[Škoda News III]

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak se vám líbí Fabia III (známka jako ve škole):
1 55 %  45%  [ 55 ]
2 34 %  28%  [ 34 ]
3 17 %  14%  [ 17 ]
4 8 %  6%  [ 8 ]
5 7 %  5%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod Jelass 25. 12. 2012 20:28

Že vás ten Rapid furt baví. KDyby to dělal kdokoliv jinej než škodovka, tak řeknete, že to je malá předražená jebka, což je, ale tady se řešej 2cm tam, 4 sem a další kraviny.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 25. 12. 2012 20:30

Neznáte mapu, pane.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 25. 12. 2012 20:37

Jel jsem v tom a fakt ne. Dát 350 000 za auto, které má jako komfortní prvek man. ac a přední el okna mi přijde dnes fakt HC.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 25. 12. 2012 20:40

Kdyby to nebyla skodovka, vubec nemas potrebu to resit ;-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jelass 25. 12. 2012 20:47

Já se ptám a zatím se mi nedostalo odpovědi. ;-]
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 25. 12. 2012 20:52

Protoze se ptas jako tydyt, fakticky je ted v cene uz od stredni vybavy automatika. Nicmene kdo chce psa bit, zvoli si absurdni konfiguraci a pta se.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jelass 25. 12. 2012 20:59

Dobře, tak mi poraď čeho se má člověk držet, když v ceníku je napsané něco? To zase bude dabata o tom jakou slevičku kdo kde dá? To jsou pak všechny debaty iracionální. A v čem jsem potom jel, v nějakém pozlaceném kuse?

Kdyby P/C nezačínal na 220 000, tak se dočká uplně stejného resultátu od vás Škodovkářů a zde je opěvováno něco, co má za 290 000Kč 1.2mpi a volant. Pardon, za 280 000, máme slevičku.

Se Škodovkou nemám jako takovou problém, spíš s tou svatozáří kterou kolem dělají majitelé. A je to vidět i here, jednoduchá otázka, složitá odpověď.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 25. 12. 2012 21:01

Mě Rapid nijak nezajímá, podle mě nesmyslný model a trhák z toho nebude. Dopadne jako Roomster, bude rád když se zaplatí.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 25. 12. 2012 21:27

Tak to nemyslím, ono na východě si to na sebe vydělá s přehledem.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 12. 2012 21:48

narozdíl od Ruma aspoň zvenku vypadá jako auto a ne jako slepenina dvou. Jen bude potřeba malinko korigovat cenu

-- 25. 12. 2012 21:52 --

Jelass píše:Dobře, tak mi poraď čeho se má člověk držet, když v ceníku je napsané něco? To zase bude dabata o tom jakou slevičku kdo kde dá? To jsou pak všechny debaty iracionální. A v čem jsem potom jel, v nějakém pozlaceném kuse?

v aktuálním ceníku se jasně píše, že 1.2 TSI 77kW ambition je za 349 900 Kč a v tom samém ceníku se píše, že akční paket ExtraPLUS je k tomu zdarma. Obsahuje liťáky, autoklimu, tempomat, koženej multifunkční volant, rádio swing, couváky, sunset, mlhovky:
http://www.skoda-auto.cz/sitecollection ... -cenik.pdf
anonymni

Odeslat příspěvekod Jelass 25. 12. 2012 22:15

Asi upravují stránky nebo co, ale když to mění každou chvíli, tak kdo to má stíhat :D

Pořád je tady ale otázka low cost hybrid x něco normálního s ne tak velkým doplatkem. Ikdyž jakýkoliv doplatek bude v této kategorii asi dost velký.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aloha 25. 12. 2012 23:05

Jelass píše:Dobře, tak mi poraď čeho se má člověk držet, když v ceníku je napsané něco? To zase bude dabata o tom jakou slevičku kdo kde dá? To jsou pak všechny debaty iracionální. A v čem jsem potom jel, v nějakém pozlaceném kuse?

v aktuálním ceníku se jasně píše, že 1.2 TSI 77kW ambition je za 349 900 Kč a v tom samém ceníku se píše, že akční paket ExtraPLUS je k tomu zdarma. Obsahuje liťáky, autoklimu, tempomat, koženej multifunkční volant, rádio swing, couváky, sunset, mlhovky:
http://www.skoda-auto.cz/sitecollection ... -cenik.pdf[/quote]

Tak Rapid podle me neni zbytecny model, spouste lidi bude stacit a takhle vybavenyho s timhle motorem bych si ho za 350tKc dokazal predstavit, ale musely by byt uvnitr mekceny plasty a zakrytovana konstrukce sedadel, torzka by mi ani tak nevadila. Proste se mela skodovka drzet hesla navrh huj a vespod fuj :lol: ale ne oni museli udelat interier tak, aby bylo videt jak moc se na tom aute setrilo. Takhle to auto nechce ani muj otec a to by mu velikosti bohate stacilo a je zarytej skodovkar :pozor
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 12. 2012 01:54

Jelass píše:. A je to vidět i here,

Proč takhle? :-(
ajif píše:narozdíl od Ruma aspoň zvenku vypadá jako auto a ne jako slepenina dvou.

Dvou a ještě k tomu obou hnusnejch...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kulich 26. 12. 2012 10:34

Nevim jestli to tady bylo. Celkem podrobné představení designu nové Octavie:

http://www.youtube.com/watch?v=cs3WIv_qMT8

Sice ve francouzštině, ale ukázka je pěkná.
Kulich
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wave II 26. 12. 2012 12:31

Nádhera :-) Dík za odkaz :-)
Myslíte si někdo že koncern ještě udělá takovýho držáka jako motor 1,9TDI 81 KW? , nebo je tomu nějakej takovej podobnej?? Já mám Oktávku s tímhle motorem a nemůžu si stěžovat :-) Tak jen až bych kupoval jinou, tak jakej motor by jste mi doporučili..Chci jednoznačně TDI.. :-)
Wave II
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků