Combi/SUV, 4x4, diesel, automat

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod spitfireIX 7. 1. 2012 11:11

***** píše:
spitfireIX píše:
Tak např. ten Passat je o hodně hůř vybavenej za ty prachy. Jinak je fakt, že je Scout relativně drahej, ale když se za ty prachy dostatečně prodává, proč zlevňovat...

To neni tak jiste, kdyz manzelka kupovala pasika, tak se pri lepsi vybave dostala pod cenu Octavie 4x4, o Superbu nemluve. Myslim si, ze VW ma schvalne nastavenou cenovou politu ve prospech Das Auta.


Kouknul jsem se jenom tak letmo do ceníku a přišlo mi, že je Scout líp vybavenej. Obecně ale platí, že je Oktávka 4x4 dost drahá. Když jsem si onehdy nakonfiguroval OII 4x4, tak jsem si nakonec koupil za podobný peníze podobně vybavenýho Superba.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 7. 1. 2012 16:54

Scout je lépe vybavený než Passat B7 4M, to si děláš *****, že? Vždyť některé prvky výbavy nemá Schade vůbec v nabídce :D
Manželka kupovala B7 Variant Highline 125kW 4Motion za cca. 800.000 s DPH i s několika pakety (bussines, winter ...) Když si nakonfiguruji přibližně (opakuji přibližně) vybaveného Scouta, tak jsem na 963 500 Kč - cca. 7% sleva = 895.055 Kč s DPH, to je víc než je ceníková!!! cena o třídu vyššího B7 TDI 125kW Variant Highline 4Motion DSG s paketem Bussines 8-)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neo177 13. 1. 2012 01:11

Mitsubishi ASX / Outlander? Velice kvalitne vozenie
Neo177
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davy 11 13. 1. 2012 08:28

***** píše:Scout je lépe vybavený než Passat B7 4M, to si děláš *****, že? Vždyť některé prvky výbavy nemá Schade vůbec v nabídce :D
Manželka kupovala B7 Variant Highline 125kW 4Motion za cca. 800.000 s DPH i s několika pakety (bussines, winter ...) Když si nakonfiguruji přibližně (opakuji přibližně) vybaveného Scouta, tak jsem na 963 500 Kč - cca. 7% sleva = 895.055 Kč s DPH, to je víc než je ceníková!!! cena o třídu vyššího B7 TDI 125kW Variant Highline 4Motion DSG s paketem Bussines 8-)



Díval jsem se do ceníků a +- je to pravda. Což je bohužel docela smutné.
OIII RS 230 DSG 169kw
(9,9l)
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 13. 1. 2012 08:40

On ještě dneska někdo kuouje auta za ceníkové ceny?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2012 08:45

Ano a divil by ses, kolik jich je.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davy 11 13. 1. 2012 08:47

robbert píše:On ještě dneska někdo kuouje auta za ceníkové ceny?



Tak v případě koncernu je to jedno a nic nám to na tom srovnání nemění. Podobná bude i sleva takže ten výsledek bude stejný.

Navíc ten pán s dácii nám to předvedl i na cenách po slevě.
OIII RS 230 DSG 169kw
(9,9l)
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 13. 1. 2012 09:12

MELLO píše:Ano a divil by ses, kolik jich je.....

Zřejmě je prodejce slušný oddíl SSK Chvojkovice Brod
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 13. 1. 2012 09:28

"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2012 09:29

Správně speleo :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 13. 1. 2012 15:10

stale nechapem nad cim vahat ked za tu cenu je A6 Allroad quattro 3.0 TDI tiptronic :)
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CyberVic 13. 1. 2012 15:25

PublicEnemy píše:Nejde o výkon, ale hlavně o točivý moment, který má diesel prakticky shodný s V6.



...tenhle zvast uz tady dlouho nebyl, myslel jsem, ze "ma to kroutak vodspoda woe" je zalezitosti roku 2000...:-) Mimo jine nezapomen, ze kroutak na motoru se, diky podstatne delsimu stalymu prevodu ropaka, na kolech oproti benzinu smrskne zhruba na 2/3tiny...
VW Touareg 3.0TDI 210kW 8G Aut 4M
VW Tiguan Allspace 2.0TDI 176kW DSG 4M
VW Grand California 600 2.0TDI 140kW 8G Aut FWD
CyberVic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 13. 1. 2012 17:42

***** píše:Scout je lépe vybavený než Passat B7 4M, to si děláš *****, že? Vždyť některé prvky výbavy nemá Schade vůbec v nabídce :D
Manželka kupovala B7 Variant Highline 125kW 4Motion za cca. 800.000 s DPH i s několika pakety (bussines, winter ...) Když si nakonfiguruji přibližně (opakuji přibližně) vybaveného Scouta, tak jsem na 963 500 Kč - cca. 7% sleva = 895.055 Kč s DPH, to je víc než je ceníková!!! cena o třídu vyššího B7 TDI 125kW Variant Highline 4Motion DSG s paketem Bussines 8-)


Záleží na tom, jakou konfiguraci srovnáváš. Když srovnáš Passat Variant Trendline TDI 103 4M, který tu byl při srovnání zmiňován (a kterého se týkala moje reakce) se Scoutem v Edici CZ se stejnou technikou, tak je Scout o 50K levnější a má navíc třeba Cimatronic, 17" litá kola nebo dešťový senzor.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davy 11 13. 1. 2012 18:42

Kolik stojí passat variant trendline Tdi 103 4M?
OIII RS 230 DSG 169kw
(9,9l)
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2012 21:19

Se koukni do ceníku
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků