toyota avensis v mazda 6

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 3. 2012 16:44

Ale to je preci jedno jestli je od novoty nebo neni, nebyly to originalni senzory, ale normalni aftermarket. Jestli se namontuji v 0km, 50km nebo 50.000km je irelevantni. Toyota do T25 senzory nedodavala.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 19. 3. 2012 17:04

Nevim, jak po faceliftu, ale pred faceliftem fakt do T25 senzory nedavali, nechal jsem si je v Toyote dodelat a fungovaly bez problemu. Toyota v tomhle stejne byla nejaka divna. Uz si nepamatuju, jak to bylo u ostatnich automobilek, ale v roce 2003, kdy jsem T25 kupoval za 800tis (druha nejlepsi vybava, 2,0 diesel), bylo auto na plechacich, dokonce ani auta s tempomatem se do CR nedovazela, to snad prislo az kdyz se zacal nabizet 2,4 benzin. Jestli kecam, tak me nekdo opravte.

Jinak s rejdem u T25 jsem nikdy problem nemel, stejne tak s parkovanim. Kdybych si tu ted neprecet, ze T25 ma mensi rejd, tak to ani nevim.
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pustina 19. 3. 2012 17:32

ještě se chci zeptat má Avensis možnost vypnutí airbagu u spolujezdce, čekáme druhé dítě a byl bych rád kdyby malý mohl jezdit na předním sedadle, když pojedem žena sama. Ale někde jsem slyšel, že to nedělají, je to krapet nepříjemný, na to že to je komfortní auto.
pustina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skype 19. 3. 2012 17:54

T27 na 100%, u T25 jsem to myslim viděl taky.
skype

Odeslat příspěvekod vsevedko 19. 3. 2012 18:06

hobitt píše:Víš, že nemáš pravdu...

Ma pravdu. Mal som T25 v top vybave a parkovacie senzory boli dorabane ;-)

-- 19. 3. 2012 18:07 --

pustina píše:ještě se chci zeptat má Avensis možnost vypnutí airbagu u spolujezdce, čekáme druhé dítě a byl bych rád kdyby malý mohl jezdit na předním sedadle, když pojedem žena sama. Ale někde jsem slyšel, že to nedělají, je to krapet nepříjemný, na to že to je komfortní auto.

na T25 sa nedalo. Aj ESP sa vypina len odpojenim zadnych svetiel ;-)
vsevedko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 3. 2012 20:46

pustina píše:ještě se chci zeptat má Avensis možnost vypnutí airbagu u spolujezdce, čekáme druhé dítě a byl bych rád kdyby malý mohl jezdit na předním sedadle, když pojedem žena sama. Ale někde jsem slyšel, že to nedělají, je to krapet nepříjemný, na to že to je komfortní auto.


Mam dojem, ze to nejde. Alespon jsem nikde nenasel zadny bazmek na vypinani a v manualu se o tom take pokud vim nic nepise. Ale fakt je, ze jsem to az tak nehledal, nepotrebuji to.

podikk píše:Uz si nepamatuju, jak to bylo u ostatnich automobilek, ale v roce 2003, kdy jsem T25 kupoval za 800tis (druha nejlepsi vybava, 2,0 diesel), bylo auto na plechacich, dokonce ani auta s tempomatem se do CR nedovazela, to snad prislo az kdyz se zacal nabizet 2,4 benzin. Jestli kecam, tak me nekdo opravte.


Nevim jak to bylo s vybavami v CR, nicmene moje puvodne nemecka prefacelift T25 je v maxu co se dalo koupit, takze kuze, navi, xenony a bohuzel i 17" litaky. Parkovacky ci handsfree se ovsem i v tom Nemecko musely dodelavat..
Benzin 2.4 se snad do Cech ani nedovazel, ja jsem ho tady v ceskem aute nikdy nevidel.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 20. 3. 2012 02:02

Neni to nic podstatnýho, ale dovážela. Mrkněte na cenu.

http://www.auto.cz/toyota-avensis-kombi ... -camry-892

edit: a senzory nemá
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 20. 3. 2012 05:43

Vypnuti airbagu pouze v servisu.
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 30. 3. 2012 07:17

tak jeste jsi nevypral pustino?
nomadm
Nováček

Odeslat příspěvekod MirecBA 30. 3. 2012 07:59

hadam uz ma t27 s 2.0 112kW, jedina spravna volba
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Vakan 30. 3. 2012 08:17

Tak to se můžeme seznámit. Mám na M6 najeto 120.000 za tři roky a naprosto bez jediného problému. Absence odhlučnění? Nerozumím. Viděl si někdy to auto? Pro ty, kteří doporučují OII - autor poptává střední třídu, ne nižší střední.

Jenze Mazda je navrch huj, vespod fuj. Ona to neni jenom ta koroze, ale treba i hodne zoufale odhlucneni, respektive jeho absence. Navic novejsi Mazdy se celkem dobre serou, neznam nikoho kdo by byl spokojen treba s CX-7, jedno servisni trable vedle druheho.[/quote]
Vakan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 3. 2012 09:09

Vakan: Ty máš ale druhou generaci Mazdy 6, ne? Ta je lépe odhlučněná a snad bude i méně reznout. Dušanovu hlášku, jak se nové Mazdy serou, nekomentuju.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 30. 3. 2012 11:18

tak o dakej 6 co mala 3 vazne problemy okolo motora, prevodovky som niekde cital ( bolo o tak cca 2r nazad). Teraz hladam vsetko zle na ave, mondeo,508 . Na vianoce by som si chcel urobit radost a vratit sa do benzinaku
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 3. 2012 12:53

to byla urcite 2.3, ta zrala olej a nedavala o tom vedet, coz pak mohlo spatne skoncit
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 30. 3. 2012 13:26

detaily si uz nepamatam, ale bolo to dost rozsiahle citanie .
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků