Řidič se pomstil ženě za to že zpomalila...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Souhlasíte s 5 lety pro Lacinu?
ano 109 %  52%  [ 109 ]
ne 98 %  47%  [ 98 ]
Celkem hlasů : 207

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2012 12:23

Hyza píše:
evlo píše:
mrazik píše:At uz jsou oba blbci nebo nejsou, plati jedno - neseru se do mezery, do ktery se nevejdu a do ktere me jiny nechce pustit a nasledne pak zabrzdit - at uz to bylo vybrzdeni nebo musel, jen svedci o tom, ze prejet do leveho pruhu nemel.
Jinak take souhlasim s tim, ze po praze se mi jezdi lepe nez v jinych castech republiky. Jezdil jsem tyden kolem brna a zlata praha.
Jsi nikdy nebyl v situaci, ze jedes v pruhu, za tebou auto, zamyslis se, a nejednou cumis a pred tebou prekazka?! Pokud ne, tak gratuluji, jsi asi nad ridic, nebo ja teda neumim ridit, jak pise hyza (spis jen proste priznam, ze se me tyhle veci dejou, ostatnim se dejou a nenapisou to).

ja pisu ze neumis ridit jenom dle toho, ze ti dela problem vyradit, radit pri spravnych otackach a podobne. sorry ale takove kydy, kdy radit, vyrazovat a podobne nedela problem ani me matce, ktera delala ridicak v 52 letech a do te doby vubec neridila, od borce v +- mem veku, ktery by to mel zvladat levou zadni, pusobi jedine tak, ze ses krajne neschopny nebo si krajne vymyslis :)
Tak to je ralativni, problem vyrazovat me nedela, ale nevidim k tomu duvod, prijde me to ojeb, myslim, ze by se to delat nemelo, problem radit samzrejme nekdy mam, ale mozna ne, proste dementni vozidla.

M4: Tak s tim autem co uz je videt, ze neni vpruhu je to jasne, pote co prejede uz tam byt nemuze, jinak by bylo pod koly RR (!). O tom jeti na cervenou napsal, ze je to lez.
Naposledy upravil evlo dne 8. 9. 2012 12:25, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 8. 9. 2012 12:24

jasne. takze z toho vyplyva ze ses s rizenim na tom hur nez moje mamka na duchode, ktera ma ridicak par let :) tak to gratuluju k uspechum :)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 8. 9. 2012 13:17

To uz stoji za zvazeni automaticka prevodovka. Manzelka ji ma v jazzu a do mesta idealni.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 9. 2012 13:26

Podle Evla by mel ten automat presne 17 nedostatku a 3 veci by delal uplne jinak nez je dle evla spravne.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 8. 9. 2012 18:40

Jelass píše:
Grande píše:
Nehodlám se řidiče v RR zastávat, je to zbabělec ne-li hůře, který ujel od nehody (o které velmi pravděpodobně věděl), ale já tu jistotu prostě nemám. Mě to přijde, že je tam i solidní pravděpodobnost brždění z leknutí (slyší troubení, tudíž nesleduje provoz před sebou a obhlíží co se děje) z náhle před ním zpomalujícího parkujícího stříbrného superbu (nebo co to je).



Kdo se bojí, nesmí do lesa. Kdo reagujete na klakson automaticky šlápnutím na brzdu, ne ťuknutím, přihlašte se... Dyť to je ta nejdebilnější věc, co člověk může udělat.


tos nepochopil co sem tim myslel. nemel jsem na mysli ulek z troubeni, to opravdu ne.

-- 8. 9. 2012 19:43 --

spitfireIX píše:O debilitě toho v RR tu celkem asi není sporu. Názory se občas různí v tom, jak moc šel řidič korejského ofroutu tomu štěstíčku naproti.


ale prd. Me tedy prijde rozhodne jeho vypoved (komentar) duveryhodnejsi, nez tendencni komentar zakomplexovaneho novaka
Grande
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 8. 9. 2012 20:02

Presne, ze se diametralne rozchazi s tim na videu a auto, kvuli kteremu udajne brzdil, bylo v danou dobu jiz cele zarazene mezi zaparkovana vozidla o dva pruhy vedle, je nepodstatny detail.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2012 21:37

mrazik píše:To uz stoji za zvazeni automaticka prevodovka. Manzelka ji ma v jazzu a do mesta idealni.
Tak samozrejme to je duvod proc me manual tak sere. Nicmene nekdy vyrazuji, ale nevidim smysl vyrazovat v mestskem stop&go.

-- 8. 9. 2012 22:38 --

Major Kure píše:Podle Evla by mel ten automat presne 17 nedostatku a 3 veci by delal uplne jinak nez je dle evla spravne.
Ale jdi dopyce a pis o sobe jo.

Jenze automat me proste nevyjde, si muzu vybrat vybavu priplatkovou k ambiente za 20k a tam se automat nevleze ani nahodou. :( A vlastni auto nejak vlastnit nechci, leda nejaky crusier cabrio v automatu, ale na zas je potreba vlastni garaz se zvedakem.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 9. 2012 21:42

:-*
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 9. 2012 09:27

Tak jsem tady málem byl taky :D

Dneska ráno jsem stál na Kolišti a spadl mi na podlahu nějaký papír. Tak se ohnu, zvednu ho a vidím, že se auta předemnou už rozjela. Tak na to trošku šlápnu a zprava se přede mě cpe fabia. Na poslední chvíli jsem zamáčkl brzdu a zastavil... Ale šlo o cm... Navíc ten blb se necpal přede mě, ale do dalšího pruhu, protože odbočoval doleva. Kdyby přejížděl normálně, tak se nic neděje, předemnou bylo dobrých 70m místa (fakt jsem zaspal), ale on to švihne hned...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 11. 9. 2012 09:38

Třeba myslel, že budeš chrápat dál a s tvojí nenadálou akcelerací nepočítal.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 9. 2012 11:06

Myslet si to mohl, ale nemusel jet cca 10 cm před autem...
:D
Btw nezaujatému to muselo přijít jako že jsem se chtěl pomstít :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 9. 2012 12:01

Já dnes namátkou chvíli sledoval v koloně kameru s ohledem na iluzi místa před autem. V momentu, kdy jsem měl před autem cca dva metry, se na videu díky rybímu oku zdá, že tam je místo na dvě auta - tolik k tomu, kolik místa asi měl na zařazení ten s RR - tam musela být při stejné šířce kamery délka ani ne na jeho auto.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spitfireIX 11. 9. 2012 12:09

m4lcolm píše:tolik k tomu, kolik místa asi měl na zařazení ten s RR - tam musela být při stejné šířce kamery délka ani ne na jeho auto.


Jinými slovy ideální situace pro setkání dvou kokotů. Jeden mu za žádnou cenu nechtěl tu mezeru zvětšit, druhej se tam přesto nacpal. Následné vytroubení a vybrždění je potom už jen logickým vyústěním.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 9. 2012 12:11

Treba na to ma vliv i natoceni kamery a suv vs auto.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 9. 2012 13:44

spitfireIX píše:
m4lcolm píše:tolik k tomu, kolik místa asi měl na zařazení ten s RR - tam musela být při stejné šířce kamery délka ani ne na jeho auto.


Jinými slovy ideální situace pro setkání dvou kokotů. Jeden mu za žádnou cenu nechtěl tu mezeru zvětšit, druhej se tam přesto nacpal. Následné vytroubení a vybrždění je potom už jen logickým vyústěním.

Pokud bych nejel vyslovene napred a nevedel co s volnym casem, taky bych v takove situaci nepoustel. Proc zbytecne brzdit a pak zrychlovat kvuli tydytovi, co si vybral spatnej pruh... Narvat se nasilim do takove diry je prasarna i bez toho, co nasledovalo, a myslim, ze by troubilo 95 % lidi z garaze vcetne tech, co ridice Jirika z RR obhajuji.
m4lcolm
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků