Nějaká brigáda od 15 hod? Případně víkendovka? Brno

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fasther 15. 11. 2011 17:46

Zdravím,
konečně mi táhne na 18, takže přemýšlím o nějakém dlouhodobějším a hlavně perspektivnějším přivýdělku. Proč od 15 hodin? Protože do té doby mám školu - denní studium. Neříkám, že se nejde občas ulít, ale to nejde dělat furt. Osobně přemýšlím o práci v nějakým super/hyper/mega/giga hypermarketu. Ovšem rád bych využil i řidičáku, bohužel v rodině auto nemáme, taková taxikařina asi bez vlastního auta nepůjde.

Takže pokud máte nějakej tip, budu rád. Jenom zopakuji - musí to být od 15 hodin, případně víkendovka a v Brně.

Díky dobré duše :-) :tleskani
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 15. 11. 2011 19:32

Taky by se mi něco takového líbilo, ovšem takových brigád je minimum (pokud vůbec nějaké).
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 11. 2011 19:35

tak v hypersuper berou porad za kasu nebo doplnovat regaly ne? ale perspektivni privydelek se tomu pravda rikat neda :))
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 11. 2011 19:36

Zkus rozvoz pizzy, auto ti dají, já to měl třeba tak, že jsem byl jen na víkend, nebo když by bylo třeba, bylo to na odpoledne, takže ideální brigáda, dalo by se říct.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fasther 15. 11. 2011 19:55

Máš přímé doporučení firmy? Zatím jsem viděl jenom nabídky s vlastním autem, ale pohledám. Ještě mě teď napadlo PPL, ale teď si nejsem jist jestli na to stačí B?
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 11. 2011 19:56

PPL makačka...konkrétní typ nemám, poněvadž nevím odkud jsi. Já chvíli jezdil v Ostravě.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kybork23 15. 11. 2011 20:01

já od šestnácti chodil pomáhat známýmu do autodílny a hodně věcí mi naučil, tak sem za to rád
clio 1.8 16v
kybork23
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fasther 15. 11. 2011 20:03

Slawall - jsem z Brna, je to i v nadpisu a v samotném příspěvku :-)
Naposledy upravil Fasther dne 15. 11. 2011 20:10, celkově upraveno 1
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 11. 2011 20:05

Jo sry ten jsem pořádně ani nečet...no tka tam máš, dle mého, velkou šanci najít nějaký rozvoz pizzy apod.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fasther 15. 11. 2011 20:09

Podívám se, pokud by měl někdo možnost něco dohodit, byl bych mu nesmírně vděčný :-)
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 15. 11. 2011 20:44

akorat to budou teda 8 sichty. dost pochybuju, ze by te nekdo vzal na odpoledna na part time
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fasther 15. 11. 2011 21:03

No 8 nevím nevím - odpoledne po patnáctý ty osmičky asi nepůjdou. O víkendu klidně.

Kdyby to bylo tak jednoduché sehnat, tak se tu neptám - sám to vidím ve škole kdo nemá tlačenku typu: "moje mamka je tam šéfka, já tam vlastně dělám velký ehm kulový" tak nemá nic, případně nějaký "jednorázovky".

Chtěl bych na auto, ovšem to potřebuji trvalejší příjem - rodiče by možná daly část na pořízení, ale náklady budou zcela na mě.
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 11. 2011 22:52

Zas nekdo ten rozvoz od tri do pulnoci delat musi, dostat se na tu pozici bude ale asi tezky.. vsichni jsme chteli s cerstvym ridicakem hned jezdit taxikem, delat osobniho sofera, vozit pizzu... my co jsme sli na VS jsme neustale bojovali s nedostatkem casu.. proste nejde to delat jako full job... pokud neplanujes jit na vysokou, tak praci jako ridic cehokoliv casem urcite najdes
Anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 11. 2011 00:47

Pizza a VS jde do kupy...aspon ja byl na ten ucel, ze jsem jezdil, kdyz byl ten nejvetsi frmol, tzn. Vikendy...ale zase to jezdeni s tim neni takova *****, jak si clovek predstavuje. Musis si vsecko sam chystat, apod. Ja delal v pizzerce co vozi celou ostravu, tzn. Ze denne jsrm dal pres 300km jen po meste! A to ve felicii neni *****, kyty z toho mas jako prase.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 16. 11. 2011 01:21

Jestli mají v Brně prodejce Zepter, tak bych se vsadil, že budou mít zájem o brigádníky na telefonování/vyplňování anket na ulici. Poptej se.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků