[Škoda News II] - Škoda Rapid oficiálně

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak se vám líbí Rapid?
1 9 %  18%  [ 9 ]
2 24 %  50%  [ 24 ]
3 10 %  20%  [ 10 ]
4 3 %  6%  [ 3 ]
5 2 %  4%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 48

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 4. 2012 15:20

sprint píše:Krade se všude, ale jak se říká, příležitost dělá zloděje.

a nejen u nás. Jsem kupoval přes Ebay nový kola na Volvo a nový byly, dokonce v krabicích. Ale je divné, že fabrika Borbetu sídlí 50km od místa, kde jsem ty kola kupoval :hm (možná náhoda, ale ... i ta cena byla exkluzívo. Ve Volvo za 100t Kč sada, já je měl za necelých 8000Kč sada)
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 4. 2012 15:51

A tobě to zcela evidentně nevadilo ani ses nad tím nepozastavil. Tak vítej v klubu ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 25. 4. 2012 15:54

Asi to odklonil pracující v továrně. Nebo to byl deputát
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 4. 2012 15:56

odklonil

Tohle mně pokaždé znova a znova dostane :mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 25. 4. 2012 15:57

to sou fakt paka, chtít za metr přes sto korun !!! jen ať se na ně vykašlou a ty pole si strčí někam, aby dostali 100 Kč z metru na nájmu od jézéďáků, tak to budou muset pronajímat 1000 let !!! nejde o chybu, platí se max. okolo 1000 Kč /ha ročně (ha = 10.000 m2)
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 4. 2012 15:58

MELLO píše:odklonil

Tohle mně pokaždé znova a znova dostane :mrgreen: :mrgreen:


Však je to v pořádku, odkloňujou všici, co vědí jak odkloňovat :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 25. 4. 2012 15:58

Kdo umí,ten umí. Kdo neumí ten učí :D
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 4. 2012 15:59

Však tak to bohužel je
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 25. 4. 2012 16:00

Chovám se ke státu přesně tak ,jak se chová stát ke mně.

-- 25. 4. 2012 17:01 --

Ztráta morálních hodnot je ztrátou nenahraditelnou. Konec bude dost děsivý.
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fakomobil 25. 4. 2012 16:43

Užovka píše:to sou fakt paka, chtít za metr přes sto korun !!! jen ať se na ně vykašlou a ty pole si strčí někam, aby dostali 100 Kč z metru na nájmu od jézéďáků, tak to budou muset pronajímat 1000 let !!! nejde o chybu, platí se max. okolo 1000 Kč /ha ročně (ha = 10.000 m2)

Pro zemědělce je jeho pozemek asi tak 1000000x hodnotnější než nějaká montovna, která mu pod okna natáhla poláky a ukrajince. Když to mohli koupit spekulanti, proč to místo nich nekoupila přímo škodovka? To nemyslej dopředu, narozdíl od spekulantů? No podle jejich produktů bez hlavy a paty to tak vypadá. Jenže to by německej management musel přemejšlet. Proč taky, stačí zabrečet jaký sme chudáčci. Nejlepší by bylo to vyvlastnit, darovat hitlerwagenu a šáde odpustit daně zas na dalších 10 let. Ať táhnou do piče 8-)
fakomobil
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 4. 2012 16:44

MELLO píše:A tobě to zcela evidentně nevadilo ani ses nad tím nepozastavil. Tak vítej v klubu ;-)

tak já nad tím nijak neuvažoval. Až doma se mi to rozleželo v palici a tak jsem se kouknul, kdo ta kola vyrábí a bingo - fabrika "za barákem" prodávajícího
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordz5 25. 4. 2012 17:17

fakomobil píše: Když to mohli koupit spekulanti, proč to místo nich nekoupila přímo škodovka? To nemyslej dopředu, narozdíl od spekulantů?

Němci (naivně) počítaj s loajalitou vlastních zaměstnanců. U nás stačí, aby se k dané informaci (ve stádiu rozhodování) dostal nějaký zm.rdí insider a je vymalováno. Tomu je jedno, že zablokuje rozvoj továrny kde dělá, hlavně když si přijde na svý prachy...

fakomobil píše:
No podle jejich produktů bez hlavy a paty to tak vypadá. Jenže to by německej management musel přemejšlet. Proč taky, stačí zabrečet jaký sme chudáčci. Nejlepší by bylo to vyvlastnit, darovat hitlerwagenu a šáde odpustit daně zas na dalších 10 let. Ať táhnou do piče 8-)

už se netrap, na tohle už jsou prášky. A Až je začneš brát pravidelně, můžeš v Garáži normálně diskutovat jako ostatní?
Dzordz5
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m_tsch 25. 4. 2012 17:44

eLzyx píše:
m_tsch píše:By jim tady u nás rozkrádali pod rukama, neblázni :D

já bych řekl, že ono to v MB lepší nebude :hm Navíc většina dílů mizí až skladovýma machinacema - aspoň co vím z místní sklárny. Nějak si totiž nedokážu představit, jak může zmizet celá paleta čelních skel na Oktávku jen tak od linky :hm

Já myslel už samotnou stavbu. Kamarád dělal rekonstrukci toho paneláku v Chánově a co jeden den udělali, to druhej už zase nebylo :D
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 25. 4. 2012 20:55

podle mě to nikdo neskoupil, ale spekulanti jsou ti majitelé, vím o čem mluvím...třeba ve stř. kraji v okolí 30-40 km od Prahy nejde koupit pole pod 100 Kc/m2, protože všichni očekávají, že tam bude jednou "sídliště" :-((
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod linkinn52 26. 4. 2012 08:46

Viděl jsem hada srát, stíhačku couvat, koně blejt v barvách francouzký trikolory, dokonce jsem viděl i žábu bušit pěstí do skály, ale tohle jsem ještě neviděl...
linkinn52
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků