Čím nahradait mondeo rv. 08 ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod remaxik 24. 1. 2013 16:18

Tak v Prerove smula. Auto bylo zrovna pryc. Takze to sem k vikendu prubnu znova.
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 1. 2013 16:37

C3luar píše:
Taky bych nechtěl být ve tvé podružné slovenské kůži :-)


Toto bolo dosť úbohé, často to vidieť u zakomplexovaných ľudí ... ale tak ja napríklad viem že túto zákernú chorobu nemajú všetci, takže aspoň tak. Bramborák ... :roll:

Krásně ses popsal. ^^

-- 24. 1. 2013 16:38 --

mysteryman píše:
speleo píše:
mysteryman píše:Nezavidim ti zivot s takym obmedzenym videnim sveta :P


Taky bych nechtěl být ve tvé podružné slovenské kůži :-)


Drahy speleo, tak zrovna v mojej kozi by sa velmi rado ocitlo 95% tohto fora. To mi mozes verit ;)

Jj, každej by chtěl bejt zasranej narcistickej náfuka. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 1. 2013 17:43

Pajjoun: Ja som len reagoval na hlúpy útok ktorý bol zbytočný ...

Samozrejme ako sa hovorí, trafená hus zagága. Komplex si vyrieš sám, prípadne skús premýšľať či nemáš nejaké iné problémy. Lebo len hlupák sa môže ozvať s argumentom ktorý nemá zmysel.
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3MPS 24. 1. 2013 17:51

OK, chlapi, nechme toho. Pokud je člověk poctivý a nabízí poctivé služby a dokáže na nich zbohatnout, nemám s tím nejmenší problém a dokonce takové lidi mám rád.

K těm autům:

POkud hledáš/potřebuješ auto kvůli dejme tomu nějaké příslušnosti k stavu, jak tomu já říkám, pak než Laguna (mezi lidmi je to "jenom" Renault, to je náš český národ), se podívej na Volva - Elzyx ti jistě poreferuje. Za tvoji částku by mohla být hezká S60 a nebo i S80. Já se jen bojím toho, že onen Jaguár je "tak výhodná" koupě, že tam ještě stojí a věř, tohle je z kategorie aut, která se nekupují na 2 roky, aby se ztrátou 1/2 ceny pak někde povalovaly po bazáru. Možná se mýlím, ale s léty mi už nějaká ta zkušemnost říká, že doba není taková, aby se děly mezi lidmi milodary. Nicméně, zaje´d tam, a auto si nech dovézt do servisu, aby ho prohlédli a zkontrolovali.

Celkem mě mile překvapilo, ež nejdeš cestou většiny, pro něž je BMW (ideálně e60) top vozem, tak jako Audi A6. Opravdu, nebývá to zvyke, a kor ne u mladých lidí. Proto se podívej klidně i na mnou navrhovaný Lexus řady IS250. Najdeš tu o něm dost info, tyto modely kolem 500-600tCZK bývají hodně dobré co do stavu a hlavně výbavy a pojme Lexus i neznalci lehce zrychlí dech (mně tedy vždy a schutí za tím autíčkem otočím). Sám jsem v 4 IS250 jel, neb jsem jel vyměnit z asvé stávající, ale RWD pohon nakonec rozhodnul za mě. Mohu jen zodpovědně a při plném vědomí prohlísit, že imdiž IS250 je opravdu daleko vyšší než u tuctové e60 nebo i novějších verzí, protože Lexus odjakživa byl, je a bude synonymem pro luxus, kdežto BMW je spotřební běžné lidové auto českých "zbohatlíků", tak jako je tomu u Audi A6. Nejsou to špatná auta, ale díky jejich zprofanování se vytratil jejich původní smysl - patřit do segmentu luxusních značek. Mluvíme o vozech kolem těch 500tCZK=3-4 roky jetá 5er řada, ne poslední F10 a podobné vozy.

U Jaguára mám jen trošku obavy o to, že i vzduch do kol bude za pálku a pověst, co nesly X-type je ve mně dosud (navrch huj a pespod fuj).

Imidž bys měl i s dejme tomu pěknou Hondou Legend a klidně i Hindou Accord, protože to rozhodně má ambince podívat se dál, než se zdá. Provedením, kvalitou zpracování, ale i spolehlivostí. A servis není nijak extra drahý, resp. je úměrný značce.

Pak mě napadý vysoce imidžmající značka Infinity - mrkni se třeba pro inspiraci na toto:

http://www.sportovnivozy.cz/30793-infiniti-g37-gt-praha

je to nebourané, v top stavu od prodejce/úpravce Nissanů GTR, auto je loni nové a cena je s DPH (pokud jsi plátce). O technice není nejmenších pochyb a o imidž rovněž ne.

Ono, po pravdě, když škrtneš německé vozy, tak ti zbývají už jen japonci - USA auta jistě ne, to jsou proti výše uvedeným humpolácké trakaře bez imidže, pokud se nebavím o Kadlovi za 3 mega. Francouzi-dejme tomu Laguna (ale povědomí lidí = Renault), Pežot nemá nic, 508 určitě ne, Citroen má sice dost dobrou C5, ale ne každému sedne, C6 je velké riziko a exot, korejci jsou mimo, VW je němec, tkaže jsi škrtnul (CC je tuctovka a to asi nechceš), MB - olalaáá, jaký model-současná pseudoretro řada je hnusná a navíc MB neprovází poslední dobou moc dobrá pověst - no moc toho není. Takže ti Japonci - Lexus, Infinity, Honda (Acura, ale ta je cenou mimo), pak Volvo, SUbaru legacy sedan, ale problém je s motorizací, díky Bruselu.

Pokud bys chětl jít do něčeho "svižnější" améne dědkózního, je výber lepší - jak jsem psal STI, Nissan 370, Mazda 3MPS, Ford RS - tady bys možná pohledal.

Ale u limizín je to fakt dost problém v dané ceně a bez německých značek (ale to já to schvaluji:-)
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 1. 2013 17:51

Celuar: Opět tě v tom co píšeš vidim...
Trefen husa gdáká - ano, kdákáš.
Komplex zjevně máš, někdo zmíní SVK, můžeš se *****.
Nad problémama klidně zapřemejšlim, mam jich dost, asi jako každej, ale netýkaji se ani tebe, ani národní hrdosti.
Ano, ozýváš se naprosto hloupě a nesmyslně.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 1. 2013 18:01

Škoda na takého človeka ako ty vôbec reagovať ... :mrgreen:
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 1. 2013 18:14

To je škoda, čekal sem na další perlu. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mysteryman 24. 1. 2013 19:11

Pajjoun píše:Celuar: Opět tě v tom co píšeš vidim...
Trefen husa gdáká - ano, kdákáš.
Komplex zjevně máš, někdo zmíní SVK, můžeš se *****.
Nad problémama klidně zapřemejšlim, mam jich dost, asi jako každej, ale netýkaji se ani tebe, ani národní hrdosti.
Ano, ozýváš se naprosto hloupě a nesmyslně.


pocuvaj ty troll jeden, pracu uz mas? :twisted: 8-) 8-D
mysteryman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 1. 2013 19:14

Jistě, jeden pracovní den od ukončení studia.
A prej troll. :-P Mohe poznámky sou naprosto věcný a místný.
Kdybys radši řek, jakej je tvuj původní nick. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mysteryman 24. 1. 2013 19:21

:-* tvoje poznamky su asi take trefne a miestne ako toho pana, ktory ma v nicku stareho ceskeho veterana a cpe cokolvek od forda do kazdej debaty ako najlepsie auto na planete hoci vacsinu dnesnej produkcie automobiliek predavanej v europe vidi akurat v casopise...vlastne ako aj ty.

...jo a praca sa nehlada tesne pred koncom studia. Aspon rok dopredu, ak teda v zivote aj chces nieco dokazat okrem statistik na arevue.cz forach
Za chvilku zacnes vytahovat prachy zo statnej kasy a vsetci na fore ta budu milovat lebo budu vediet kam su ich odvody smerovane. :oboze
Naposledy upravil mysteryman dne 24. 1. 2013 19:24, celkově upraveno 1
mysteryman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 24. 1. 2013 19:21

3MPS: v prvním odstavci píšeš o českým národu a předsudcích o Rendlikách a ke konci píšeš urpostřed píšeš o vlastních předsudcích k Jagu z doby předělaného Mondea...
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod remaxik 24. 1. 2013 19:33

3MPS píše:OK, chlapi, nechme toho. Pokud je člověk poctivý a nabízí poctivé služby a dokáže na nich zbohatnout, nemám s tím nejmenší problém a dokonce takové lidi mám rád.

K těm autům:

POkud hledáš/potřebuješ auto kvůli dejme tomu nějaké příslušnosti k stavu, jak tomu já říkám, pak než Laguna (mezi lidmi je to "jenom" Renault, to je náš český národ), se podívej na Volva - Elzyx ti jistě poreferuje. Za tvoji částku by mohla být hezká S60 a nebo i S80. Já se jen bojím toho, že onen Jaguár je "tak výhodná" koupě, že tam ještě stojí a věř, tohle je z kategorie aut, která se nekupují na 2 roky, aby se ztrátou 1/2 ceny pak někde povalovaly po bazáru. Možná se mýlím, ale s léty mi už nějaká ta zkušemnost říká, že doba není taková, aby se děly mezi lidmi milodary. Nicméně, zaje´d tam, a auto si nech dovézt do servisu, aby ho prohlédli a zkontrolovali.

Celkem mě mile překvapilo, ež nejdeš cestou většiny, pro něž je BMW (ideálně e60) top vozem, tak jako Audi A6. Opravdu, nebývá to zvyke, a kor ne u mladých lidí. Proto se podívej klidně i na mnou navrhovaný Lexus řady IS250. Najdeš tu o něm dost info, tyto modely kolem 500-600tCZK bývají hodně dobré co do stavu a hlavně výbavy a pojme Lexus i neznalci lehce zrychlí dech (mně tedy vždy a schutí za tím autíčkem otočím). Sám jsem v 4 IS250 jel, neb jsem jel vyměnit z asvé stávající, ale RWD pohon nakonec rozhodnul za mě. Mohu jen zodpovědně a při plném vědomí prohlísit, že imdiž IS250 je opravdu daleko vyšší než u tuctové e60 nebo i novějších verzí, protože Lexus odjakživa byl, je a bude synonymem pro luxus, kdežto BMW je spotřební běžné lidové auto českých "zbohatlíků", tak jako je tomu u Audi A6. Nejsou to špatná auta, ale díky jejich zprofanování se vytratil jejich původní smysl - patřit do segmentu luxusních značek. Mluvíme o vozech kolem těch 500tCZK=3-4 roky jetá 5er řada, ne poslední F10 a podobné vozy.

U Jaguára mám jen trošku obavy o to, že i vzduch do kol bude za pálku a pověst, co nesly X-type je ve mně dosud (navrch huj a pespod fuj).

Imidž bys měl i s dejme tomu pěknou Hondou Legend a klidně i Hindou Accord, protože to rozhodně má ambince podívat se dál, než se zdá. Provedením, kvalitou zpracování, ale i spolehlivostí. A servis není nijak extra drahý, resp. je úměrný značce.

Pak mě napadý vysoce imidžmající značka Infinity - mrkni se třeba pro inspiraci na toto:

http://www.sportovnivozy.cz/30793-infiniti-g37-gt-praha

je to nebourané, v top stavu od prodejce/úpravce Nissanů GTR, auto je loni nové a cena je s DPH (pokud jsi plátce). O technice není nejmenších pochyb a o imidž rovněž ne.

Ono, po pravdě, když škrtneš německé vozy, tak ti zbývají už jen japonci - USA auta jistě ne, to jsou proti výše uvedeným humpolácké trakaře bez imidže, pokud se nebavím o Kadlovi za 3 mega. Francouzi-dejme tomu Laguna (ale povědomí lidí = Renault), Pežot nemá nic, 508 určitě ne, Citroen má sice dost dobrou C5, ale ne každému sedne, C6 je velké riziko a exot, korejci jsou mimo, VW je němec, tkaže jsi škrtnul (CC je tuctovka a to asi nechceš), MB - olalaáá, jaký model-současná pseudoretro řada je hnusná a navíc MB neprovází poslední dobou moc dobrá pověst - no moc toho není. Takže ti Japonci - Lexus, Infinity, Honda (Acura, ale ta je cenou mimo), pak Volvo, SUbaru legacy sedan, ale problém je s motorizací, díky Bruselu.

Pokud bys chětl jít do něčeho "svižnější" améne dědkózního, je výber lepší - jak jsem psal STI, Nissan 370, Mazda 3MPS, Ford RS - tady bys možná pohledal.

Ale u limizín je to fakt dost problém v dané ceně a bez německých značek (ale to já to schvaluji:-)


Bmw jsem vyradil, pripadaji mi vsecky stejne. Na lexusy jsem se dival pred Vanocemi, a nic jsem nenasel. Zkusim to znova. Hodna se mi libi Infinity SUV, ale to by me sezralo. Musim jeste resit spotrebu. Mrkna na Volvo.
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 1. 2013 19:50

mysteryman píše::-* tvoje poznamky su asi take trefne a miestne ako toho pana, ktory ma v nicku stareho ceskeho veterana a cpe cokolvek od forda do kazdej debaty ako najlepsie auto na planete hoci vacsinu dnesnej produkcie automobiliek predavanej v europe vidi akurat v casopise...vlastne ako aj ty.

...jo a praca sa nehlada tesne pred koncom studia. Aspon rok dopredu, ak teda v zivote aj chces nieco dokazat okrem statistik na arevue.cz forach
Za chvilku zacnes vytahovat prachy zo statnej kasy a vsetci na fore ta budu milovat lebo budu vediet kam su ich odvody smerovane. :oboze

Hale, myslim, že každej tady na fóru by radši podporoval mě, než nějakou kofolu.
Navíc nevim, proč to taháš. Pracuju. A stejnak bych od státu nic nedostával, nemam nárok.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 24. 1. 2013 20:20

Som si to tu trochu preliezol a nie je mi celkom jasne, preco chce remaxikovo ego dat vediet ludom naokolo, ze je uspesny, ked pise, ze je mu u *****, co si o nom cudzi ludia myslia...a blizke okolie urcite vie, ze je uspesny :hm
Este mi celkom nejde dokopy kombinacia "pracujem 12h denne a nemam ziadny volny cas" a vypisovanie cez den na garazi, pripadne okukovanie aut v bazaroch, tiez cez den...
Rovnako to nechanie vysky kvoli prachom - CR je jedna z mala krajin, kde sa da vystudovat zadarmo a tych par korun na zivot sa da vzdy zarobit...ked inak nie, tak cez leto v zahranici.

Jo, ale inak za mna jaguar...a zacni so sebou nieco robit, 130kg pri tvojej vyske je fakt prasacina...
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mysteryman 24. 1. 2013 20:36

Pajjoun píše:
mysteryman píše::-* tvoje poznamky su asi take trefne a miestne ako toho pana, ktory ma v nicku stareho ceskeho veterana a cpe cokolvek od forda do kazdej debaty ako najlepsie auto na planete hoci vacsinu dnesnej produkcie automobiliek predavanej v europe vidi akurat v casopise...vlastne ako aj ty.

...jo a praca sa nehlada tesne pred koncom studia. Aspon rok dopredu, ak teda v zivote aj chces nieco dokazat okrem statistik na arevue.cz forach
Za chvilku zacnes vytahovat prachy zo statnej kasy a vsetci na fore ta budu milovat lebo budu vediet kam su ich odvody smerovane. :oboze

Hale, myslim, že každej tady na fóru by radši podporoval mě, než nějakou kofolu.
Navíc nevim, proč to taháš. Pracuju. A stejnak bych od státu nic nedostával, nemam nárok.


Preco to sem taham? Preto lebo je to zhruba take relevantne ak tie kydy ktore si tu vypustal dnes popoludni.
Este pred tyzdnom si lamentoval, ako tazko sa da ziskat praca:
"od Pajjoun 15. 1. 2013 14:02

Já taky. Ale nakonec se ukázalo, že nevim, kam jít. V podstatě tu nejsou firmy, kam bych nakráčel a moh se ucházet o místo"
Trvam na jednom. Kazdy kto naozaj chce pracovat a v zivote nieco dokazat ma rovnaku startovaciu ciaru. Je len na jednotlivcovi kam to dotiahne. To ze aj ty, aj speleo okamzite mate potrebu utocit na kazdeho, kto ma trochu viac rozumu a penazi ako vy (nechcem sem tahat triedne rozdiely, ale su tu a jediny kto na ne ukazuje su vacsinou bud socky alebo menej zreli jedinci, ktori sa dostali k trochu vacsiemu mnozstvu penazi).
Pre mna peniaze nie su dolezite, hoci nedostatkom netrpim. Mam skvelu zenu, ktora ma miluje, male zdrave dieta, pracu, ktora ma naplna a zijem v krajine, kde som doteraz nenatrafil na take mnozstvo obmedzencov a zavistlivych ludi ako na SK alebo u vas Czechlande.

*
myslim, že každej tady na fóru by radši podporoval mě, než nějakou kofolu.
OMYL, pre kazdeho racionalne uvazujuceho cloveka medzi tebou a kofolou nie je rozdiel. Si zdravy, mas dve ruky a dve nohy, tak mas makat. Nie si v sociku, nikto ti pracu do lona neda.
Naposledy upravil mysteryman dne 24. 1. 2013 20:39, celkově upraveno 1
mysteryman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků