6 lidí v 5 místným autě.. Co na to PČR? :-)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 1. 6. 2012 07:22

robbert píše:
GeneHawkins píše:Přestavět zpět na pštimístné M1. Pokud tomu nic nechybí, tak by to jít měllo.

Oficiálně tu přestavbu nejde vrátit zpátky na 5 mísnou. To, že někdo tam ty pásy nechal je věc druhá...

Proč myslíš, že ne?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2012 07:37

Protože to úřad nepovolí...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 1. 6. 2012 07:46

To víš, nebo si myslíš? Já mám jinou zkušenost.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bassmann 1. 6. 2012 08:29

Díky za názory.

Holt si budu muset pořídit nové auto.
Bassmann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2012 09:07

GeneHawkins píše:
robbert píše:
GeneHawkins píše:Přestavět zpět na pštimístné M1. Pokud tomu nic nechybí, tak by to jít měllo.

Oficiálně tu přestavbu nejde vrátit zpátky na 5 mísnou. To, že někdo tam ty pásy nechal je věc druhá...

Proč myslíš, že ne?

Až na velmi malé výjimky není možno, aby auta, která byla úpravami (kotevní body pásů atd) změněna z kategorie M1 na N1 přestavět zpět na kategorii M1 tak, aby byla opět pětimístná. Tedy přestavba z N1 na M1 možná je, ale vrátit zpět sedadlo resp pás je problém. V několika málo případech to sice možné je, ale pouze tak, že se znehodnocený díl (kotevní body musí být před přestavbou na N1 odstraněny) vymění za nový originální díl výrobce. přeloženo do češtiny musíš mít novou kastli, protože kotevní body jsou součástí samonosné kartoserie...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 1. 6. 2012 09:21

Píše, že je tam má.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2012 09:35

Problém je jinde.. Podle zákona je tam mít nemá. A ještě záleží, co to je za auto... Některá nelze přestavět vůbec, takže je to bezpředmětné jestli má nebo nemá. Jiné přestavět lze, ale musí to mít certifikováno atd... Takže oficiálně ať pásy má nebo nemá není to sranda. neoficiálně jde všechno, že, co si budeme povídat...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 1. 6. 2012 09:37

Takže je to tak, jak jsem napsal, že?
GeneHawkins píše:Přestavět zpět na pětimístné M1. Pokud tomu nic nechybí, tak by to jít měllo.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2012 09:41

není :-P
Znovu si přečti, co jsem napsal.
U VĚTŠINA AUT NENÍ MOŽNÉ JE PŘESTAVĚT ZPÁZKY NA 5MÍSTNOU M1, POKUD PŘI PŘESTAVBĚ NA N1 BYLY ODSTRANĚNY KOTEVNÍ ÚCHYTY APOD...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 1. 6. 2012 09:44

Korwa píšeš *****.
robbert píše:Oficiálně tu přestavbu nejde vrátit zpátky na 5 mísnou.

Jdi do *****, ty trolle.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 6. 2012 09:45

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2012 09:46

Když někdo nechápe psaný text... Těžko s ním diskutovat...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 6. 2012 09:47

wau :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 1. 6. 2012 15:53

Hledali se až se našli :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků