdo
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simdriver 26. 1. 2013 22:09

miromen4 píše:C3luar
Tak Golf je hlavně auto pro masy takže v zakladu se asi těžko někdy dočkame že bude vypadat odvažněji. Jinak pravě na G7 se mi nelibi zadni čast a u Julie ta předni. Hlavně z šikmeho pohledu. Ale i Golf samo muže vypadat dobře a takova upravenějši G6 vubec neni marna.



Tak to mě človeče u Jůlinky naopak zklamal předek, je takovej moc baculatej a velmi zaujal zadek, bok a interiér. Ale to už je vše věc vkusu. Tak to video co jsi sem dal je dost upravenej Golf, jsem myslel pro ***** porovnání v sérii. A ano, přesně tak, VW a Škoda jsou auta pro masy a Alfa nechce být masovka, jak už několikrát zaplať pánbůh řekl Sergio. Takže samozřejmě chápu konzervativnější styl VW, ale myslím si, že to s tou konzervou poslední dobou dost přehánějí. I MB a BMW, která se mnoho let držela skoro původních tvarů v poslední době jdou s dobou a jdou více do kreativních tvarů
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 26. 1. 2013 22:12

Inak to s tou alfou smerovalo tradične mne, nakoľko to jednotlivec pochopil tak že som zaujatý voči všetkému čo nemá značku Ford ... čo je samozrejme blbosť.

Kľudne môže siahnuť po tej Alfe ... je pravda že je to kus od kusu a rozhodne neverím tomu že všetko čo má na kapote značku "xyz" je šmejd. Len som poukázal aj na tento fakt. Niekto kúpi Dáciu a je spokojný, niekto kúpi Renault a je každý 2 deň v servise atď ... v dnešnej dobe je to v istej miere vabang.

To je ako keď si študent kúpi vylietané BMW a všetko je OK do chvíle keď to BMW bude stáť pred domom alebo na kanále u kamaráta, aj také verzie poznám.

Hlavne nech nekúpi niečo čo skrátka vyzerá dobre len na oko alebo na papieri, neskôr bude plakať nad servisom a všetkým čo sa v tom aute poserie. Ale ako povedal eLzyx aj to je cesta k lepším začiatkom
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 26. 1. 2013 22:15

simdriver
Špatně jsi mě opochopil. Ja mam taky problem pravě s předni časti Julie a naopak zadni se mi libi. U interieru ikdyž každy je z jineho těsta tak tam se mi libi oba. Jen u Julie jsem byl podle shlednuti foto v realu trochu zklamany.
Ja taky čekal že se VW u 7 trochu vic odvažou což se stalo jen častečně na předni časti a bočnim profilu. Naštěsti interier zustal z meho pohledu vyborny s par vyhradama.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 1. 2013 22:19

C3luar píše:Inak to s tou alfou smerovalo tradične mne, nakoľko to jednotlivec pochopil tak že som zaujatý voči všetkému čo nemá značku Ford ... čo je samozrejme blbosť.

Pokud myslíš tu mojí narážku, tak ta nebyla směřovaná tobě. Ač bys byl možná rád, jak tak koukam.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 26. 1. 2013 22:28

Tak útočíš pravidelne, aj keď ten dôvod nechápem (možno aj hej ...), takže mi to tak napadlo. Pokiaľ som sa zmýlil tak si ma skutočne prekvapil :nenapadne
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 1. 2013 22:45

Opravdu sem to směřoval jinam.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 1. 2013 23:40

Pajjoun píše:Fórum, kde se slejzaji fanouškové aut a přitom je tu tolik lidí, který jsou naprosto řízený předsudkama. I když jim hromada majitelů Alf napíše, že cajk, najde ceny dílů, tak opět v jinym tématu napíšou, že je to nespolehlivý a s drahejma dílama. To je skoro až k pláči. le abych nebyl smutnej, tak se tomu radši jenom směju.



Směj se čemu chceš, ale zkus si sehnat nějakej míň dostupnej nebo neobvyklej díl za dobrou cenu nebo si zkus skoro co rok dělat podvozek na 156 atd. atd. Když je to tak v klidu, tak proč Alfou nejezdíš?

Mj. Alfisti jsou vyhlášený svojí demagogií, takže se spousta vyjádření nedá brát moc relevantně.

Teda ožralej jsi byl příjemnější. :-P

-- 26. 1. 2013 23:43 --

Btw. kde máě ty zástupy Alfistů? Chodí sem 3.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 1. 2013 23:58

Ty si jantar, až to bolí. A smát se opravdu budu čemu chci. Já ale celkem oprávněně.
O Alfě 156 se tady nemluví, jenom si zase vytáhneš, co je třeba. Ještě vytáhni Selenii a dvě svíčky na válec, tim to korunuješ.
Proč Alfou nejezdim sem ti už vysvětloval, ale pořád máš potřebu to tahat.
Demagog křičí, oni jsou demagogové. Veselý. :-)
Kde si vzal, že v sobotu večer nepiju?
Najdi v mym příspěvku slovo zástup. Navíc i tři by mohli stát v zástupu. ;-) A chodí(lo) jich sem víc než tři s Alfou 159, několikero 156 tu bylo a jsou tu i majitelé 166.
Díly se na to sháněj úplně normálně. Jenom teoretizuješ, žádnej konkrétní díl na mysli nemáš, jenom používáš běžný zažitý fráze.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 27. 1. 2013 00:14

Když myslíš, neznáš mě, nesuď mě.

Bavil jsi se o Alfách obecně, pokud dobře čtu. A vůbec se s tebou nebudu bavit v tomhle gardu. A ty se pak rozčiluj, že na tebe utočim.

Ps - promin ne zástupy, ale hromady.

-- 27. 1. 2013 00:36 --

A vůbec, nevím proč se rozčiluješ konkrétně u Alf, když jsem psal, že se se s tím rád svezu, ale je to pro lidi, kteří se tomu věnují, protože to je jak ženská. Klidně si to rozporuj, ale je to tak. Konec konců i z JardyB pomalu leze co vše dělal a co vše ještě bude dělat.

Jo, třeba 159 křivdím, o ní vím jen to ,co jsem se tady dočetl, ale u dřívějších modelů, co jsem se setkal já, to prostě bylo horší. Je to můj pohled, kterej může bejt špatnej, ale u každýho druhýho dotazu na nový/jetý auto se setkáš s tím názorem, že Japonce ne, ptž jsou drahý díly.... Takže klidně nesouhlas, ale napiš to normálně.

Kdy byla debata o Selenii, dvou svíčkách nebo o tom proč nejezdíš AR si nepamatuju.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků