Modre zony

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 10. 10. 2012 11:33

Nojo, pro mne to bohuzel bude znamenat predelat si trvale bydliste do Prahy. Hrozne se na to chozeni po uradech tesim...
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 10. 2012 11:36

Tak lepsi je mit treba auto i napsany na nekoho jinyho, to je pak labuzu na peknych par hodin.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 10. 10. 2012 11:39

Tak odhadem:
mestsky urad 1
zdravotni pojistovna
prepsat auto, novej ridicak
novej pas
banky
doktori

budu se stehovat z Kralovehradeckeho kraje do Prahy, takze nektere urady navstivim nekolikrat.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 10. 10. 2012 11:46

koukám, že můžu být rád, že už v Praze 8 nepracuju. Ještě tam řešit parkování, to by mě jeblo.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joe King 10. 10. 2012 12:28

ja prave dojizdim na P5 - jednou sem ted jel MHD a zjistil, ze je to z meho smeru totalne na... :(
Joe King
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 10. 10. 2012 13:03

burty s krenem píše:pomaha to aspon rezidentnim k snadnejsimu parkovani??

Trochu z jiného úhlu pohledu ... jsem sice aktuálně rezidentem s trvalým bydlištěm na P2, ale jelikož nevlastním auto, ale půjčuju si je v půjčovnách, mám stejně smůlu. Parkovat nesmím. Takže mě osobně nepomáhá ... :-\
Hlava
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2012 13:15

burty s krenem píše:pomaha to aspon rezidentnim k snadnejsimu parkovani??
Ne-e :D Pokud dorazím po 6té večerní, tak parkuju buhví kde, jen ne před barákem :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 10. 10. 2012 13:17

jandaxx píše:K čemu? Aby organizace hovnozběračů měla náplň práce právě při odtahování aut.


Kdyby hovnosběrači, ale nejvíc na tom vydělává ta soukromá odtahovka! Tímhle živíme stovky měšťáků, úředníků, řidičů a dalších pijavic při životě. :-\
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 10. 10. 2012 13:21

burty s krenem píše:pomaha to aspon rezidentnim k snadnejsimu parkovani??


Ne-e, naše ulice je furt stejně natřískaná, parkovací problémy se tím nevyřešily. Možná je malinko volnější, nemusíš obkroužit sto bloků ale jen 99, ale nic zásadního. Navíc mi v týdnu nezaparkuje jedná návštěva, řemeslník, já se autem taky jinam do širšího centra Prahy nepodívám, takže z mého hledika krok zpět.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2012 13:21

Ale řemeslník zaparkuje, jen mu musíš koupit několika hodinovou parkovačku :D
anonymni

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 10. 10. 2012 13:30

To mě právě štve nejvíc, u nás to vůbec není potřeba, přesto je naše ulice zařazena do budoucích modrých zón.
Kdykoliv přijedu domů autem (den/noc, prac. den/víkend), tak zaparkuju někde hned u domu, řekněme do 30 metrů. V 90% případů parkuju 5m od branky k domu. 3-4 minuty chůze od metra Kobylisy.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 10. 10. 2012 13:37

boss-ivoss píše:To mě právě štve nejvíc, u nás to vůbec není potřeba, přesto je naše ulice zařazena do budoucích modrých zón.

+1 U nás zaparkuju pokaždý přímo před domem, stejně jako všichni ostatní v ulici. V nějaký studii dopravy v klidu je ale ulice označená jako s nedostatečnou kapacitou a žádající regulaci a modrou zónu. :tleskani
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 10. 10. 2012 13:38

Lukasoj píše:Ale řemeslník zaparkuje, jen mu musíš koupit několika hodinovou parkovačku :D


No a kdo to zaplatí .... strejda speleo samozřejmě :twisted:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 10. 10. 2012 13:56

boss-ivoss píše:To mě právě štve nejvíc, u nás to vůbec není potřeba, přesto je naše ulice zařazena do budoucích modrých zón.
Kdykoliv přijedu domů autem (den/noc, prac. den/víkend), tak zaparkuju někde hned u domu, řekněme do 30 metrů. V 90% případů parkuju 5m od branky k domu. 3-4 minuty chůze od metra Kobylisy.

Jakmile vás dojíždějící najdou, nebo zona postoupí do sousední ulice, jste na řadě. A aut přibývá, pamatuji Bachmačské náměstí, jak se tam vždycky dalo zaparkovat, to už taky nejde.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 10. 10. 2012 15:14

Ano, samozrejme, jakmile se zona v sousednich ulicich zavede, tak bude u nas plno, to zase chapu.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků