Propadla technicka. Jak se to cajti dozvedeli?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Losoun 27. 9. 2012 20:55

Dneska me chytli policajti a ihned, co vysel z auta, mi rekl, ze me zastavili kvuli propadle technicke (zapomnel jsem, byla do srpna). Zajimalo by me, jak se to dozvedeli, ze sli najisto? Maji v aute nejakou kameru nebo neco, cim si to priblizi, kdyz mi visi za zadkem?
Losoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 9. 2012 20:57

Podle znacky, maji databazi. Kolik to stalo? ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 9. 2012 20:57

Ach božem TY to vidíš
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 27. 9. 2012 20:58

:lol: :lol: :lol: :lol:
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Losoun 27. 9. 2012 21:05

JardaB píše:Podle znacky, maji databazi. Kolik to stalo? ;-)


Pravda :-[ Byli v pohode, takze za 500.
Losoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 27. 9. 2012 21:05

JardaB píše:Podle znacky, maji databazi. Kolik to stalo? ;-)

Tipuji tak na litr...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2012 21:07

500 to stoji vzdy.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 9. 2012 21:10

Nikoli... 500 máš za něco jiného, propadlá STK je za litr +... ;-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 9. 2012 21:12

jooo, z tohodle jsem byl taky dost *****, když jsem vezl vozejk na technickou, která byla rok propadlá.
Na technickou mne nevzali kvůli nečitelnýmu VIN, což byla taky paráda. Takže jsem si naklepal nový a jel tam znova.
Nicméně štěstí zafungovalo a chytili mne asi kilometr po absolvování TK. Ještě to neměli ani v databázi.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 9. 2012 21:14

Jo to je vzdycky adrenalin, radsi si to nejdriv projedu autem co ma STK a v nejmin rizikovem case - vychazi mi pondeli dopoledne, urcite maji pomahaci porady jako vsichni pracujici ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 9. 2012 21:15

Losoun píše:Dneska me chytli policajti a ihned, co vysel z auta, mi rekl, ze me zastavili kvuli propadle technicke (zapomnel jsem, byla do srpna). Zajimalo by me, jak se to dozvedeli, ze sli najisto? Maji v aute nejakou kameru nebo neco, cim si to priblizi, kdyz mi visi za zadkem?

nevyjížděl jsi z nějakého velkého parkoviště nákupního centra? V Praze jsem občas viděl, jak prochází mezi auty a kontrolují platnost ME+TK, zapsali si je na seznam a pak si na ně počkali u výjezdu.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2012 21:16

robbert píše:Nikoli... 500 máš za něco jiného, propadlá STK je za litr +... ;-)
Nee, to vim :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 9. 2012 21:26

Já taky řešil jsem to se skladnikem kterého nam zastavili a viděl jsem tabulku... je tam 1000+ jinak dávají 500 ale oficiálně se uvádí něco jiného jako důvod pokuty...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 27. 9. 2012 21:47

Losoun píše:Dneska me chytli policajti a ihned, co vysel z auta, mi rekl, ze me zastavili kvuli propadle technicke (zapomnel jsem, byla do srpna). Zajimalo by me, jak se to dozvedeli, ze sli najisto? Maji v aute nejakou kameru nebo neco, cim si to priblizi, kdyz mi visi za zadkem?

Volali jim z STK, že si ještě nepřijel tak jim dali tvou RZ
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Retal 27. 9. 2012 21:47

JardaB píše:Jo to je vzdycky adrenalin, radsi si to nejdriv projedu autem co ma STK a v nejmin rizikovem case - vychazi mi pondeli dopoledne, urcite maji pomahaci porady jako vsichni pracujici ;-)



Nebude to nejlepší když se střídaj směny? :-)
Retal
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků